Нова седмична темичка - 29/01- 04/02

  • 4 331
  • 118
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 316
 Giorgia, страхотни снимки Hug Как се размечтах - седя си под палмичка с шоколадови бонбони, парче торта и чаша шампанско  Drunk
 surfline, честита рожденичка, да е жива и здрава и много сладко-шоколадова smile3510
 mcdirock, термина ми е на 27.03, а какво е ще го видим тогава Hug красавица или звяр Flutter. А ти кога си? Шава ли много Hug
Звезди, тумбака е супер, върви си пред мен и не му пука Hug тумбак с характер preggo

# 16
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
ейййй ooooh!, от сутрината не ме пуска да кажа добро утро то3и мой любим форум Hug Heart Eyes

добро утро ( добьр ден Laughing )на всички малки и големи Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Джорджи, така и не видях снимка сьс сьрце  newsm78...иначе другите направо ме ра3мечтаха...И НА МЕН МАЙ МИ Е НУЖНА ПОчИВКА Wink....

surfline, честита ти пораснала рожденичка  bouquet  bouquet  bouquet...нека расте 3драва, щастлива и послушна Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

хубава седмица пожелавам на всички малки и големи и отивам да си пои3чистя пощата, че ми се скараха Blush

# 17
  • Мнения: 1 017

Здравейте сладурки  Hug

сутринта сърдечно и протяжно ви пожелавах добро утро, и форумът ме изплю  Rolling Eyes
Та набързо да изредя каквото ми идва на ум: първо, Риен, да се оправяте, и да не и се кахъриШ на свекито...те са за това, акъл да дават и да се месят където не им е работа (и аз живот и здраве свеки Ще ставам, та обеЩавам официално пред майките на няколко потенциални снахи тук: няма да правя така  Mr. Green). Ей така, както Звезди те учи аз опитвах ама не става...атова теоретичен съвет ти давам де..  Crazy

Звезди, временни значи...дано да издържат, да не се тормозите с тумбачÈто от скороЩни визити  Hug

Джорджи, благодаря за романтичния старт на деня, дето ни го сервираШ както в доброто старо време  Hug И пак си сменила аватара  Heart Eyes От романтични по романтични ги намираШ   bouquet Как е адаШката?

Макдирокче, браво на уШето   HugТи сигурно много детскоградински гадинки пипваШ покрай Джули...Направо не ми се мисли ако трябва да бременея с Гого до мен...както му карам инфекциите (3 пъти по зле от него...) ХАйде, дано кортизона да е помогнал... Heart Eyes

Сърфлайн, да ти е живо и здраво детенцето  Hug Heart Eyes Hug

Ние съЩо празнувахме РД на Гого...сутреШния пост дето ми се затри с това го започнах...да преброя плюсовете и минусите от събитието "детско парти" в събота Crazy НАправо не ми се вярва да го повторя. Равносметката е торта по лицето на едно от гостенчЕтата и по пердетата, диван, килим и прочие (следствие от луда игра с балони), активирана пожарна аларма (Щото съм много идейна и запалих бенгалски огньове у дома  Crazy), най малкото напукана костица на ходилото, моето (изпуснах чинии върху него, в стремежа да дам на всеки едновременноо парчЕ торта, а по късно не ми го поЩадиха сладките зверчета и го изпостъпаха  Laughing)...и най важното: най блажения поглед на Гого (тип героите са уморени), Щастлив  Grinning Heart Eyes То май заради последното след някой и друг месец (като позабравя останалото) пак Ще се прежаля за поредно парти Party ОбачЕ си изгубих граматиката...чЕстно. Не вярвах, чЕ 8 деца (само) могат да ме вкарат в лудница...част от родителите като си идваха да ги прибират реШиха, че може и по кафе да изпият (това по принцип тук не е прието, даже не се знаем добре с родителите...ама какво ли са си мислили...тази, южно източно европейката, да я уважим..  Laughing)..та така. знам, обеЩла съм снимки, Ще пусна, само да се свъртя пред компа у дома  Hug

И понеже говоря за парти: имаме си 3 купонджийки тука: ВечЕрнице, как си???? Сбъднаха ли ми се предсказанията? Балалайке мила, колко плажа покорихте този уикенд  Hug? И Дидка, сладката муцунка, какво правят миШоците и всички около теб??? Мирото?  Hug Heart Eyes Hug

Ок, на всичКи  Hug Heart Eyes Hug  bouquet  bouquet  bouquet и пак до по късно...да се опитам за 1/2 ч да се концентрирам  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 11 315
Мархаба!
Нашата седмица почна с болести. Макдирокова, прати от твоя отит насам и сега младежа е с антибиотик Laughing Снощи не съм спала 3 часа с него - реве и се тръшка, докато се успокои, че да ми каже какво му е, че да му сложа свещичка, че да му подейства.....
Сутринта го изчаках да се наспи и бегом при доктора. Нашия за такива случаи веднага ни приема. Че му хареса на вкус и си иска през час  Joy Сякаш е витаминен сироп.
Приключенията от концерта ще ви ги разкажа по-късно, още не съм обработила снимките - поне като има разказ, да има и док. материал  Laughing
Боби, аз пък от мобилизации  взех, че оздравях - гласа ми се избистри точно за концерта.
Обаче се сецнах в рамото и сега така ме боли гърба, че се чувствам като стара баба  hahaha

# 19
  • Мнения: 7 914
Morki
я кажи  ти говориш ли му на тумбака? newsm78


amei
 кой ти се скара ? newsm78 как е Шоколадчо? Hug

mama B
аз бих те взела за роднина... пък ти ако си им мранкай на децата Hug Hug Hug
 хаха партито е било пълен успех..  Party чак на мен мис е приидва в ролята на някое от децата Crazy Mr. Green

Вечерница
 уф, че гадно с гърба...ама по-лошо че си имаш болен в къщи.. бързо да оздравявате всички Hug Hug Hug

# 20
  • Мнения: 952
Поздрави на всички!  Hug

Giorgia
Страхотно начало на седмицата си ни предложила.
Чудесно е, че времето е било с вас по време на уикенда. Снимките от Лоано са супер, най-много ми хареса тази на която си нарисувала сърце на плажа - явно тя е фаворита на всички тук.

kalida
Мерси за препоръката. Тази вечер дори реших да потърся в интернет нещо за този автор. Явно в България го превеждат под името Скот Търоу и го определят за баща на съдебния трилър. Ако не греша с името разбира се. Днес е била промоцията на една от книгите му. Ето тук повече инфо - http://helikon.bg/book.php?book_id=641177

rien 
бързо да и минава на малкото съкровище хремата и кашлицата, пък и зъбчето да не ви тормози вече.

Звезди
дано тази временна коронка е по-издръжлива. А иначе в България май зимата наистина пристига. Доста застудя, пък и с този вятър  не е приятно. Обаче е повече из Северна България.

mcdirock  
надявам се, че всичко с бебчето е наред. А ритничетата сигурно са от обич към теб.

surfline  
Честита ти пораснала дъщеричка, да те радва много малката ви принцеса - да е жива, здрава и усмихната. baloni

Morki
значи ще си имате изненадка(красавица или принц). Голяма ще е тръпката при теб все пак толкова време да устоите на изкушението да не разберете пола. Не че не се е случвало някои лекари да видят погрешно момченце или момиченце и после човечето да изненада родителите като се появи на бял свят.

mama B
четох и не вярвах, как си се справила незнам. Това парти е било наистина незабравимо   bigdance2 за Гого, но и ти ще го помниш явно. Как си изчистила след всичко. clean newsm79 newsm28
Бързо да се оправя тази напукана костица на ходилото ти.

Вечерница
дано по бързо оздравява момченцето ти. А и твоето сецнато рамо да минава, че никак не е приятно.

Ау какво става то много болни или пострадали тези дни. Момичета дано минават всички настинки, отити, грипове и травми.
Успешна седмица на всички! 
От мен  целувки и много Hug Hug за всички

# 21
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Здравейте, мами  Hug
Най-после и аз се появявам след няколко-седми4но отсъствие  Blush
Калидка, благодаря ти 4е се сещаш за мен   bouquet
Изкарахме си една 4удесна ваканция в БГ - Коледа, Нова Година, моя рожден ден... вси4ко това с роднини и приятели  Flutter . Успяхме да се оттървем невредими от една автомобилна катастрофа заради която не успяхме да стигнем до планината и да караме ски. Но важното е ние да сме живи и здрави  Praynig
В Бордо има сняг, нещо, което не се е слу4вало от 10 години(с изклю4ение на прелитащи снежинки веднъж годишно).  И то4но ве4ерта, когато имаше снежна буря се оказахме блокирани на магистралата, бензина ни свърши, акумулатора ни падна и така от 1 4аса през ноща, до 12.30 наобяд  Sick И от толкова много студ сега съм болна  Tired
Нека вси4ки болни4ки да оздравяват бързо  Hug
 Добре дошли на новите мами, а аз ще се опитам да наваксам пропуснатото  Hug

# 22
  • Мнения: 2 959
Сърфлайн, Честит РД на Симонка- бонбонка!

Да Ти е все така чаровна и усмихната малката красавица, а обещанието Ти за по- често навестяване няма да забравим, да знаеш!

Джорджа, благодаря за новата темичка, и за хубавият разказ за Лигурно, подкрепен със снимков материал. А имаше ли подаръци за Вас с Масимо и Борянка, за зълвата и племенницата е имало преполагам?!
Макдирокче, а Джулката как е, Тя е здрава, нали?! Бързо да Ти минава ухото и само с мехлема да се оправиш!
Сонитка, как мина прегледа, чу ли сърчицето на бебочето?
Пиколинка, къде се изгуби? Как е коремчето? Честит Ти нов аватар!
Зайченце, оправи ли се настроението вече?
Звездице, няма да Ви е леко с 1/2, само две седмици ще имаш помощ от БГ, Майчето работи ли нещо та само толкоз малко ще бъде с Теб?
Морки, а имена и за двата варианта измислили сте?
Мимката, Карилиусче, лека и спорна учбна седмичка Ви желая!
Скандинавските слънчица, радвате ли се на снега?!
Тролска Принцеске и Снежната Кралица/ ПетяЛ/, поздрави и за Вас с Марти и Криси!
Мамо Б, бързо да Ти се оправи ходилото Ти пожелавам, а колко често имаш практика в педиатрията?
Ралфиетка, предполагам че за същият автор става въпрос. Дано да Ти хареса. А сестричката какво бебоче чака, знаете ли вече пола?
Синя Птичко, лека и много по- здрава седмичка ти желая, и дано да намериш време да прелетиш към нас!
Дидката, отиде си в БГ и ни забрави вече, така ли?! Нали обеща да се сещаш за нас?!
Дессинка, хайде бе Лельо, откога си вече в БГ и ненамираш време да разкажеш за празничните моменти с Джулката?!
Щтрумпфетка, докага Ти е командировката в БГ, Матео с Теб ли ще се връща във Франция?
...благодаря ти 4е се сещаш за мен ...
Мамо Щтрумпф, защо благодариш, приятелите не се забравят дори и след няколко седмично отсъствие?! Бързо да оздравяваш, а малкото смърфче доволно ли е от БГ, Тони нали не беше с Теб на блокираната снежна магистрала?
Вечернице, да оздравява по- бързо Лени, дано скоро Ти се оправи и рамото, защото чакаме с нетърпение разказа Ти, може и без снимки на първо време, Ти умееш толкова добре да си служиш с перото че понякога от снимки няма нужда!
Пепеляшчице, а на каква тема ще бъде дипломната работа, уточнявала ли си или предстой?
Ивалекс, успешно довършване на започнатият ремонт Ви желая с Мишо!
Коко бенд, как с Емката, радва ли се на снега?
Амейка, Ти добре се включи, но да беше написала нещо как са мъжете вкъщи, оздравяха ли?!
МегиХ, а как е със новата бременост, по рано ли усети бебка в Теб?
Наничка, а Ти с какво ще забавляваш дечицата в петък, цял ден ли ще бъдеш детегледачка?
Етка, кога идва Майчето Ти?
Румянка, как сте с баба? Тя май ще хване и РД на снаха си и на внучката си?!
Балалайчице, хайде разказвай как минаха почивните дни, докъде стигнахте с Томасчо елмазчо?
Риен, бързо оздравяване на Мая желая, а на Теб да се наспиш едно хубаво и да не се връзваш на "добронамерените" съвети на Маминка и скоро пак да се завърнеш сред нас, липсва Твоето уникално чувство за хумор и стила на изразяването.
Чумби, Мистик, френските дами, поздрави и за вас с пожелания за лека и успешна седмица!

Хубав нов ден Ви желая!

# 23
  • Мнения: 5 475
 Hug Закуска и кафенце?  Wink



Радвам се,че са ви харесали снимките...обаче май на никой не му направи впечатление,че косата ми е по-тъмна и доста по-къса. Отказах се от червеното и съм с кестеняво,а и я отрязах до раменете. Peace

Сърфлайн, Честит РД на Симонка и от мен! Hug  bouquet Много радост да ви носи!




