Колко пъти са ви предлагали брак?

  • 3 976
  • 98
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 403
Един път от съпруга ми

# 61
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Веднъж - от съпругът ми. Heart Eyes

# 62
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
3 pati:
1-prieh
2-prieh
3-uporito otkazvam ve4e 4godini

# 63
  • Мнения: 1 202
И на мен също. Забременях  pregnantи така се реши, че ще се женим! married

# 64
Нито веднъж....аз го попитах иска ли да се женим, че 5 години бяхме "гаджета"...Леле какъв идиот съм била. А след време той ми заяви, че ако не съм го питала нямало и досега да сме били женени.... smile3515 идеше ми да го убия. ама не ми се лежи.

# 65
  • MUC
  • Мнения: 297
Още нито веднъж, ама се надявам някой ден и на мене да ми се случи...  Mr. Green

Но като си гледам мъжлето, сигурно аз ще трябва да му предлагам...  Crazy

# 66
  • Мнения: X
Да видииим...първото ми сериозно гадже, първия ми мъж изобщо, първата голяма любов /и мн.др.първи неща/- той ми предложи 2-3 пъти, но не ми се живееше домакиня в китна Германия.
После- второто ми сериозно гадже /и съответно втората ми "бройка"/- отишъл първо да ме иска от майка ми у дома в мое отсъствие  Laughing
Трети- познат от Нета, с когото дори не бяхме развили интимни отношения. Дойде заедно с шефа си в хотела,където бяхме с майка на лятна почивка и ни поканиха на вечеря. И там шефът повдигна темата, онзи тип /тогава да е бил към 28-9 годишен/ само кима за потвърждение. Бяхме смаяни и аз, и майка ми  Shocked Накрая се оказа,че шефът се подготвил даже и за кум човекът- напълнил целия багажник на колата с уискита, взел една пачка пари да купува подаръци...  Joy
После- мой съсед, който ме харесва от 15-годишна. По едно време бях в дълга следлюбовна депресия и той реши да използва момента... хубав човек, ама нямаше никакво вълшебство от моя страна.
Друг- мой колега, с когото излизахме в компания. Също без да сме имали интимна връзка. Заведе ме на кафе и там на масата ми го сервира. Много сериозен  newsm78
Настоящият ми приятел с подобни глупости не ме е занимавал /аз съм твърдо против брака/. Говорихме си още от първата година за бебе, то пък в един момент взе,че стана макар и "стихийно".  Wink
От това по-голям подарък.....  Heart Eyes

# 67
  • София
  • Мнения: 376
2 пъти, втория от съпруга ми.

# 68
  • София
  • Мнения: 2 381
Witchie , като четох какво си писала се замислих, как на човек може да му хрумне да предложи брак на някого без да са спали заедно. Може грубо да ви звучи, но така разсъждавам. Тоя, дето е дошъл с шефа, Боже, съвсем не е бил в ред. 

# 69
  • Мнения: 5 391
Три пъти, различни мъже Rolling Eyes Blush

# 70
  • Мнения: 999
веднъж и се надявам да е за пръв и последен път!

# 71
  • Мнения: 990
Предлагали са ми 3 пъти и все различни мъже  Embarassed Embarassed Embarassed

# 72
  • Мнения: 1 564
Само веднъж-съпруга ми.И аз приех  на секундата. Embarassed

Последна редакция: пн, 05 фев 2007, 09:34 от ninka

# 73
  • Мнения: 1 153
 Sadи аз нито веднъж,затуй съм си стара мома

# 74
  • Мнения: X
Witchie , като четох какво си писала се замислих, как на човек може да му хрумне да предложи брак на някого без да са спали заедно. Може грубо да ви звучи, но така разсъждавам. Тоя, дето е дошъл с шефа, Боже, съвсем не е бил в ред. 

 Joy Нали?

Общи условия

Активация на акаунт