За шкафовете за обувки

  • 4 679
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 252
danidji, явно не съм обяснила добре - представи си гардероб с две крила, които се отварят настрани и вътре вместо рафтове има наредени един под друг механизми, които представляват - две метални пръчки поставени под наклон, за да може да се пести място от ширината на шкафа  и на тях се редят обувките.


envia, за съжаление си затрих някъде кабела от фотоапарата и не мога да кача снимки

# 16
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Стес,вече разбрах за какво иде реч LaughingТо не е точно механизми,понеже не се движи нищо,а наклонени подложки,ако мога така да го нарека,на които стоят обувките,и трябва на ръба да имат нещо да спира обувката,че иначе ще се пързаля назад.Доколкото разбрах е нещо такова Blush

# 17
  • Мнения: 216
а, стес дали може да ми пратиш някакви координати на тези "вълшебни" майстори, че ми трябват точно такива, по-гъвкави, за едни мои проектчета Peace благодаря предварително!

# 18
  • Мнения: 486
А какви са тези шкафове с "падащи" вратички?? Някой може ли да даде снимка?

# 19
  • Мнения: 1 152
А какви са тези шкафове с "падащи" вратички?? Някой може ли да даде снимка?


Така изглеждат някои.

# 20
  • Мнения: 46 518
Удобни са, да. Поръчай бройката на етажите, според броя обувки, които имате, на нас за сега тройка ни върши работа.
Това е нашия.

# 21
  • Мнения: 2 631
Никол и Сасано, мерси за снимките!  bouquet

Ами харесват ми - едни такива хубавички компактни шкафчета! Че няма да ми побере всичко - няма, но аз ги искам точно за сезонните обувки, а за останалите имаме 2 други обикновени шкафа, които се пръскат по шевовете, ако шкаф може, да има шевове, де! Wink

# 22
  • Мнения: 2 125
И моя шкаф е като на Никол. Събира 18 чифта обувки. Купуван е от Бриколаж май  newsm78. Може дори да се закрепи на стената отзад Peace.

# 23
  • Мнения: 486
Благодаря, Сасано. bouquet
Заплюла съм си нещо такова за антрето - вижда ми се много добро решение за сезонните обувки.

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 653
Stes, идеята за реденето на обувките при твоя шкаф подобна на този ли е?
http://shop.yavor-bg.com/index.php?action=showprod&prodid=14 … cat=&show=%20

# 25
  • Мнения: 135
Имахме до скоро такъв шкаф, но не съм доволна. Събираше само часто от сезонните ни обувки, а побирането на ботуши или боти е мисия невъзможна. Накрая ми писна и го подарих и си извиках едни майстори, които правят мебели по поръчка и си поръчах шкаф по мой проект, накарах ги да вземат размерите в коридора и да направят шкаф от земята почти до тавана , който е широк не повече от 25см, отваря се като гардероб, само че с 4, а не с 2 вратички, защото иначе ставаха много дълги и вътре само механизми за обувки. Вратичките ги направиха огледални и вътре се побраха всичките ни обувки, а даже има свободни 2-3 редчета. Направиха ми даже отделение за четки и бои, а даже и за по малки инструменти на мъжа ми. Получи се перфектно и не струва много повече от един по-луксозен такъф шкаф, за какъвто говорите, а да не говорим, че като отвориш вратити и всичките обувки са пред очите ти.
Моето второ име е ''стоножка'' Blush,та за това и аз ще съм благодарна за повече инфо-цена,координати на майсторите ти. Praynig

Общи условия

Активация на акаунт