"Акция - ританки" - помощ за дома в Пазарджик

  • 6 029
  • 113
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 577
мами, всичко,което е за бебче и става за обличане ще им свърши работа - казахме ританки, че е най-лесно това и така разбрхме, но под ританки става въпрос и за всичко, с което може да се облече едно бебенце. те там не ги изкарват малките - кой ще се занимава да ги изкарва на ръце?
така че всичко ще е от полза!
надявам се повече майки не от ПЗ да се включат!
това е: Майки от всички гррадове - съединявайте се!

# 16
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Здравейте,
пратих колета към 11.30ч. казаха, че утре ще е при Вас Peace
Забравих по-горе да кажа, че имам и респективно ще ви изпратя и 5бр. камизолки, такива дето се обличат отгоре като блузка.Та, изпратила съм:ританки нови, ританки ползвани, гащички/боксерки, чорапогащник, търлъчки, камизолки.Всичко е описано в колета под бройки и големина за по-лесно.
Може да ги прегледате и ако решите, че не стават за дома да ги дадете на някоя нуждаеща се майка.Аз мисля, че са чудесни, но вие решавате Hug
Колета е кутия от печка - духалка.
Поздрави най-сърдечни!  bouquet

# 17
  • Мнения: 1 072
  благодарим ви.

# 18
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Здравейте,
какво стана получихте ли ги, стават ли за дома?

# 19
  • Мнения: 2 577
s_sunny   bouquet
Много ти благодарим!!! -
днес получих бележката за колета - утре ще мина да го взема!

# 20
  • Мнения: 4 195
Девойки, ще видя какво имам, но имам идея - ако имате някакви средства - има склад, в който са ми познати - вярвам, че биха могли да направят отстъпка някаква. newsm78

# 21
  • Мнения: 2 577
Moon Walk, за пазарджишки склад ли става въпрос?
ти ние определено сме решили и да купим ританки, освен помощите , които ще съберем.
за какви цени става въпрос.

# 22
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Недейте така притеснявам се Embarassed
Не съм направила нищо особенно ама нищичко.Даже сега се притеснявам, дали ще станат, ако не, то аз обещавам да купя колкото мога! Peace

# 23
  • Мнения: 2 577
s_sunny , тези дни даваха по телевизията "Списъка на Шнидлер", та там репликата беше: "Който спаси един живот, спасява целия свят"
Това е!
Наистина правиш нещо особено - ДАРЯВАШ!
И не само ти го правиш , а всички майки, които отделят от времето си, за да са във форумите и да помагат.

# 24
  • Мнения: 31
Здравейте, аз също ще изпратя колет, сигурно още утре, но ако случайно не мога утре, най-късно в понеделник. Имам ританки, бодита, камизолки, гащеризончета и чорапогащници. Не са много но са почти нови.

# 25
  • Мнения: 1 072
Благодарим ти , marinam   Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 2 584
утре отивам в склада и ще видя колко ританки има, също и чорапогащи, а да питам чорапки, блузки не ви ли трябват, ако Овне не може да ги изпрати ще ги пусна аз но ще стане най рано в сряда, понеделник и вторник съм на работа

# 27
  • Мнения: 2 577
rut , всичко ни трябва - дрешки ли са - стават за бечцовците.несе притеснявай за изпращането - когато имаш възможност!
Ние ще изчакаме да съберем овече неща. може да се помогне и на някоя бедна и самотна майка ако съберем повече неща.
Благодарим ти предварително!

marinam , ще чкаме колета!
После ще напиша всичко - кой каквото е изпратил и това всичко гарнирано с мнооого БЛАГОДАРНОСТИ!

Та сега с благодарностите - s_sunny   първа се отзова на молбата ни - вече получихме колета:
17 бр. ританки
1 чифт тарлъчки
14 бр. долни гащи
5 камизолки
Всичко е  и запазено много!
 Two Hearts Two Hearts smile3525

# 28
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Много се радвам за вас!
Благодаря, че ме направихте част от това добро дело!
Чудесни сте!  bouquet

# 29
  • Мнения: 2 584
отделила съм, ританки, чорапогащи, чорапи, блузки, Овне ще изпрати колета в понеделник

Общи условия

Активация на акаунт