Рицарки на бялото кантарче - 29.01-05.02

  • 13 479
  • 367
  •   1
Отговори
# 300
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Аз пък ядох пица Whistling
ама сега ми е глупаво-голяма глупост са тестата-абсолютен шит Close
а тая вечер ще правя измисленото парфе

# 301
  • Мнения: 2 956
Засрамихтъ мъ бее  Blush
Ми Тристане кантара туй показва кака  Thinking как и да го гледам се са си толкоз  Rolling Eyes
И аз,ама снощи и то само половин парченце  Mr. Green

# 302
  • Мнения: 2 897
Като ти се прияде пак пица се замисли, че в 2 парчета има калории колкото в парфето или колкото в една пържола със сметана и синьо сирене. Кое предпочиташ  Sunglasses Аз дори предпочитам сандвич с чер хляб, масло, горчица, филе, доматче и зелена салата пред пица  Wink

# 303
  • Мнения: 1 065
и на мен ми става много криво като съм си позволила нещо, защото после установявам, че съм можела и без него.
иначе май съсипах всичко, което постигнах през последните 2-3 седмици с тридневното празнуване на рождения ден на дъщеря ми, но поне придобих някакво чувство за мярка. водата трудно я докарвам над 2 литра, но работя по въпроса.
от утре се връщам в зоната  Wink

# 304
  • София
  • Мнения: 1 642
Мариеткова Ние скоро имахме подобен случай ,само че нашето дърво го удари бетоновоз. Оказа се, че всяко дръвче се води на отчет в общината и всеки, който нарани дърво носи наказателна отговорност. Нашия случай имаше камера, понеже имаме охрана в блока, и строителната фирма си пое пълната отговорност, като след затваряне на строежа писмено се ангажира да посади ново на мястото на бутнатото. Така че, стига да има хора, на които им пука, тоз вашия безобразник ще бъде най-малкото глобен, само подайте жалба срещу него.

Аз също се ядосвам много, когато някой си позволява да се държи с чуждото като със свое и да го унищожава безразборно.

Тонче то пък не може вечно да се ограничава, човек. Брой го свободен ден и толкоз.

# 305
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Хич даже не съм се ограничавала-ама наистина никакво удоволствие Sad-то една ябълка щеше да ми е по-вкусна, ама аз и без друго нямам влечения към тестата-и като лапе хляб ядях само на попара или с филията ако ме гония баба ми.
А парфето -туй друго вика Mr. Green несравнимо е с тоз "хляб" дето го тъпках.

Дени то калориите са едно на ръка, ами къде ти тоз въглехидрат в пицата да се сравни с безвъглехидратана пилешка пържоля-няма сравнимост никаква, аз за туй ми е глупаво-щото нито съм изкушена, нито пък заритала за тесто, ама ей тъй-от пълна безсмислица поръчах да съм с групата заедно

# 306
  • Мнения: 2 897
А аз обожавам тестено.. Всички закуски на френска фурна па-па са..................................

# 307
  • Мнения: 2 487
     Голдън ритривър си имаме , Лу . Най-малкото ни дете  Laughing Вече е на 6 години и половина.

    Вече съм изпила 4л вода и наколко кафета.

    Ние всяко лято ходим в Родопите за по двайсетина дена и винаги има някой пишман летуващ с резачка за дърва. Не си ли дават сметка , че ако всички я карат така след няколко години няма да има къде да отидат. А горските минават и нищо не правят . Затуй пък татито побеснява като чуе бръмчене . Чак се притеснявам понякога да не тръгне да се разправя с тях.

    И що не казвате нищо за новата ми хранителна авантюра бре хора.  newsm78

# 308
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
     Затуй пък татито побеснява като чуе бръмчене . Чак се притеснявам понякога да не тръгне да се разправя с тях.


Айче, то май по-добре да го беше опухал...гледам го сега дървото и ми се реве чак - почнало е да се накланя, явно ще рухне.

# 309
  • София
  • Мнения: 1 642
Айче звучи добре твоят нов режим, всъщност ще го почваш ли скоро  newsm78. Обаче с тези въглехидрати не става ли пак сложна сметката? Пък и нямаш свободен ден, доколкото разбирам.

За протокола моето четириного дете е кокер, на 12 години, ще взема скоро да му пусна една снимка. А липсата на аватар е защото си качих снимка на дететео, ама нещо незнам защо не излиза. Помагайте моля Praynig

# 310
  • Мнения: 2 040
Здравейте
Айя, прочетох за новия ти режим.
Така като гледам - то си е жив Аткинс.
Даже началото е още по-строго.
Аз съм пробвала преди време за една седмица такова нещо - ама е
доста мъчително  Thinking Появи ми се главоболие - дали от
липсата на въглехидрати - не знам, но го спрях.
И е скучно - доста писва еднообразието. И голямо броене на
въглехидрати - дори тези от лимонов сок и разни подобни.
Лично моето мнение е че  такова нещо има смисъл само  ако си в застой
и имаш нужда да побутнеш процеса.
Според мен дали с 10 гр. въглехидрат - или с 50 гр. - няма голяма разлика
за това дали ще отслабваш или не - при всяко положение трябва да следиш количествата храна.
А с 50 гр. е доста по-разнообразно и приятно, отколкото с 10 гр.  Grinning   bouquet

Сега за проверката:
1 чаша мляко с кафе и мед.
И 1 кафе без мляко, но с мед -  tonimirka - взех си поука  Heart Eyes.
1 кофичка цедено кисело мляко.
400 гр. домати от консерва с
30 гр. зехтин и 100 гр. сирене
1 филе от хек със 15 гр. масло
ряпа и морков настъргани с малко кисело мляко.
Общо около 1500 калории / 96 белтък, 95 мазнини, 60 въглехидрат/

Приятна вечер на всички!   bouquet
 

# 311
  • Мнения: 2 487

      На мен не ми се вижда да е по строг от Дюканския режим.
     А съм убедена вече , че количиството въглехидрат има значение. И количеството храна като цяло разбира се. Колкото до смятането , не мисля , че е сложно в случая.

# 312
  • Мнения: 2 040
Аз  не знам подробности за този Дюкански режим.
Щом си се решила - пробвай - няма да навреди  Hug
 

# 313
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Айче да се произнеса и аз по новия ти режим-явно тоз човек, дето е писал книгата не познава млечните-жалко, толкоз са вкусни Mr. Green
Като цяло аз съм за високомазнинен-умеренопротеинен режим, т.е. нещо като това, което предприемаш, но пък защо чак такваз рестрикция на зеленчука, ако на ден се разрешава по 1листо маруля пак ще е по-добре, отколкото на няколко дни по 1чиния
Иначе то това си е нещо като нашето ВМ НВХ,когато решим да спрем млечните при големи застои-аз съм изкарвала 2 седмици без млечни-ама никакви, само на протеини, мазнини и зеленчук
За сметките няма какво да говорим-който иска резултати трябва да се потруди, обаче ти за колко време мислиш така да я караш-в смисъл някакъв цикъл имаш ли определен?

# 314
  • Мнения: 1 290
Аз такова.. Embarassed,малко дадох на душата  Embarassed Сериозна от понеделник  Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт