Сполучливи имитации на маркови парфюми - 53

  • 46 896
  • 764
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 855
Моя е страхотен и е от Дивайн

Благодаря, поръчвам!
Нещо мъжко много добро да препоръчате от Дивайн да направя двойка.

# 16
  • Мнения: 2 008
Моя е страхотен и е от Дивайн

Благодаря, поръчвам!
Нещо мъжко много добро да препоръчате от Дивайн да направя двойка.
Аз имам на The Moon,не е никак лош!

# 17
  • Мнения: 3 855
A Terrе как е?
Не съм пазарувала от този сайт, извинявам се, че питам глупави въпроси.
Парфюмите, без описание на какво са аналог, Шанел ли са?

# 18
  • Deutschland
  • Мнения: 5 444
На Филосикос има ли някъде имитация?

Влязох случайно тези дни в едно магазинче в Италия, продаваха на някаква френска фирма L'arome подуших две неща, попитах за едно и продавачката как ме прецени за няма две минути и ми предложи Филосикоса, браво на нея, много ми хареса!

Ако е Флоренция, моля за локация. Благодаря.

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 1 185
Ето списък на мъжките парфюми на Дивайн

# 20
  • Мнения: 1 924
Благодаря за темата ♥️
Заг май скоро не са вадили нови парфюми. Поглеждам често, за да си направя списък и с техни, ако ходим за Коледа в България, но уви, нищо.
Сутринта рано едно момче ме догони до аптеката да ме пита кой е парфюма. Като му казах dupe на City of stars щеше да падне. За съжаление вече е на дъното.
Какво е това Dupe😂😂😂😂. На Заг City of stars 585 ли е? Dupe какво е 🤔😂

# 21
  • Варна
  • Мнения: 487
Благодаря за темата ♥️
Заг май скоро не са вадили нови парфюми. Поглеждам често, за да си направя списък и с техни, ако ходим за Коледа в България, но уви, нищо.
Сутринта рано едно момче ме догони до аптеката да ме пита кой е парфюма. Като му казах dupe на City of stars щеше да падне. За съжаление вече е на дъното.
Какво е това Dupe😂😂😂😂. На Заг City of stars 585 ли е? Dupe какво е 🤔😂
Dupe се ползва за копие, имитация, ментак, аналог на оригинала.......нещо като дупе, ама не съвсем Grinning

# 22
  • Мнения: 1 924
Оффф,разбрах😂😂😂😂. Извинявайте за невежеството🍀🍀🍀

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 1 185
DUPE се използва за аналогов парфюм.
Дамските на Дивайн. Качвам ги през няколко поста, за да са отделени и защото не мога да ги скрия през тел.

# 24
  • Мнения: 3 855
Аз това намерих в нета, виждам разлики с горните снимки, не като номера, а като бройки в списъка.

https://fr.scribd.com/document/542334228/DIVAIN-Catalogo-Perfume … 94da-9c4dff71b08c

До колко часа наше време е промоцията, направо не знам, напълних една голяма кошница😀
Накрая ще взема два Филосикоса, ще се пръскаме семейно😀, познавайки вкуса на мъжете ми, ще го харесат!

# 25
  • BG-DE
  • Мнения: 5 081
Благодаря за темата ♥️
Заг май скоро не са вадили нови парфюми. Поглеждам често, за да си направя списък и с техни, ако ходим за Коледа в България, но уви, нищо.
Сутринта рано едно момче ме догони до аптеката да ме пита кой е парфюма. Като му казах dupe на City of stars щеше да падне. За съжаление вече е на дъното.
Какво е това Dupe😂😂😂😂. На Заг City of stars 585 ли е? Dupe какво е 🤔😂
Dupe (дюп) на английски означава копие.

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 1 185
Качвам и унисекс парфюмите на Дивайн. Каталога съм го получила с последните поръчки преди около 2-3 месеца. Липсват новите парфюми, които излязоха след това. На Nishane, Spirit of Dubai, имаше и доста други. Като напишете марката в търсачката излизат. Между другото, Hachivat на Nishane има вайба на Aventus , но е по-топъл. Сравнявам с Aventus for Her.
Ох, аз съм напълнила кошницата там и си изпитвам волята в момента. Имам 4-5 незапознати парфюми, нищо не ми трябва, ама искам, искам.  ..

# 27
  • Мнения: 2 028
И аз имам Филосикос на Дивайн и е разкошен парфюм, но според мен подходящ за пролет-лято! Не познавам оригинала, защото Диптик като марка никога не ми била интересна, нямам обяснение защо, някакво вътрешно усещане. Grinning  Този парфюм обаче е много фин, нежен, свеж с приятна кокосово млечна нотка. Не блести със завидна трайност и шлейф, но толкова ми харесва, че му прощавам.

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 1 185
Трябва да пробваш и Kyoto. Странен, различен, но много пипнат аромат. Това е моя дъждовен аромат. Разкошен е в такива дни. Имам и Tam Dao , носи невероятно усещане за спокойствие и релакс.  Diptyque не е много популярна марка, но поне това, което имам е много фино пипнато и балансирано.

# 29
  • Мнения: 2 446
Diptyque не е много популярна марка, но поне това, което имам е много фино пипнато и балансирано.
Ще ти пратя следващия месец сметките ми за ток,вода и парно Joy кошницата прелива вече...

Общи условия

Активация на акаунт