Вечерница ,тъкмо снощи си мислех за теб...давай снимчици от концерта!  Hug
между другото и зълва ми  е пипнала отит и е ходила до Бърза помощ...предписали са й антибиотик.. Rolling Eyes
 
След малко пак ще се включа.. Wink

# 24
  • Мнения: 7 914
Добро утро!

Giorgia
 хъм верно за косата Blush..има ли повод за промяната или ей така ти хрумна? newsm78
сега като писа за отита да не би по италионско да е вирусен отит..макдировка, сега зълва ти да се пазиш ей Hug

Kalida

 имах предвид 2 месеца -  аз ли съм го написала грешно? newsm78  -  ааа сега видях... ти не си го прочела правилно Hug


Mama Strumpf
леле какви ужасии сте изживяли ooooh!
Добре поне, че в БГ сте си си изкарали добре Hug

Ralfieta,
североизточна май...вчера четох, че дори пристанището затворено заради вятъра Crazy
Скот Търоу не беше ли писателя, чийто едни и същи персонажи много интересно се преплитат във всичките му романи newsm78

Дидке, къде си? newsm78



# 25
  • Мнения: 5 475
 ThinkingЗвезди,реших малко да се променя...повече от 15 год съм с много дълга коса...била съм и руса,но в последните години е все в нюансите на червеното...реших,че е време да променя нещо...така,че отрязах смело и смених цвета.
  Според свекърва ми трябва малко по-светъл да е цвета  newsm78 ...ама от нея комплимент никога не съм чула,така че не и ловя вяра...само гледа с какво да се заяде... Twisted Evilпомня преди време бях на диета и отслабнах около 5 кг...тя не ме беше виждала отдавна и рече,че съм напълняла.. #Crazy

Калида,че то какви ти подаръци,тук не са приети такива неща  Thinking помня  в началото мъкнех сувенири,купувах прилични подаръци за празници и рожденни дни...оказа се,че никой не прави така  Shocked Crossing Arms
Свеки се повтаря,че не обича сувенири,нямало къде да ги сложи,а трябва и да чисти под тях.. Twisted Evil ...за 8 март - мъжете подаряват по една мимоза....именните дни не се празнуват,а за рожденни дни и коледа се подаряват "пенсиерини",т.е малки символични подаръчета...
  Например за новия дом зълва ми ми донесе едно цвете в саксия!  Shocked

 
 

# 26
  • Мнения: 382
Здравейте мацки! Ама една глава ме цепи от вчера(поне да имаше нещо в нея)да не ме е яд  #Cussing out
Калида,да морска снаха съм пък и съм родена там.А ти от къде си?Благодаря за поздравите от името на Марти,а ти поздрави сладката Дана  love001
Дирокова,много хубаво,че си само с кремче,а не с хапчета.А минава ли ти вече?
Катенце,защо бе мила така сте го закъсали?Дано всички да се оправите бързо newsm10
Giorgia,много е хубубаво да си променя човек външния вид.аз обаче не видях снимките.Защо ги махна newsm78
Пожелавам Ви много хубав и усмихнат ден

# 27
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Giorgia, това повсеместни навици ли са или само във фамилията така?
На мен редовно ми се подаряват китки в саксии от свеки и бабата, защото съм заявила, че не обичам букети (жал ми е за откъснатите цветя Cry по-добре да красят градините живи)
та тия китки, дето ми се подаряват рядко оживяват, не знам защо. Тук каквото цъвтящо растение съм купувала, не е оживяло.  Thinking
Единственото което все още вади цвят е мушкато, но него го намерих прекършено след една буря и на майтап засадих и оттогава го размножавам. Иначе нормалните зелени не ги броя, тях пък вече не знам къде да слагам и на кого да подарявам...

# 28
  • Мнения: 7 914
Giorgia
 уф аз от както си правих опити с косата в пуберитета такъв страх ме е хванал, че вече не смея да я пипна и все една и съща си стои.... кога ли и мен ще ме хване музата Thinking


vnr
 нали щеше да ни разправяш за здравното осигуряване? newsm78
Пак ли те подхваща мигрената -  ужас.... много ти съчувствам Hug


pepelyashka
Тук по холандско е практика всяка година да се купуват цъфнали цветя... и като прецъфти айде на буклука Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 5 475
Giorgia, това повсеместни навици ли са или само във фамилията така?
 

Принципно символични подаръци правят всички.Естествено за по-важни събития трябва да са по-големи...мен ме дразни,че зълва ми "поръчва"предварително подаръка за коледа и рождания ден на сина си (който винаги е от порядъка на 50/100 еуро),докато на нашите празници носи глупости...за пример- комплект 6 малки сапунчета и едно тефтерче(за нова година)...или 2 чашки за кафе (за моя рожден ден)  Shocked
 Така че последната година спокойно й заявих,че ние ще избираме подаръците и край с поръчките.. Crossing Arms
 
Ще бягам,лек остатък от деня на всички!  Hug  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт