💪"Игри на волята: България" - сезон 5, тема 12 (22.11 - 27.11)

  • 71 462
  • 1 712
  •   1
Отговори
# 1 305
  • Мнения: 4 690
И според мен падна нарочно, но на този етап не мога да преценя смело ли е или глупаво. При положение, че не може да се изправи срещу Дени, Вили и Марто, остават само доста силни съперници, защото Краси Дунев не е за подценяване.

# 1 306
  • София
  • Мнения: 2 925
Само да не е Момчи🤞
Аз още вярвам, че Рълев и Момчи са на финал.

И вече забравих кой какво има? Дали ще изгърмят всичко на този съвет?

# 1 307
  • Paris
  • Мнения: 272
Рълев си е добродушче. Той явно знае, че е силен и не се страхува да даде предимство на по-слаб от него човек.

# 1 308
  • Мнения: 192
Марто и трохичка не остави.

# 1 309
  • Мнения: 68
Това, че играе с продукцията (смисъл, че е част от екипа) не го прави добър в нито едно отношение. Видя се и на отношение към другите и как се справя в игрите. Дават му трасета като за него, опоненти, които би могъл да победи... Айде нема нужда да се хвали нещо очеИзвадно нагласено. Един застаряващ нарцисист, който е влязъл за да си прави реклама, изрично договорено участие с определено отношение към него. Не случайно 90% негови синхрони пускат, че той си е разказвача на този сезон. Гатьо малко в началото го застъпваше, но след това е само той с вечното му "аз, аз, аз" и "абсолютно" с типичния му неприятен патос и леко фъфлене. Наистина ако беше попаднал сред друг тип хора (може би над 30 с повечко критична мисъл) и не в нагласено предаване, хората нямаше да се заблуждават нито че е добър играч, нито че е голям стратег. Grinning

За човек, който не е спортист, Мартин се представя много добре на игрите, даже учудващо добре. И не мисля, че човек на 38 години може да бъде наречен "застаряващ". 😄
За неговите среди и себемнение си е застаряващ отвсякъде Grinning А като ти дават лесни за теб игри, нормално да се справяш добре.

Оле шоуто му продължава... Дрън дрън, мрън мрън егати досадата! Някак ми напомня на Кулагин...

# 1 310
  • Мнения: 4 693
И какво - пет старейшини на финал.

# 1 311
  • София
  • Мнения: 20 218
Рълев пак за грошчета си мисли, голяма жертва за тази Виолета. Хубаво се получи обаче, че Мартин спечели, защото рязко обърка сметките на останалите. Grinning
Сега ДуДньо ще изгори, предполагам, то няма кой друг. Евентуално Мишо, но не съм сигурна, че Рълев ще иска да играе срещу него. Срещу Дунев ще е по-спокоен - сигурна победа.

# 1 312
  • Другата България
  • Мнения: 37 860
Аз започвам с гледането, въпреки, че много се чудих след като ви изчетох.
Няма как да не отбележа изключително позитивното обръщение на Вики към всички, и не само позитивно, но и реалистично, за всеки каза точно това, което трябваше. Денислава няма нужда да се прави на ощипана лисица, защото всичко казано си беше точно така, но минава за стратегия, точно като тази на Мартин. Много точно поведение на Мишо, за пореден път, каза точно това, което мисли, за пореден път ми остави доста приятно впечатление.
Няма как да не отбележа ОТНОВО сметкаджийските моменти на червените - умишлено не казвам гладиатори, тези не са никакави гладиатори, а сбирщайн от хора, на които в главата им са само грошове, коалиции, кой с кого, кога, как, защо и т.н. Техните разговори се въртят само и единствено около това, мозъците им щракат, сметките са водещи, и начело естествено е отново Мартин, негови монолози, негови синхрони, целия куц сезон на сериала мина със синхроните и сметките Мартинови. Цял сезон го харесвах като мислещ човек, накрая тотално ми изпадна от класацията. 30 и повече играчи развъртяха “любимите“ ми продуценти, само заради този момент - Мартин финалист, и това самохвалство как САМ стигнал до тук, как САМ ще играе и в последната седмица, как НЕ разчита на никой...да, да, знаем, само на мармота, който се залива от смях като го слуша, вероятно му е странно какви ги говори тоя човек....

Време за реклама на Денислава и Виолета. Не мога да се разчувствам, толкова изкуствено, толкова нагласено, а пък като знам и как Виолета стигна до тук и най-вече - в какво състояние, само заради интрига и целите на продукцията - цъ. Нека съм безчувствена. По-мъчно и мило ми стана, когато дадоха Мишо и Момчил, и как и двамата се натъжиха за братята си. И аз се натъжих. Две двойки стойностни млади хора, чиито родители могат само да се гордеят с тях.

Последна редакция: сб, 25 ное 2023, 22:57 от Merri_An

# 1 313
  • София
  • Мнения: 2 925
Знам, че ви дразни , но аз се кефя на Марто колко е откровен. Всичко си казва без заобиколки. Виолета вкарва много повече жлъч в изказа си, дори и да каже нещо открито. Все има злоба в нея.

# 1 314
  • Мнения: 4 573
Брей, Мишо ми скри шапката! Дунев и той ме изненада. Победата на Мартин никак, но загубата на Рълев-да.
Боже, Вили си мисли как Дени въртяла Мартин! Joy

# 1 315
  • Мнения: 50
Жалка гледка е тоя разговор. Все по-противни ми изглеждат повечето.

# 1 316
  • Мнения: 1 901
Денислава ти пък какво щеше да дадеш като основание за номинация към Мартин? Мисля, че това че се довери на Денислава му беше голяма грешка, защото тя е като палачинка и само се обръща. Бил въртян от Дени е пълна глупост, Денислава да си чуе синхроните пак и да се види как плачеше че си тръгва от племето Мартин

# 1 317
  • Мнения: 6 282
Мастагарков с врага си Марто щял да спи Joy

# 1 318
  • Мнения: 14 843
Дунев почва да се тресе от страх

# 1 319
  • Мнения: 4 693
Мартин ще си го върне и на Виолета, и на Денислава, и на Мишо според мен обаче Grinning

Общи условия

Активация на акаунт