Рибки

  • 34 647
  • 219
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 095
да ама ще почакам милото да помага, че ми се ще да поразместим шкафовете да видя как ще е, а вие как нямате място така Joy, ние цялата къща за цветята разместихме, не му завиждам на мъжа ми Blush

# 16
  • Мнения: 1 608
а вие как нямате място така Joy, ние цялата къща за цветята разместихме
В момента живеем при моите родители. А и ние сме си четирима, а апартмента не е голям. Тясно ни е, но е временно и вървят още ремонти, та както се сещаш акварума ни е в повече, имаме си Свинчо, за сега той е достатъчен на децата.

# 17
  • Мнения: 9 095
уха, дано скоро се освободи място, ние си нямаме други любимци, само рибоци ще имаме Peace

# 18
  • Мнения: 1 608
Аз отдавна се каня да пусна такава тема, но като нямаме акварум вече и като няма какво да казвам Sad се въздържах. Сега обаче ще я следя с интерес.
А ти знаеш как пак ме запали Naughty, точно днес размествах телевизора, защото малкия си играе на копчетата и се освободи местенце Twisted Evil, ще пусна идеята на вечеря. Само се съмнявам, че този шкаф ще издържи newsm78. Ами да то без котка и рибки живее ли се. Simple Smile

# 19
  • Мнения: 9 095
пуснах на няколко места да проверя за аквариум, да пиша ли или ти имаш? А за котката хич не съм съгласна, аз съм любител на кученца Crazy

# 20
  • Мнения: 1 608
Имам, имам. Стария се пукна, купихме нов и по-голям, но се наложи да се местим и така и не го заредихме.

# 21
  • Мнения: 9 095
да бе ти написа вярно Embarassed, аз и филм зяпам... Joy, о.к., ще чакаме тогава за клуб на рибарките Peace

# 22
  • Мнения: 1 608
Ние дори втори акварум имаме - изолатор и развъдник, малък е, но успяхме да си завъдим барбуси в него.
Не знам дали знаеш - има страхотни форуми за акваристи.

# 23
  • Мнения: 1 630
отивам да направя хубаво място до прозореца Blush

Недей до прозореца,
ще ти зеленясва бързо водата

# 24
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 185
Става и до прозореца - нашия е до прозореца и тясната му страна съм я облепила със снимки- пейзажи(малко да затъмня).
Отделно сомчетата добре се справят с почистването.
Само дето един телескоп и една скалария, големи вече, явно не щат компания и всичко живо, което купихме по-късно, измря Confused
У нас уж баткото щеше да гледа риби - сега баща му чисти, аз ги храня, а децата само се захласват по тях Sunglasses

# 25
  • Мнения: 1 608
Да, можеш да се справиш с прозореца.
Анциструсите и те почистват добре, хелерите също. За един 100л аквариум 4-5 дънни и няколко хелера са добре за почистването.

# 26
  • Мнения: 9 095
ами аз искам да сложим 2 шкафа под ъгъл, в ъгъла на хола, на едната страна е прозореца, на другата стена, мисля на единия да сложа цветята, на другия аквариума, а иначе имах охлюви по- рано и така чистеха, ама нямат отвъждане Shocked

# 27
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Охлювите ги ядат едни рибки - боции.




 Хубаво е да си имаш охлюви, стига да не ядат растенията.

# 28
  • Мнения: 9 095
аз само гупи ще вземам, иначе не съм забелязала дали ядат растенията, те бяха от малките охлювчета newsm78

# 29
  • Мнения: 389
Аквариума не бива да се слага на директна слънчева светлина. Тоест на прозорец не е добре, но под прозореца - може.
Зеленясването е неизбежно. Моя аквариум е изцяло на изкуствена светлина - специализирани лампи, но пак му зеленясват по малко стъклата. Остъргват се внимателно с обикновено бръснарско ножче.

Общи условия

Активация на акаунт