Отговори
# 690
  • Мнения: 285
Браво на Гюнгер! Раздвижи сериала, раздвижи и нашата група! Какво оживление настана тук...🥳🥳❤️ Сега остава да   се погрижи за децата си, че както  писах Лейля ги закопа, сериала също!
Страхотен фраг! Дано Гюнгер не спре до тук, а да продължи и останалите линии от сезон 1. Например любимата за мен свързана с пръстена, който нарисуваха Сейфер ❤️

# 691
  • София
  • Мнения: 2 051
Щом най-после се появи колието, ще очакваме и пръстена скоро Simple Smile

# 692
  • Мнения: 424
Ферит ще направи опит за самоубийство.Ще се качи на терасата за да скочи,но Сейран го вижда,/не знам по какъв повод е била там/,и започва да вика ,качва се по стълбата за да го спре.И Аби е там.Сейран успява да спре Ферит и се връща в имението.Стана ясно защо Бучето е върната в сериала.По-голямата и сестра имала фирма която набирала млади актьори.Точно тя набирала и актьорите за "Рибарчето"!Лейля първоначално е искала да направи Талих любовница на Ферит и тя да забременее,но след недоволството на зрителите и падането на рейтинга връщат отново Пелин,вече бременна.Сега разбрах защо Сейран се намира в имението,когато Ферит прави опита за самоубийство.Той претърпява нервен срив и се заключва в стаята.Гюлгюн звъни на Сейран и я моли да дойде,защото Ферит е в много лошо състояние.Сейран първоначално отказва,но все пак отива и тогава го вижда.

Последна редакция: ср, 29 ное 2023, 23:19 от mimi 65

# 693
  • Мнения: 9 667
Дано нямам проблем с пускането Simple Smile

# 694
  • Мнения: 2 575
Аз продължавам да  се надявам,че детето е на Сертер.  Нямам никакви аргументи с които да си помогна Joy   Тя нямаше никакво желание да бъде с него, освен че го използваше . Онази нощ  той и каза,че е лека жена. Тя му заби шамар, той започва да троши всичко, после дойде Ферит.. На сутринта тя беше  видимо доволна.
Все си мисля,че ще се появи друг баща или Animal Fish ще умре при раждането.
За пръв път от много време се вълнувам за епизода в петък. Ще е много тежък, но исках да се раздвижи сюжета в интересна посока.  Време е  да се сетят за диабета и ръката на Ферит.  Направо го изцелиха от всичко.  
Сейран идея си няма колко подъл е Халис. С неговете бращулевения човек, ще го помисли за ангел, но е истински дявол.
 Ферит  трябваше да каже първо на Сейран.
Вал, признат грях е половин грях. Лъжите и всички последвали сплетни не  ги приемам за решение.    Сейран нямаше да приеме добре новината със сигурност, но щеше да е по достойно и мъжко признанието.  Нямам съмнение,че Ферит обича Сейран, но искрено вярвах в неговата промяна. Не видях това в последните епизоди. Дали начина му на изразяване на любовта са правилни и достойни?  Не мисля.

# 695
  • Мнения: 3 481
И след този хубав пост на Ени един въпрос~ако Ферит беше казал по-рано на Сейран,щеше ли нейната реакция  да е по-различна?Щеше ли да го прегърне ида му каже-Карай,няма проблем?
Вал, грехът на Ферит е в миналото, в детето, което е направил, в това, че тогава побесняваше като си представеше, че Пелин вече не е негова, та затова и остана да я "успокоява" Smirk (той и в настоящето пред Абидин изключи тя да е била с друг, защото е уверен, че той е единственият). В настоящето грехът му е, че не осъзнава - греховете се изкупват и няма друг начин за това, освен чрез страдание. Няма как да имаш и детето с майка му (изолирана в Париж), и Сейран. Едно от двете ще загубиш. Той пак не можа да направи избор, изборът го направи Сейран - това казва и Халис във фрагмента.

# 696
  • Мнения: 9 667
Всички знаем,че Ферит на Гюнгер нямаше да се крие като мишка нали?
Кой е виновен Лейля и Екин нали?

