Хотел Борова Гора- Пирдоп

  • 6 564
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
зависи, какво търсиш ако искаш спа почивка то няма какво да правиш в Копривщица

точно така Rolling Eyes, много зависи от това какво търси човек Peace

# 16
  • Мнения: 1 937
Наоколо няма нищо... освен Борова гора. Simple Smile
На нас ни хареса, но два дни ми се струват напълно достатъчни!

е как да няма нищо наоколо Flutter
на 30 км от Пирдоп е Копривщица, това нищо ли е Wink
Така е!
А на една планина разстояние е и Панагюрище. Simple Smile
Къща музей Райна Княгиня, исторически музей и пр.
Liorena, слабост си ми, пък и френскоговоряща...

Пожелавам на Biskara приятно прекарване, където и да е!


# 17
  • Мнения: 1 334
Много ви благодаря, за включванията. Оше не съм решила, сега пак ще прегледам всички предложения и ще действам. Има време, все пак става дума за Април.

Liorena, Verdad   bouquet

# 18
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
Нищо не си мисля, щото нямам много време за мислене... Hug

така кажи, че става дума за Април, понеже писа това Rolling Eyesпо-горе и аз реших, че е спешно.
ще измислим все нещо докато дойде време.
А в Борова Гора беше наптравила резервация за април ли? ти нали я отмени, но бяха ли ти направили за април от сега резервация?

# 19
  • Мнения: 1 334
Нищо не си мисля, щото нямам много време за мислене... Hug

така кажи, че става дума за Април, понеже писа това Rolling Eyesпо-горе и аз реших, че е спешно.
ще измислим все нещо докато дойде време.
А в Борова Гора беше наптравила резервация за април ли? ти нали я отмени, но бяха ли ти направили за април от сега резервация?

За Април става въпрос, да. А за мисленето имах предвид, че ми е натоварено ежедневието и искам да резервирам  за да не го мисля повече.А  и виждаш също от къде пиша, така че искам да имам нещо сигурно, а не отивайки  в София и да почвам да търся. Отмених я резервацията, да. Бяха ми направили , да. На страницата на Веника в Чифлика пише че трябва да се резервира 2 месеца предварително. #Crazy

# 20
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
леле Biskara ooooh!, чак сега видях, че не си в БГ ooooh! Боже, извинявай Embarassedсрам голям Embarassed
и аз си викам, тая жена уж бързаше, сега Април и се учудих newsm78 честно, но сега като видях, че си в Мюнхен и разбрах.
а ти с тези 2 месеца ме уби просто за резервация, този Веника да не е Шератон?  Flutter Crazy

 Hug

# 21
  • Мнения: 1 334
леле Biskara ooooh!, чак сега видях, че не си в БГ ooooh! Боже, извинявай Embarassedсрам голям Embarassed
и аз си викам, тая жена уж бързаше, сега Април и се учудих newsm78 честно, но сега като видях, че си в Мюнхен и разбрах.
а ти с тези 2 месеца ме уби просто за резервация, този Веника да не е Шератон?  Flutter Crazy

 Hug

Няма проблем, няма за какво да се извиняваш. Hug
А тези от Веника така са си написали хората на webстраницата, но пък там може да се отиде до Беклемето и манастира, иначе самият Чифлик е е едно село в ниското без никаква гледка. Направо се чудя, май наистина най накрая ще отидеме до Банско и ще се приключи въпроса. Ще мисля още 1-2дена и ще реша и толкова. Мерси на всички.  bouquet

# 22
  • Мнения: 1 417
леле Biskara ooooh!, чак сега видях, че не си в БГ ooooh! Боже, извинявай Embarassedсрам голям Embarassed
и аз си викам, тая жена уж бързаше, сега Април и се учудих newsm78 честно, но сега като видях, че си в Мюнхен и разбрах.
а ти с тези 2 месеца ме уби просто за резервация, този Веника да не е Шератон?  Flutter Crazy

 Hug

Няма проблем, няма за какво да се извиняваш. Hug
А тези от Веника така са си написали хората на webстраницата, но пък там може да се отиде до Беклемето и манастира, иначе самият Чифлик е е едно село в ниското без никаква гледка. Направо се чудя, май наистина най накрая ще отидеме до Банско и ще се приключи въпроса. Ще мисля още 1-2дена и ще реша и толкова. Мерси на всички.  bouquet

Ау, в Банско недей NaughtyТам е станало меко казано ОТВРАТИТЕЛНО за почивка!

Общи условия

Активация на акаунт