...на ушенце...да ви кажа за мъжете ...това го мислят те....

  • 2 593
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Burgas
  • Мнения: 92
Повечето комплексирани мъже си мислят, че жените харесват само мъже с пари. А ако имат пари и са комплексирани, тогава става страшно. ooooh!

Напълно съм съгласна! За жалост има такива мъже, и жалкото е за тях, че винаги ще си мислят, че жената до тях( ако въобще има такава) е заради парите му, а не заради него самият!
А на днешно време много от жените изкарват повече от мъжете. Тогава какво става.....? newsm78

# 16
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Имам съсед, младо мОмче, собственик на доста земя в Бояна. Не допуска нито едно момиче до себе си- гони го яка параноя, че всички са  с него заради имотите му. При него вече граничи с болестно състояние.

# 17
А аз нямам много познати жени, чиито мъже ги издържат! Аз даже получавам малко повече пари от моя!
И изобщо нещо е леко неясно то цялото писание...
Именно, същото наблюдение имам и аз.

# 18
  • Мнения: 1 425
Пък аз  имам наблюдение, че незадоволените жени много обичат да приказват какви мухльовци и комплексари били мъжете  Twisted Evil

# 19
  • Мнения: 1 495
Едва ли жените насила се качват на гърбовете на мъжете си. За да стане, значи мъжете са го позволили. Освен това според мен това е вярно за малък процент от хората. В повечето случаи жените работят, дори да е за по-малко пари от мъжете.
В края на краищата по-скоро е вярно обратното, че мъжете слизат от гърбовете на майките си (а даже и това не правят) и се качват на гърбовете на жените си, що се отнася до домакинство, пране, чистене, гладене и т.н.

# 20
  • Мнения: 288
За съжаление съм чувала такива приказки от устата на мъже. За щастие- не от моя.
Чувала съм така да говорят по-богати мъже, хванали там някакъв бизнес и станало "пази боже, сляпо да прогледа". Мислят, че жените само гледат как да им бръкнат в портфейла. Един такъв екземпляр от много философстване в тази насока сега скимти, че иска някоя да му роди дете, защото вече гони петдесетака, но не иска да се жени, щото ще му докопа паричките и  апартаментчетата.
А против цветята въобще и в частност за 8 март Милен Цветков тази година цяло предаване направи горкия. Толкова жалък беше, но доста мъжлета се обадиха да роптаят откъде накъде ще искат женурята цветя. Не стига че мъжете се блъскали да бачкат, ами и цветя ще купуват. Как пък не.
Слава богу, че има и нормални мъже в България. Но мое мнение е, че  Ганьовците са повече от джентълмените.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 654
Влюбихме се един в друг в 9-ти клас Blush Не е имало изгледи че ще кара Мерцедес и сега след почти 15 години все още не си е купил. Обичаме се, работим, печелим добре и дори за миг не ни е идвала идея или необходимост да си купуваме такава кола/или пък подобие някакво от подобен клас/ Истинските мъже не си мислят подобни неща. Те имат интелекта, силата и желанието да осигурят всичко необходимо на любимата и детето си. А онези които не могат...явно се издънват някъде по трасето- или не им достига интелект, или самочувствие, или пък и двете. Самоизяждат се в комплицираното си ежедневие и им е най-лесно да е виновна Тя.

# 22
  • Мнения: 133
моя мъж не си мисли такива простотийки - много се смя като ги чете... Joy

# 23
  • Варна
  • Мнения: 2 388
Пък аз  имам наблюдение, че незадоволените жени много обичат да приказват какви мухльовци и комплексари били мъжете  Twisted Evil
Peace

# 24
  • Мнения: 2 891
На мен ми е ясно, че не всички жени са златотърсачки, не ми е ясно защо мъжете си го мислят. Познавам много момчета, около 30, които гледат на всяка връзка комерсиално. Коя колко ще струва, може ли да си я позволи и т.н. Какво ги научи да бъдат такива изобщо не знам. Уж всички ние твърдим, че не сме материалистки и не искаме да разчитаме финансово на тях, а те продължават да смятат, че сме с ценоразпис.

# 25
  • Мнения: 46 518
Не се съмнявам, че има и такива, но никога не поставям хората под един знаменател, пък и се съмнявам да си успяла да разпиташ всички мъже на тоя свят  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 6 155
Мисля, че авторката на тази тема и онази за "перфектните" е една и съща  Whistling Sunglasses

# 27
  • Мнения: 4 629
и НА затова сега мъжа да бъхти цял живот и да ни гледа. preggo newsm30  babyuu passifier smile3525  love001


Интерсно за гледането - кой кого. Големи глупости са това Crazy

# 28
  • Варна
  • Мнения: 26
 newsm78 Незнам някой мъж да се е повлиял от такава манипулция. Има по-интелигентни начини Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт