Къде в Пловдив??? - 103

  • 27 923
  • 735
  •   1
Отговори
# 720
  • Пловдив
  • Мнения: 292
Къде се издава карта на инвалид на английски език за пътуване в чужбина? Някой вадил ли е,  какви документи искат?
Съюз на инвалидите - бул. Никола Вапцаров 7 . Точно пред Втора градска болница  и до р-н Чорбаджиите.
Носи се 2 снимки, Копие на ТЕЛК и 10 лв.
С граждани работят от 9 до 12ч.  тел. 67 04 53.

Последна редакция: вт, 23 яну 2024, 10:41 от Перах

# 721
  • Пловдив
  • Мнения: 863
Перах, много благодаря!

# 722
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 158
Момичета, къде освен в Лекси, мога да купя хубави незамръзени пилешки сърчица?

А тази карта за инвалид за какво служи? Питам, защото мама е с ТЕЛК, а пътуваме извънстраната често

# 723
  • Пловдив
  • Мнения: 292
Момичета, къде освен в Лекси, мога да купя хубави незамръзени пилешки сърчица?

А тази карта за инвалид за какво служи? Питам, защото мама е с ТЕЛК, а пътуваме извънстраната често

Ползва намаление за музеи  в България и страни от ЕС.

# 724
  • Мнения: 2 580
Днес бях в Юск на бул. България, защото си бях поръчала нещо за взимане от там. Правят преустройство в момента, казаха, че приключват на 29.02. и от 1-3.03 ще имат големи намаления, дори до 75% на определени продукти.
Споделям, ако някой иска да го посети. Ще забравя аз до тогава със сигурност. Grinning

# 725
  • Пловдив
  • Мнения: 292
Дописвам за картата за инвалид , че последното мнение беше мое и не можех да публикувам.

Погледнах какво имам - членска карта от Съюза на инвалидите. Имената ми вътре са изписани на  български и  на латиница. Жената,която ми я издаде спомена,че може да се ползва и в страни  от  ЕС

# 726
  • Мнения: 798
Здравейте, дами, имам два въпроса. Къде в Пловдив мога да намеря черна, голяма, плътна хавлия? И къде могат да ми я бродират?

# 727
  • Мнения: 2 580
Колко голяма трябва да е хавлията?
За бродиране ме бяха изпратили в Халите, на приземния етаж. Там бродират. Не съм сигурна дали само на техни или и ако занесеш. Техните са с отвратително качество и бяха само бели, поне това, което ми показаха. Цените им също не са приятни Grinning Може да питате там след като намерите хавлията.

# 728
  • Пловдив
  • Мнения: 9 735
Няма как да са приятни цените на бродерията. Машините работят с файлове, а тези, които ги правят тези файлове, искат пари. Та, ако искате нещо специфично, а не нещо, с което те разполагат, ще трябва да платите и изработването на файла.

# 729
  • Мнения: 1 607
Някой знае ли дали са започнали да издават безплатните карти за деца до 14 г.? Да знам дали да се разхождам до бюрото на Байкал.
Миналата седмица още не издаваха. За необходимите документи споменаха - копие на акт за раждане на детето, снимка и лична карта на родителя.

# 730
  • Пловдив
  • Мнения: 13 531
Още не издават. Заповед все още също липсва.

# 731
  • Мнения: 1 607
Още не издават. Заповед все още също липсва.
Благодаря.  Да не се разхождам тази седмица.

# 732
  • Пловдив
  • Мнения: 418
Здравейте,

Препоръчайте ми изпитана школа по математика/БЕ за подготовка на седмокласник за НВО.

# 733
  • Мнения: 5 602
Здравейте,

Препоръчайте ми изпитана школа по математика/БЕ за подготовка на седмокласник за НВО.
Еврика в Гранда,но се заемат местата от предходната година,т.е.сега вече може и да няма места за септември.
И двете ми деца минаха от там ( едното даже учеше в МГ и пак ходеше на уроците ) Изключително съм доволна.

# 734
  • Пловдив
  • Мнения: 3 274
За НВО след 7ми клас ми похвалиха учителите в ОДК. Безплатно е!

Общи условия

Активация на акаунт