АЛЕЯ НА СЛАВАТА - сезон 1, тема 2

  • 17 047
  • 214
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 846
В главните роли:
Мак Маринов
като Милен
 
Радина Боршош като Али.

В останалите роли:
Деян Донков шеф Лагадинов

Ирини Жамбонас Марта

Маргита Гошева Валентина

Свежен Младенов Слави

Цветан Алексиев Драго

Радина Кърджилова Тина

 Борислав Чучков Пумпалов

Мария Сотирова Калина

Стефани Ивайло Леда

Константин Еленков Тео

Йордан Ръсин Агент Дерин

Ясен Атанасов Никола

Васил Витанов Марио

Сара Драгулева Еми

Кирил Недков Кирил

В епизодите:
Никола Додов бащата на Лагадинов

Рашко Младенов завеждащ психиатрия в болница Свети Серафим

Александър Евгениев Геша

Никола Мутафов полицейски инспектор

Стефан Моасе Петри

Даниел Цочев адвокат Начев

Николай Луканов Кънев

Калоян Трифонов Джуджето

В ролята на Иво(синът на Тина) и Милен като дете - Ален Ангелов

Последна редакция: пн, 20 ное 2023, 16:50 от zoningoutshmat

# 1
  • София
  • Мнения: 5 758
Благодаря за новата тема!
Има си своите дразнещи моменти, но повече ми допада от абсурдната Клетка.

# 2
  • Мнения: 9 109
Благодаря за темата! Гледам/слушам по навик, дано наистина са 30 епизода, много измислици има. Али тъкмо се усмихна малко повече в предния епизод, те ги запратиха "на край света" на 20 км от София и пак сърдита.

# 3
  • Мнения: 5 846
38 са, каза човек на човек от екипа.

# 4
  • Мнения: 25 750
Разгледах актьорския състав.
Ирини Жамбонас гъркиня ли е. Актрисата ми харесва, много добре си играе ролята.
И Мак, и той играе Милен добре.

Благодаря за темата.

# 5
  • Мнения: 5 349
Благодаря за темата.

# 6
# 7
  • Мнения: 5 349
Аз я харесвам Ирини.

# 8
  • Мнения: 13
Привет и от мен, Ирини съм я гледала в Истината за група Жигули, много ми хареса тогава. И тук ми харесва. Мисля, че в нея има нещо от енергията и излъчването на Ваня Цветкова, ...с бързия насечен говор,  решителност и поне на вид безстрашие дето се вика жена с топки, в добрия смисъл на думата.
Иначе сериалът като за Нова не е лош, обаче трябва да се гледа на запис, без реклами и по възможност повече серии накуп.По този начин не се накъсва действието, свиква се с озвучаването и се разбира повече, натрупват се впечатленията от отделните характери, човек има време да проследи развитието на героите и връзките, да навлезе. По телевизията е просто невъзможно, върви едно накъсано неразбираемо ломотене от тоя и оня, после пет минути гръмовни реклами , после заставки, после пак ломотене или мрънкане, така няколко пъти и серията е свършила, а зрителят объркан и слухово нервиран.
Така че аз и без това бях пропуснала началото, понеже тогава ми се видя тъп, свалих всичко и гледам на запис, има си характери, има  немалко  готини диалози, има няколко интриги, има развитие, направо се надявам да  има и други сезони

# 9
  • Мнения: 5 846
Аз гледам на ЕОН, превъртам рекламите. Щото и качеството е по-добро от това на запис.
Така е, героите добиха плътност.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 293
Привет и от мен, Ирини съм я гледала в Истината за група Жигули, много ми хареса тогава. И тук ми харесва. Мисля, че в нея има нещо от енергията и излъчването на Ваня Цветкова, ...с бързия насечен говор,  решителност и поне на вид безстрашие дето се вика жена с топки, в добрия смисъл на думата.
Иначе сериалът като за Нова не е лош, обаче трябва да се гледа на запис, без реклами и по възможност повече серии накуп.По този начин не се накъсва действието, свиква се с озвучаването и се разбира повече, натрупват се впечатленията от отделните характери, човек има време да проследи развитието на героите и връзките, да навлезе. По телевизията е просто невъзможно, върви едно накъсано неразбираемо ломотене от тоя и оня, после пет минути гръмовни реклами , после заставки, после пак ломотене или мрънкане, така няколко пъти и серията е свършила, а зрителят объркан и слухово нервиран.
Така че аз и без това бях пропуснала началото, понеже тогава ми се видя тъп, свалих всичко и гледам на запис, има си характери, има  немалко  готини диалози, има няколко интриги, има развитие, направо се надявам да  има и други сезони

Абсолютно сте права в анализа си, пък и ми давате много интересна идея - да изчакам търпеливо новите три серии и да ги изгледам по споменатия алгоритъм. Сигурно наистина така по-добре се осмисля развитието на действието.
Иначе и аз се подсмихвам на "оригиналното хрумване" - на 5 км от София героите да се озоват по неволя сами в селска къща. Ами то няма турски сериал, в който да не е игран този номер - я в горска, а в селска или каменна къща на брега на морето. Но каквото такова - топлата вода отдавна е измислена. Без да бъде филм за Оскар - сериалът успява да ме владее и ме задържа пред екрана (все още).

# 11
# 12
  • Мнения: 1 892
Цоп в новата тема и аз.

Интересно ми е от тук нататък какво ще стане с този ход на Марта.

# 13
  • Мнения: 5 846
Ще се лее кръв, видя се.

# 14
  • Дубай
  • Мнения: 3 733
Е, дано Тео живее,  с Тина имаха най-прекрасните отношения.Али нали имаше телефон, какво се случи с него.
Изключително противно личност е Али, неуважаваща, а  постоянно изискваща

Общи условия

Активация на акаунт