Прах 3а пране

  • 3 346
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 72
quote author=kori_an link=topic=160734.msg3118865#msg3118865 date=1170074895]
Не 3нам, дали темата е 3а то3и подфорум, но.... Embarassed
От много време и3пол3вам 3а цветното си пране Ариел,
напоследък обаче и3праното пране мириШе много странно Sick
Не ми се вярва праха да е менте...така че съм реШила просто да го сменя с друг :blush
Аз установих същотор,но си мислех,че причината е в това,че понякога не изваждам прането след като свърши програмата,а по-късно.Явно праха е менте.

Хиляда пъти му смениха опаковката на Ариела и явно с опаковката се е променило и качеството  #2gunfire
Уж сега е активен, дори при 30 градуса...друг път ooooh!

# 16
Сменям Ариел и Персил,според това,кое е на промоция.Но от Ариела съм определено най-доволна.Нямам обаче нищо против да намаля разходите с някой по-евтин,но също така качествен прах.Какъв е този APTA-не съм го чувала?
От скоро мисля че е на нашия пазар. Малко са скъпички продуктите (има гел за почистяване на петна-стархотен е, омекотител, веро и др. почистващи препарати), но е икономичен,аз слагам на половината от количеството с което пера с някой друг препарат.

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 1 742
Аз лично сменям Ариел и Персил,доволна съм и от двата.Ползвала съм и Тайд,той също не е лош.

# 18
  • Мнения: 2 152
Аз използвам бебешкия и за нас.Сано Максима - супер е. Мирише прекрасно, изпира всякакви петна и е много икономичен Peace

# 19
  • под течащия покрив
  • Мнения: 97
  Мамчета кажете от къде купувате Сано Максима за да си купя и аз?

# 20
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
отскоро течен Персил - влюбих се в него! Мирише страхотно, изпира добре (за сега не съм видяла фалове) и е по-икономичен от прахообразния му събрат  Peace

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 704
Ако не се лъжа, в старата тема за праховете, Никол имаше същия проблем с Ариела.
Доколкото знам, марки като Ариел, Тайд, Персил са наистина качествени, но не и тези, които се произвеждат (в Румъния примерно) за нашия пазар.
Аз пера с прах "Xtra" . Взех си и от течния им препарат за пране, защото съдържа белина за цветно. Изпирала съм стари мазни петна с него.

# 22
# 23
  • Мнения: 1 464
ариел,но и аз усещам тази странна миризма а мислех че си внушавам Embarassedтрябва да го пробвам този апта щом го  хвалите толкова.Преди 2-3 години си бях взимала на таблетки но спряха да го зареждат.

# 24
  • Мнения: 3 360
Персил,Бонукс,Ариел-редувам ги Wink

# 25
Аз си купих течния прах и за сега съм доволна. Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 459
Последния път с Ариел и на мен ми се случи същото. Пера с Бонукс 2в 1- доволна съм.
Но пък от Тайд, направо съм отвратена. Никакъв аромат, дрехите ми стоят сиви.

# 27
  • Мнения: 460
ариел,но и аз усещам тази странна миризма а мислех че си внушавам Embarassedтрябва да го пробвам този апта щом го  хвалите толкова.Преди 2-3 години си бях взимала на таблетки но спряха да го зареждат.
аз съм си взимала от него ,но определено има по-добри!!
предпочитам тайд,персил и наскоро открих сано.дори са! Peace

# 28
  • Мнения: 460
опс-с-с-с обърках се! Blush Blush Embarassed Embarassed
исках да кажа за апта,че съм си взимала но определено има оп-добри!не е нещо особенно и наскоро открих сано! Flutter

# 29
  • Мнения: 4 546
апта на каква цена е?

Общи условия

Активация на акаунт