Нагоре или надолу пишката в памперса?

  • 7 275
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 795
Мисля, че е крайно време майката природа да се съобрази с изискванията на педиатрите и да започне да произвежда момченцата с пишките нагоре. Така ще отпадне непрекъснатото наместване.
И до сега никой не ми е дал логично обясненение защо се слага пишката нагоре. Някак си не ми е нормално това положение. Поради тези причини на синът ми му е надолу.

# 16
  • Мнения: 5 393
Както и да го сложиш, пишлето пак ще си застане надолу. Wink

# 17
  • Мнения: 490
Нагоре - макар, че никой не ми е дал логично обяснение Защо?

Иначе се мокреше, но в момента, в който започнахме да ползваме по-големия номер памперс, положението е нормално.

# 18
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Според мен надолу. Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 3 730
Ето тази тема пусках аз преди време
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=60738.msg1107417#msg1107417
Странното е че слагах нагоре ,а намирах надолу newsm78- оттогава изобщо не гледам как я слагам Laughing

Последна редакция: пн, 29 яну 2007, 19:26 от vnd

# 20
  • Мнения: 7 420
 Акушерка от Тина Киркова ми каза:пишка нагоре!
 Педиатърката:и пишка,и топки нагоре!
 Това с топките,обаче,го подлагам на съмнение,а и не успявам да ги вдигна нагоре....СОРРИ!

# 21
  • Мнения: 100
Акушерка от Тина Киркова ми каза:пишка нагоре!
 Педиатърката:и пишка,и топки нагоре!
 Това с топките,обаче,го подлагам на съмнение,а и не успявам да ги вдигна нагоре....СОРРИ!
ХА-ХА!Смешно!!!

# 22
  • Мнения: 8 505
Нямам син,но винаги съм си мислила,че трябва да е надолу.Просто това е естественото положение.

# 23
  • Мнения: 27 524
Надолу, разбира се  Peace

Едно време в пелените е било нагоре. Сега, като пишка нагоре няма, как да попие в ластика на памперса  Wink

# 24
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Нагоре, нашата педиатърка така ми беше казала и така практивкувам. Каза всичко нагоре.

# 25
  • Мнения: 147
е добре де нагоре, нагоре, а защо тогава в книжката на Памперс, обесняват че трябва да е надолу, защото иначе можело да се получи инфекция на пъпчето..не мислите ли, че те знаят по - добре, все пак става дума за памперс, а не за пелени от преди 20 години

# 26
  • Мнения: 689
На горе, но след като зарастне пъпчето  Peace

# 27
  • Мнения: 1 432
Накъдето и да я сложи6 тя пак 6те 6ава вътре  Laughing

# 28
  • Мнения: 3 069
Нашата е надолу е.Когато става дума за памперси както и да я сложиш пак ще я намериш надолу.

# 29
  • Мнения: 1 691
Никога не ми е хрумвало да намествам пишката. Сега като се замисля... ами винаги е надясно.

Общи условия

Активация на акаунт