Отговори
# 675
  • Мнения: 22 260
Феро няма да се сети, интересно откъде ще изгърми скумрията. Но така или иначе ще се наиграе Stuck Out Tongue Winking Eye

# 676
  • Мнения: 3 481
Момичета, на мен са ми ясни причините Ферит да се страхува, че ще загуби Сейран. Той се страхува да не загуби и благоволението на дядо си. Страхува се и от Ифакат, защото тя знае миналото му. Той се страхуваше и че Сейран няма да го заобича, затова тичаше при Пелин, нахвърляше се на всеки, който можеше да му попречи да контролира живота й. Да, страх е и за това важните решения за собствения си живот не ги вземаше и не ги взема той.
Причините са в т. нар. семейство, в което никой не знае какво значи обич - или се налага авторитет с викове и бой, или се живее в лъжи и интриги.
"Всичко започва с една малка лъжа. После идват още няколко, които да я подкрепят. Идва ред на изкривеното мислене, за да се избегне срамът, породен от лъжите. И още няколко лъжи, за да се прикрият последиците от изкривеното мислене. И тогава идва най-страшното..."  (Джордан Б. Питърсън)

# 677
  • Мнения: 4 740
Този със спойлерите пише, че развод ще има. Реално няма как да знае все още, но този път не ми е проблем. Да ги развежда.
Суна ме изненада обаче.

# 678
  • Мнения: 9 667
Докато не посетят психиатъра няма да разберат никога колко сериозен проблем имат и двамата.Суна и тя ще си чука главата с хубостника Кая ,но той седна на стола на Фуат неговата съдба е ясна - гибел.
В дизито имам всичко по три пъти който и да го е писал....

# 679
  • София
  • Мнения: 2 051
Този писа, че преди един месец го бил казал до колкото разбрах. Ами то Гюнгер е от тази серия. За мен към момента не може да се вярва на спойлери. Тези пък в туитър викат няма да има развод.
Обаче завръщането на колието е култово Simple Smile Никой не го очакваше Simple Smile

# 680
  • Мнения: 4 740
Наистина много странен момент да бъде използвано това колие. Да не би то да откаже дедето от искането му, Ферит да се разведе, след като Сейран вземе решение?

# 681
  • Мнения: 1 833
Аз не смея да се радвам , Гюнтер като нищо ще го разведе и ще го ожени за Пелин .. после ще в ликвидира Пелин и вместо всички да разберат за тъпотиите й , ще я оплакват .. вечната жертва .

# 682
  • Мнения: 8 476
Рени  мерси за превода  Flowers Tulip
Фрага е бомба  Hands Clap
Сестрите Шанлъ в действие Simple Smile
Суна и Кая ще отмъщават ,но на края дано и те самите да не станат толкова лоши колкото  тези на които са искали да отмъстят. Суна няма да лъжа  много ми хареса как изгони татенцето си . Hands Clap .Но има и нещо което не ми харесва в нея и това е ,че тя май доста прилича на това същото татенце и дали няма да заприлича още повече на него с властта която неминуемо ще получи при брака си с Кая  и ако Кая естествено заеме някакво по-сериозно място в компанията и дома на Корхан.Като гледам за сега поне Орхан е извън играта ,Ферит ще се занимава само и единствено със Сейран , дедко Халис сигурно ще даде властта на Кая и тогава ще стане мазало вече.
Сейран добре показа истинското лице на Ифакат .Айде стига се  е правила на дама от висшето общество  ,мръсна интригантка и манипулаторка е тя и заслужава да я изритат от имението като мръсно коте.
До тук добре ,но думите на Сейран към Ферит хич не са хубави.Обичал бил само себе си Thinking егоист бил Thinking Еми да обичащия само себе си Ферит защо ли само преди няколко месеца търсеше под дърво и камък Сейранчерто,защо нахлу в дома на мафиота Сафет без изобщо да му мигне окото  ,за да я търси тази същата Сейран и защо отиде в Антеп да си я взима  Thinking Ако беше егоист и самовлюбен в себе си човек Ферит щеше да си седи кротко в Истанбул  да си гледа красивата гледка от терасата и да остави Сейран на съдбата и ,а съдбата и хииич нямаше да е красива  ,нямаше да има красива сватба ,   университет , частен самолет да я откара до Мармарис ,а щеше да има само една заключена стая същата такава като  на онова момиче ,пленницата на Тарък.Това щеше да е съдбата на Сейран-заключената стая ,насилника Тарък ,лудата му майка и още по лудия му  дядо и въпреки цялата борбеност и сила ,които има Сейран те  щяха постепенно да замрат и тя щеше да стане като онова момиче от заключената стая -упоена и неможеща да мръдне кукла  с която Тарък да си поиграе когато му е кеф.Но понеже Ферит обича само  себе си ,той  взе ,че спаси Сейран ,едва не умря ,изправи се срещу цялото си семейство и на края се ожени за нея.Нооооо за съжаление понеже не сме в красива приказка нямаме финал   в който се казва и  те яли пили и се веселили три дни и три нощи ,а сме в турски сериал и затова имаме драма ,драма и пак драма . Simple Smile
Ферит направи  големи и трудно простими грешки.,най-голямата от които е ,че не призна на Сейран на време за Пелин знаейки много добре какво изпитва съпругата му към бившата му любовница.Всичко се стовари много лошо изведнъж и той изпадна  в ступур като че ли .Взе да прави грешка след грешка  мислейки си ,че ще оправи нещата като поизлъже малко,но не отчете ,че в случая е сам  ,а срещу него са се организирали Пелин и цялото и семейство ,отделно  и в неговото семейство избухнаха няколко бомби  иииии  стана тя каквато стана .А жертвите на тези всичките бомби са само и единствено Сейран и Ферит..Никой не ги иска да са заедно нито неговото семейство нито  Пелин и нейното семейство .И  Сейран се отказа от Ферит ,обаче той този път според мен няма да се откаже от нея.Още миналия сезон Сейран като му каза в колата хайде да се разделиме ,той и каза аз няма да се инатя с теб няма да правя като теб защото знам какви са последствията  и сега предполагам ,че  няма да даде на никой да му управлява живота ,ще се стегне и ще оправи всичко което разруши.

