Нещо срещу пърхота?!

  • 1 476
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 299
Аз съм много доволна от шампоана п/в пърхут на YunseY. Малко гадно мирише, но е невероятен. 13 лв струва.

# 16
  • Мнения: 4 173
Пробвай с Низорал.Много добри отзиви съм чувала.
newsm10

# 17
  • Мнения: 7 723
Себорал

# 18
  • Мнения: 2 936
SELSUN BLUE  Peace има за различните видове скалп.

# 19
  • София
  • Мнения: 771
И аз съм за Selsun blue. Купувам го за мъжа ми, при това докато попадна на него купувах каквито се сетиш шампоани против пърхут на всякакви известни и неизвестни фирми, включително и Низорал, но само Selsun blue даде дълготраен отличен резултат.

# 20
  • Мнения: 5 317
В аптеките има една козметика DUCRAY (май така се пишеше), използвам себорегулиращия им шампоан, много съм доволна.
Добри са.А ако искаш нещо по-евтино пробвай Себорала.

# 21
  • София
  • Мнения: 3 390
Преди време реших проблема с един щампоан против пърхут на Клоран.

# 22
  • Мнения: 4 916
Оцет is the best  Peace

# 23
  • Мнения: X
DUCRAY там е истината сега съм на 6-то измиване с него след 4-тото пърхут нямам, а как се ръсешееееее. Препоръчително е да се използва 6 седмици по 2 пъти на седмица т.е 12 пъти-аз съм по средата сега Simple Smile А за себорала и аз бях чувала обаче това че е на спиртна основа ме спря Stop защото от спирта все си патя и съм се зарекла спирт по кожата не-освен при раничка някаква за дезинфекция е може и вътрешно Embarassed под формата на "Финландия" и "Абсолют"  Laughing Sunglasses

# 24
  • Мнения: 2 631
Такъв шампоан  SELSUN Ble от аптеките ли ?

Според мен е индивидуално, на някои Низорал учудващо помага...
Аз препоръчва един български - Algopix... мирише силно и малко неприятно на лекартсвто,но върши чудесна работа...

Да, купихме го от аптеката на Сани в Тракия ( Пловдив )... Предполагам в повечето аптеки го има и наистина е ефикасен, при условие, че приятеля ми е и с чуивствителна кожа...  Peace

# 25
  • Мнения: 634
Моят трик е да си разреждам шампоана предварително  я в чашка, я в ръката, но да не го слагам директно на главата, за да предотвратя директня контакт между химията на шампоана и главата ми.

# 26
  • Мнения: 569
Себорал Форте

# 27
  • Мнения: 3 164
От Низорала не съм доволна
нито от този на Юсерин Naughty в момента сме на Пантен Sick за последно купувам  Crossing Arms все още не съм решила точно кой да ползвам, но знам, че ще или на Виши , или на Селсун блу.

# 28
# 29
  • Мнения: 664
Това  е много индивидуално..аз съм ползвала всички гоореизброени марки +противупърхотния на Ла рош +професионалния на Лореал против пърхут + разни скъпи органични шампоани без химии и от никой от тях нямаше резултат! Единствените, които поограничиха пърхута ми, бяха Фиторетар на Фито (не знам още ли така се казва) и наскоро тук си купих новия, концентриран шампоан на Клоран за по-тежките случаи на пърхут, много ми помогна. Според мен най-хубаво е да идеш на кожен лекар, но след като си бременна, не знам дали можеш да се третираш с всичко...Другото разрешение е да купуваш наред и да видиш кое ще ти подейства добре. Иначе на мен бременността много добре ми повлия и почти нямах пърхут, но явно това също е индивидуално.

Общи условия

Активация на акаунт