Каква пудра използвате?

  • 7 346
  • 74
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 697
Ползвам компактната антибактериална пудра на Манхатън. Мноооого съм доволна  Peace

# 16
  • Мнения: 1 512
Компактна антибактериална на Манхатън и  компактна с преливащи цветове на Golden Rose.

# 17
  • Мнения: 156
Ползвам MaxFactor - Creme Puff - много съм доволна!

# 18
  • Мнения: 4 451
Н е ползвам пудра, а само фон дьо тен, който е Макс Фактор (съжалявам, но някъде ми изчезна латиницата)

# 19
  • Мнения: 4 176
И аз антибактериалната на Манхатън.  bouquet

# 20
  • Мнения: 1 424
Ползвам ФДТ+пудра (2в1) на Мейбълин за мазна и проблемна кожа , доволна съм  Peace

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 5 920
Тази на Римел обаче моята явно е дефектна. Появява й се един твърд, неприятен слой отгоре, който трябва да изтъркам с игличка, че да продължа да си ползвам пудрата ..  #2gunfire[/b]

s гъбичка ли е? пери я по-често, защото от лицето пренасяш мазнина върху пудрата и тя се бетонира  Twisted Evil

аз ползвам прахообразна на Орифлейм - с компактните не се разбирам  Laughing
Ползвам собствена гъбичка за пудра или четка.Самата пудра нямаше. Ама не е в това проблема, нещо в структурата й е.
моята я нанасях с четка и пак стана така, чувала съм и за други матиращи прозрачни пудри да стават така, явно не е заради самата марка.
Иначе харесвам със светлоотразителните частици /имам 2 прахообразни блестящи на Ейвън - кафява и розова  Peace/

# 22
  • Мнения: 1 941
Използвам прахообразната пудра Diorskin Loose. Докато пестях за да си я купя използвах антибактериалната на Manhattan, мнооого е добра, не мога да си изкривя душата. Но като цяло предпочитам прахообразна пред компактна , нанася се по - лесно и стои по - естествено. Като цяло пудра използвам рядко-ФДТ ми е достатъчен, харесва ми тенът без пудра- изглежда по блестящ и младежки.

# 23
  • Мнения: 6 621
Компактна на Живанши нанасям я с четка.

# 24
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Хайде, още един глас за Manhattan, моята е 2в1  Peace

# 25
  • Мнения: 5 622
Използвам прахообразната пудра Diorskin Loose. ............. харесва ми тенът без пудра- изглежда по блестящ и младежки.

И моята е такава. До сега не бях ползвала пудра никога, но от седмица имам тази на Диор и наистина е много хубава. Прави тенът порцеланов и свеж. Затова не мога да се съглася, че без пудра е по-добре. С нея гримът става някак завършен и лицето придобива съвършен вид  Peace

# 26
  • Мнения: 5 577
 Laughing Днес ще си закупя пудра. Мисля да огледам в Бонжура какво ще ми предложат момичетата, но май към Манхатан се ориентирах и аз.

Съгласна съм с БУБА.  Peace

# 27
  • Мнения: 1 101
Oще един глас за Manhattan  Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 4 752
Kaто се гримирах преди мъничко се сетих, че и аз имам пудра на Манхатън- бронзираща. Използвах я , когато ходех на солариум, много е хубава  Peace
П.С. Не виждам смисъла някой да си каже просто името на пудрата..Нека каже доволен ли е.. ? Изброяването на имена едва ли ще помогне на някой.

# 29
  • Мнения: 5 299
И аз ползвам на Манхатън антибактериалната Peace. Но лятото само.Тогава е топло и фдт. се разтича. Пудра зимата не използвам. Всъщност не слага никога и двете.фдт и пудра едновременно - нее Naughty
Едно към едно с моето мнение bowuu Пудрата е за лятото, ФДТ - за зимата. Flutter

Общи условия

Активация на акаунт