# 697
  • София
  • Мнения: 2 051
Всички знаем,че Ферит на Гюнгер нямаше да се крие като мишка нали?
Кой е виновен Лейля и Екин нали?


Аз затова си мисля, че той ще разкрие всичко около бременността на рибата.

# 698
  • Мнения: 285
Дано нямам проблем с пускането Simple Smile



Златни ти ръце!!!❤️❤️❤️

# 699
  • Мнения: 22 260
Ако може, Пелин да не я убиват и да я правят жертва. Трябва да си плати за стореното!

# 700
  • Мнения: 9 667
Ако може, Пелин да не я убиват и да я правят жертва. Трябва да си плати за стореното!

Аз предложих да я пречука както Чънар - Йешим преди време ама вие казахте,че съм жестока...
Все още съм зад тази позиция!

# 701
  • Мнения: 8 476
Ени, Ферит направи почти същите неща и за Пелин, която уж не обича. Не е критерий според мен Wink

Той ги  направи ама от приятелски чувства и защото се чувства по някакъв начин виновен за начина по който се чувства Пелин .А за Сейран го направи от любов .Simple Smile
Пелинчето много яко му играе на тази струна на Ферит ,мига с очи ,сополеви се и все приказва колко много го  обичала повече от всички и всичко го обичала и той нашия глупак вярва ли не вярва.Пелин го е схванала много добре и се възползва от чувствата на Ферит.Непрекъснато му натяква  тя колко много го обича ,как се жертва за него ,как заради него   не и останала ни чест ни достойнство и всичко това само защото чок ама чок го обича .Обича тя нанайци ,обича егото си  ,обича зависимостта си към него и най-важното  защо Ферит да не я обича нея ,а обича Сейран Thinking
Кааак само измънка Пелин скрита зад пердето в къщата на прислугата ,че Ферит щял и нея така да държи за ръка както държи сега Сейран.А преди това пред него вика  аз много те обичам ,ти знаеш ,че няма да ти навредя и  затова ме доведе тук ,знаеш ,че няма да кажа  на Сейран и защо защото мноооого те обичам  ти мисля само доброто,Душицата тя  Angry ааах как чакам да се издъни и Ферит да я усети  и да е подкара  както си му е реда и ако и детето не от него още по-супер ще бъде.
А със Сейран никакъв развод айдееее ще се остават на тая мърла да им върти номера да ги нямаме такива.Няма Пелин да ми се гизди в имението ,а Сейран да се върне в Антеп ,не може не е справедливо .Пелин трябва да си получи заслуженото за всичките си лъжи и манипулации ,а Сейран на края трябва да бъде победителка и да има щастлив живот.
И аз не искам Пелин да умира.Да си отговаря за постъпките ,да я натири един път за винаги от  живота си ферит и да се освободи от чувството си за вина към нея. Детето ако е от него ще се намери разрешение ,но по добре да друг таткото ,че да могат Ферит и Сейран двамата заедно да изпитат радостта от от това да имат детенце ,тяхно общо ,направено с любов ,а не защото върлия татко или мамата или и двамата общо са забравили или пропуснали  да ползват контрацептиви.

Последна редакция: ср, 29 ное 2023, 23:12 от Eny87

# 702
  • Мнения: 457
Оф.. Оф... 50 пъти го изгледах, най-ме изкефи как му хвърли колието и показа на Ифакат мястото й. А Орханчо според мен му омръзна да играе тук, иска си певческата кариера човека,  затова го виждаме рядко. Какъвто и да е Гюнтер е талантлив, взе сериала от дъното и за един миг го превърна в стария, а и дедето вече не е мекица, пак стана стария супер гадняр🤣🤣🤣

# 703
  • Мнения: 9 667
Орхан и Диджлето да свърши АМИН,че....това е по зле от всичко друго което накъдриха ЕкЛей

# 704
  • Мнения: 2 345
Орхан и Диджлето да свърши АМИН,че....това е по зле от всичко друго което накъдриха ЕкЛей

EкЛей 😂😂😂

Общи условия

Активация на акаунт