# 683
  • Мнения: 1 311
А така ми харесвате да сте ентусиазирани и да не спирате да пишете! Hug

Много вълнуващ момент с колието.


Сейро си тръгва подобаващо с гръм и трясък. Grinning Дали ще прогонят и Ифош от имението...направо Кязъм да си я взима в апартамента след като и него изритаха. Не мога още да свикна с образа на отмъстителната Суна...но явно в тази посока поема.
Сейран е наранена и от Халис, не очакваше  той да знае за бебето.

# 684
  • Мнения: 9 667
Това ми прилича на махалата в Йомер?







Ени , удоволствие ми е...все едно чета себе си.

Последна редакция: ср, 29 ное 2023, 22:44 от x BlackRose x

# 685
  • Мнения: 794
Няма да ги разведат и хамсията няма да цъфне в имението , поне така си мисля Joy
Това са болезнени точки за фандома Просто вкараха насила и по тъп начин  хамсията за да намерят конфликта точка и да разделят СейФер , защото нямаха сценаристите ресурс за нова история И сега ще продължат  психологическата нишка от 1 сезон на героите , която си беше заложена
Пък и всичко е рейтинг и пари Фара З Абдулах ще влиза в Шербета май   за тази седмица  и гост певица ще има за Нова година
 Чаатай започва скоро  и Сървайвър

# 686
  • Мнения: 22 260
Ени, Ферит направи почти същите неща и за Пелин, която уж не обича. Не е критерий според мен Wink

# 687
  • Мнения: 1 838
И след този хубав пост на Ени един въпрос~ако Ферит беше казал по-рано на Сейран,щеше ли нейната реакция  да е по-различна?Щеше ли да го прегърне ида му каже-Карай,няма проблем?

# 688
  • София
  • Мнения: 2 051
Ако Ферит беше казал веднага на Сейран тя нямаше да си мисли, че едва ли не той крие от нея за тази бременност от месеци. Да не говорим, че тя последна разбра от всички в имението.

# 689
  • Мнения: 9 667
Сървайвър миналата година беше слаба конкуренция сега по скоро от батко
им Ча трябва да треперят това е факт няма празно там.

И след този хубав пост на Ени един въпрос~ако Ферит беше казал по-рано на Сейран,щеше ли нейната реакция  да е по-различна?Щеше ли да го прегърне ида му каже-Карай,няма проблем?
Спомни си за Суна и целуфаня и пак се замисли? ;д
Но с това няма как да се оправдае надроби ги велики сам и ще ги сърба ако не му стиска може да изпие хапчета и да поспи малко или да не си бие инсулина ,но после ще стане .Жалко! Жалък си...

Общи условия

Активация на акаунт