Нагоре или надолу пишката в памперса?

  • 7 258
  • 63
  •   1
Отговори
# 30
  • Canada
  • Мнения: 272
Това за нагоре за пръв път го чувам. А пък за топките... Laughing Laughing Laughing
И на мен ми се струва че все опикан ще си ходи така. Надолу се слага.

# 31
  • Мнения: 903
И аз не е намествам... тя както си застане. Ама все е надолу.

# 32
  • Мнения: X
Имам английска илюстрована книга за новороденото- там пише надолу, защото иначе детенцето стои мокро на кръста.

Ще следя и аз темата, да кажат настоящите мами  Hug

# 33
  • в центъра
  • Мнения: 445
Винаги като чета такива теми се психирам, че правя нещо неправилно. Аз не я намествам и тя естествено си седи надолу. Нашият педиатър нищо не каза, пък и на мен не ми хрумвало да му задам такъв въпрос. Затова искам да помоля някоя от мамите, чиито педиатри са казали нагоре да обясни защо.

# 34
  • Мнения: 114
 
Никога не ми е хрумвало да намествам пишката. Сега като се замисля... ами винаги е надясно.
  JoyИ при моя син е така

# 35
  • Мнения: 4 392
Добре де,забелязала съм,че и мъжът ми така си го намаства(нагоре) в слипа,вероятно му е по-удобно,ще го питам.
Joy

# 36
  • Мнения: 2 019
Както и да го сложиш, пишлето пак ще си застане надолу. Wink

Peace

# 37
  • Мнения: 5 362
Нямам син,но винаги съм си мислила,че трябва да е надолу.Просто това е естественото положение.
Peace

# 38
  • Мнения: 265
На мен GP-то ми беше обяснила, че се слага на горе, защото когато му се допиша на момченцето и пишлето еректира. В този случай ако пишлето му е надолу ще му опира в пампата и нямало да му е комфортно. Аз лично един път пробвах, ама беше си опишал и ушичките, та изобщо повече не се задълбочих по темата  Whistling

# 39
  • София
  • Мнения: 3 099
 Thinking Така си и мислех - няма логично, физиологично обяснение на градската легенда, че пишката трябва да е нагоре... Аз също я "подреждам" надолу в памперса, но реших да проверя само аз ли го правя така.

А и защо бебето ми трябва да е все опикано до брадичката?...  ooooh!

Благодаря, че споделихте  Peace

# 40
  • Мнения: 6 461
Както и да го сложиш чурчето в памперса винаги пада на долу Peace.
Аз знам ,че трябва да е на горе....но не можем да се борим със земната гравитация...я Mr. Green

# 41
  • Мнения: 2 677
Никога не съм слагала пишката нагоре. Най-много да се опишка целия, ако я сложа така.

# 42
  • Мнения: 5 026
Както и да го сложиш, пишлето пак ще си застане надолу. Wink

    202uu Така е! На мен в родилния дом една акушерка ми каза нагоре, а друга надолу. Пробвала съм и двата варианта, разлика няма.
 

# 43
  • Мнения: 3 360
Както и да го сложиш чурчето в памперса винаги пада на долу Peace.
Аз знам ,че трябва да е на горе....но не можем да се борим със земната гравитация...я Mr. Green


 Peace

# 44
  • In the jungle out there..
  • Мнения: 1 252
Никога не съм слагала пишката нагоре. Най-много да се опишка целия, ако я сложа така.

Абсолютно вярно Peace

Общи условия

Активация на акаунт