Препоръчайте ми някой забавен сериал + въпрос за субтитри

  • 4 738
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 71
Everybody Hates Chris


The War at Home


My Name Is Earl


How I Met Your Mother


Lucky Louie

# 16
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 848

Марче, искам кратък сериал, от тези дето са по 30 минути. Просто нещо, с което да си губя времето и да ме разсмива. Отчаяни съпруги не става. Т


Malcolm In The Middle
e точно сериалът за теб!  Hug

# 17
  • Мнения: 1 999
The IT Crowd




#Резюме: Шест епизода от супер свежо английско сериалче, представящо живота и работата на трима неудачници в отдела по компютърна поддръжка на голямо предприятие.

Рой и Мос са типичният комплект мърляви tech geeks; първият винаги носи кракерски тениски и нагъва пилешко от кофа, а вторият е уж по-спретнат и интелигентен, но пък и доста наивен. Мързеливото им ежедневие, представено главно от караници с технически некадърните колеги по телефона и "системна поддръжка" на машините в офисите, се разведрява, когато откаченият шеф на компанията назначава Джен - дружелюбна червенокоска с компютърни познания, сравними с тези на абориген - за ръководител на въпросния отдел.


Много смешен сериал! Препоръчвам! Peace

# 18
  • Мнения: 6 907

Марче, искам кратък сериал, от тези дето са по 30 минути. Просто нещо, с което да си губя времето и да ме разсмива. Отчаяни съпруги не става. Т


Malcolm In The Middle
e точно сериалът за теб!  Hug
Хубав е, но съм го гледала. Точно заради това казах, че искам нещо, което не са давали по българските телевизии, просто съм ги гледала повечето.

Грибо, благодаря много, тези вече ще ми свършат работа Grinning

# 19
  • Мнения: 6 907
Искам да попитам и нещо за субтитрите. Възможно ли е с някаква програма да се залепят за филма, така че да са си към него винаги и да не се налага да ги load-ваш отделно?

# 20
  • Мнения: 71
Името от файла с филма го слагаш на файла със субтитрите и готово

# 21
  • Мнения: 6 907
Името от файла с филма го слагаш на файла със субтитрите и готово
Не питам за това. Искам просто самият филм да си е със субтитрите и винаги така да излиза. Образно казано, искам да гледам филм на програма, на която не могат да се слагат субтитри и заради това искам да залепя самите субтитри към филма.

# 22
  • Мнения: 139
Не можах да схвана какъв тип сериали искаш да гледаш?
Иначе аз харесвам:

1.Step by Step
2.Friends
3.The O.C.
4.Prison Break
5.One tree Hill
6. Sex and the city

А от българските много харесвах - "Клиника на 3-тия етаж"
От тези кратките, като Приятели, Сексът и градът, Малкълм, Дарма и Грег, Тя и той и т.н.
Изброените от теб ми харесват, но съм ги гледала.

Всичките сезони ли си гледала?
Че то само приятели има 10 сезона по 20 серии...
Да не говоря за Сексът и Градът с 6 сезона
и останалите....

# 23
  • Мнения: 959
Принцът от Бел Ер и Пълна къща - но честно казано нямам представа от къде да си ги свалиш иначе са точно това което търсиш - по 30 мин. и смешни. Hug

# 24
  • Мнения: 6 907
Всичките сезони ли си гледала?
Че то само приятели има 10 сезона по 20 серии...
Да не говоря за Сексът и Градът с 6 сезона
и останалите....

1.Step by Step - стар е, гледала съм го преди, но не ми се гледа пак, а и не знам дали ще го намеря
2.Friends - гледала съм ги и 10-те сезона и то по много пъти и ги знам наизуст почти
3.The O.C. - гледала съм първите два сезона, не ми харесва
4.Prison Break - гледала съм всичко, което излязло
5.One tree Hill - и от този съм гледала всичко излязло
6. Sex and the city - гледала съм първите два сезона и последният, а от сезоните между тях съм гледала само някои епизоди, но така или иначе сериалът не ми е много любим и не ми се търсят само част от сериите

# 25
  • Близо до гората...
  • Мнения: 496
Името от файла с филма го слагаш на файла със субтитрите и готово
Не питам за това. Искам просто самият филм да си е със субтитрите и винаги така да излиза. Образно казано, искам да гледам филм на програма, на която не могат да се слагат субтитри и заради това искам да залепя самите субтитри към филма.

Moже,но е толкова трудоемко, че докато ги вградиш субтитрите ще ти се отгледа филма. Rolling Eyes

# 26
Лично аз си свалям субтитри от тук:

http://subs.unacs.bg/

... и за сега съм доволен.

# 27
  • Мнения: 2 085
Rome
В момента излиза втори сезон.
Не е комедия, но е страаашен!
сериал за древния Рим?Интересен ли е наистина?

# 28
  • София
  • Мнения: 7 242
Извинявам се на авторката, но да използвам темата и аз да попитам  bouquet

Има ли и от къде мога да сваля епизоди от "Спешно отделение" със субтитри.

# 29
  • Мнения: 2 085
Извинявам се на авторката, но да използвам темата и аз да попитам  bouquet

Има ли и от къде мога да сваля епизоди от "Спешно отделение" със субтитри.
Нааай-любимият ми сериал Cry ....има го в арена, но без субтитри.Едва ли някой ще се хване да прави, прекалено много термини има Confused

Общи условия

Активация на акаунт