моля за инфо: За и против Окръжна, Шейново, Св.София

  • 4 687
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 407
Раждах в Окръжна при др.Хаджиева-Доволна съм,но едната мама е права, не тачат много секциото.

# 16
  • Мнения: 204
Аз ще раждам в Окръжна - д-р Манев ми следи там бременността. Той ме оперира преди години от киста на яйчника и съм изключително доволна от него като доктор. Нямам десен яйчник, левият ми е на 2/3 и въпреки това забремнях само за 2-3 месеца. Да не говорим, че шевът ми въобще не се вижда.
Преди 2 седмици бях там на консултация и наистина са ремонтирали родилното отделение. Днес в една друга тема една мама, която е раждала там, пък похвали персонала и отношението. Мисля, че ще е добър избор. Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 4 588
Темата ме вълнува и се записвам да я следя. Crazy

# 18
  • Мнения: 4 447
За Света София съм с четири тъце (мойте и на бебко). Родих без уговорки, даже без да знам, че ще раждам отидох на консултация, та се оказа, че съм с 4см без да разбера и взех, че родих. Попаднах на кадърен екип - късмет д-р Ташков - младши и акушерката Ева (с късата черната коса), пояснявам, защото са две и едната е с къса руса. Анестезията ми я сложи д-р Гецковски някъде към 8-9 см и след това родих за 15 мин дез никакви разкъсвания и рязания. И понеже се оказа,че няма места във двойния вип бях в единичен на 3тия ет. и  останах много доволна. После на последния ден ме преместиха на 2-рия етаж във двоен вип и никак не бях доволна, защото беше студено,имаше хлебарки в банята,но инъче е по-добре отколкто с 5 други жени в една стая. Това е, благодарна съм на чудесния екип! Успех!  bouquet
Не знаех, че на втория етаж има двоен ВИП  newsm78
А иначе на операцията ми асистираше Ташков - син.

Ами аз отначало бях в единичен вип на 3 ет, защото нямаше никакви випове свободни, но посля бях на 5ет. в двоен, грешката е моя Wink

# 19
  • София
  • Мнения: 12 554
За информация на мамата, която не знае за ремонта в Окръжна - няма как да знаеш мила, правиха го сега в края на октомври. 1 месец ремонтираха отделението - сега е с алуминиеви дограми, латекса по стените е подновен и има две тоалетни и баня, които са общи.
Относно екипа - да, наистина голяма част от лекарите в Окръжна са много добри. Аз лично раждах при Жекова с планирано секцио заради очни проблеми и други показатели и изобщо не е вярно, че не прави секцио.
Да, сериозна почитателка е на нормалното раждане, а и не виждам нищо лошо в това, но естествено, че когато има сериозни причини за секцио, а не просто лиготии - то се прави!
Така че от посочените болници, аз съм за Окръжна!

# 20
  • София
  • Мнения: 276
Раждах в Окръжна при д-р Кинкина и съм доволна. Д-р Братоева и д-р Шуманов също са добри (то май всички лекари в родилното там са добри специалисти).
Имат и Вип стаи, ако искаш такива.

# 21
  • София
  • Мнения: 618
И аз раждах в Окръжна, при д-р Братоева. Отделението е малко и условията са добри, не бях във ВИП стая, но също имахме телевизор, тоалетната е учудващо чиста, отношението на персонала е добро ( като изключвам една неонатоложка, която не си беше пила кафето сутринта), посещенията са разрешени по всяко време и не на последно място бебетата са постоянно при майките  Hug

# 22
  • Мнения: 58
Аз ти препоръчвам Шейново. newsm10 newsm10 newsm10
Раждах там секцио и съм много доволна .Отидох и намерих Др.Богословова и си говорих дирекно с нея .Бях със голям бебок и тя ми назначи секцио .Нищо не съм плащала.Само на нея и се отблагодарих.

# 23
  • София
  • Мнения: 2 227
"Света София" с две ръце Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 2 162

Подкрепям. Първият път раждах в Шейново- от там бях доволна до момента на раждането; скъсаха ми нервите за 3-те дни, които прекарах там след раждането. В "Св. София" ми хареса най- вече отношението на акушерките и педиатрите от неонаталогичното отделение и това, че ако желаеш можеш да имаш постоянен достъп до бебето си. Не е необходимо да обикаляш и да се молиш да ти дадат повече информация за състоянието му- всяка сутрин неонаталогът застава пред теб и докато не свършиш с въпросите си не излиза от стаята. Също така там получих подкрепа и за кърменето, което за мен беше важно. В Шейново тези неща ги нямаше, даже напротив.

# 25
  • Мнения: 94
Аз съм за Шейново.
Аз ти препоръчвам Шейново. newsm10 newsm10 newsm10
Раждах там секцио и съм много доволна .Отидох и намерих Др.Богословова и си говорих дирекно с нея .Бях със голям бебок и тя ми назначи секцио .Нищо не съм плащала.Само на нея и се отблагодарих.
аналогичен случай съм ,като тани4ка 79

# 26
  • Мнения: 1 896
Майчето сигурно е избрало вече къде да роди, но само да спомена - от всички изброени болници, единствено в Шейново бебетата са отделени от майките и ги дават на три часа евентуално, което създава сериозни проблеми особено за кърменето.
Не знам за вас, но аз никога не бих родила в болница, където не ми дават да бъда със собственото си дете, когато и колкото аз поискам.

# 27
  • Мнения: 454
Преди по-малко от месец родих в Св. София и съм много доволна. Пусни анкета.

# 28
  • Мнения: 590
Раждах в Шейново и съм много доволна. Лекарите са много добри специалисти.

# 29
  • Мнения: 289
Майчето сигурно е избрало вече къде да роди, но само да спомена - от всички изброени болници, единствено в Шейново бебетата са отделени от майките и ги дават на три часа евентуално, което създава сериозни проблеми особено за кърменето.

Аз раждах там, и все още продължавам да кърмя - и до момента не съм имала никакви проблеми. Мисля че ако една майка има желание да кърми, тези няколко дни в болницата едва ли ще объркат плановете и. Освен това, бебетата се носят през по-малко от 3 часа, защото стоят понякога и по повече от час.. изобщо, раздялата изобщо не е толкова драматична.. просто идеята е да дадат възможност на майките да се възстановят и да съберат сили да това което ги очаква  Simple Smile
Лично аз отново бих родила в Шейново, както и отново бих кърмила  Peace

Общи условия

Активация на акаунт