💪"Игри на волята: България" - сезон 5, тема 13 - ФИНАЛ (27.11 - 03.12)

  • 267 785
  • 4 775
  •   3
Отговори
# 4 515
  • Мнения: 2 162
Идеята за нова дестинация не е лоша. Хубаво е да променят малко нещата, терен, игри, нещо ново и свежо. При наличие на конкуренция не могат да лежат на стари лаври.
Колкото за спойлерите не мисля, че са проблем, а част от играта.... по-хубавата.Nerd За много от нас те са част от тръпката, вживявайки се на детективи. И не, като който не е искал да е разбрал нещо повече.
Без бой си признавам, че без да ми опират пистолет на челото,  бях редовна в другата тема, дори повече от тук. Innocent
Определено е по-забавната и провокативна от официалната тема.
По-важното за мен от дестинацията и спойлерите е покрай конкуренцията да се стреснат и да намалят манипулациите и подбутванито на нашите хора. Точно това отвращава феновете. Да има честна игра, а не бутафорни, продуценски номерца.
И водещите да са малко по-смирени и уважителни към участниците, че назиданилния тон на Ралица ми идва в повече.

# 4 516
  • София
  • Мнения: 411
Ново инфо по темата за локацията: Информациите за Acunmedia и Desafio са напълно верни: вече имат заснет един цял сезон (в партньорство със мексиканската версия) и сега подготвят нов сезон. Заснет е в Кападокия. За който се интересува: "La isla: Desafío en Turquía" - има го целия сезон във тубата.
Май започвам да имам усещането, че нашите може да са направили партия с турците и следващия сезон може да стане с нов съ-продуцент и да го снимат паралелно със мексиканския.

# 4 517
  • Мнения: 528
И не, като който не е искал да е разбрал нещо повече.
Без бой си признавам, че без да ми опират пистолет на челото,  бях редовна в другата тема, дори повече от тук. Innocent
Определено е по-забавната и провокативна от официалната тема.
Точно от официалната тема разбрах много рано, че Момчил стига много напред. Една дама беше пуснала информацията от намерената страница сценарий и се оправдаваше, че всички трябвало да знаят, защото било навсякъде. Клюкарски сайтове не отварях, фейсбук също, инстаграм тогава дори нямах и пак разбрах. Проблемът е липсата на уважение към другите. Аз нямам нищо против всички интересуващи се да си гледат спойлери, да ги търсят и да ги обсъждат. Въпросът е, че винаги има хора, които решават, че щом за тях така е по-интересно, значи същото важи за всички останали. Доста е досадно. Иска ми се да мога да чета и да обсъждам тук, защото никой покрай мен не гледа формата и няма с кого другиго да го обсъдя.

# 4 518
  • Мнения: 1 727
Игри на Волята вече преминава в едно друго ниво. Всеки добре подготвен и трениращ спортист иска да се пробва и да се докаже. Явно игрите са изживяване. Благодарение на изключително силният 4 сезон и невероятната подготовка на участниците в него и рекламата, която спретнаха с лайфове и други нещо го издигнаха в култ.

Ще дойде време дори ще започнат да си плащат за да влезнат в сезона.
Но е факт. Рълев е тренирал при Гого и стана шампион.

А Злобното трио от С4 изпадна в забвение Grinning
Сървайвър отначало тръгна много по-добре от ИВ. Но след смъртният случай предаването спря, направиха един сезон и пак спиране. Последните сезони нещо не ги бива, особено този с Джизъса.
Хората обичат състезанията по ТВ, но масово се предлага вече буламач от интриги. ИВ не правят изключение, но засега остават на върха.

Когато тръгна Сървайвър реално нямаше никаква конкуренция.Беше нещо ново, нещо невиждано. А сега има всякакви реалитата в които има игри подобни на тези от сървайвър.

# 4 519
  • Мнения: 1 727
Няма официално инфо. Тука се пишеше доста от уж запознати.  Предполагам, че е заради по-ниския стандарт там (лирата се обезцени и всичко е евтино), а и за да не ги следят фенове и да не изтича всичко в интернет предварително.
Но всичко това са само догадки, нищо официално.

До сега каквото е изтекло почти винаги е от екипа или участници.Така че едва ли ще се преборят с изтичането на информация. На турския сървайвър това му беше хубавото, че беше в почти реално време и няма как да изтече нещо.

# 4 520
  • Мнения: 479
Съмнява ме да се хванат да правят промени точно за този сезон, но за след това...очаквам много драстични такива! Дали ще имат общ проект с Аджун - не е невъзможно, но за мен би било огромна грешка

# 4 521
# 4 522
  • София
  • Мнения: 411
За мен пък, точно сега е най-правилния момент да се опитат някакви промени (не драстични разбира се, но не и козметични) с цел да се тества кое ще работи за "грандиозния" All-stars, с който затварят един цял цикъл.
И именно този 6-ти сезон би бил един барометър за това какви са плановете занататък. Ако просто гледат да изтикат сезона без да си дават зор, според мен това би означавало, че след All-stars-а може и да няма следващи сезони, защото след още един слаб сезон, после трудно ще си върнат позициите.
А относно Аджун: слуховете са от доста отдавна (знае се че са следили отблизо целия процес по направата на сезон 5 и също така са се отказали прекалено лесно и въпреки договори от още един сървайвърски сезон). Сега дали ще са точно те или някой друг, влизането да подобен международен партньор е по-скоро неизбежно от гледна точка на световните практики и за целите на оптимизиране/споделяне на разходите. А конкретно Аджун биха били едни от най-малко натрапчивите по отношение на налагане на някакви политически/морални "ценности". Все пак те са по-близки до нашият балкански манталитет за разлика от някой британски/Хамерикански продуцент. Пък знае ли човек, може турците да прихванат нещо и от нас Grinning

# 4 523
  • Мнения: 2 895
Според мен най-належащата промяна е да се осигури максимално безопасност на игрите и да отпадне гладуването до крайност. Мен тези неща ужасно ми развалят настроението като зрител.

# 4 524
  • Мнения: 4 671
Ако искат да разнообразят малко формата, могат да направят изначално повече равноправно участващи отбора - например 4 с по 6 участника всеки. И да съчинят още някаква локация.

Предпочитам игрите да си останат на нашето Черноморие, а локациите да са примерно - вила, селска къща, рибарска колибка и реката, като на реката наистина да им дават поне малко храна.

# 4 525
  • София
  • Мнения: 411
Ако искат да разнообразят малко формата, могат да направят изначално повече равноправно участващи отбора - например 4 с по 6 участника всеки. И да съчинят още някаква локация.
Аз пък все още тая надежди, че като за  6 -ти сезон, ще се престрашат и ще направят 6 отбора от по  6  човека. Не им трябва нова локация, защото могат по два отбора да настанят на едно място (правено е вече в оригиналния формат), като все пак по-предно класиралия се има малко по-добра позиция (на резиденция вторите готвеха и чистеха, на стопанство третите имат повече храна от четвъртите, а на плажа/реката едните имат навес а другите не)

# 4 526
  • София
  • Мнения: 770
Ако искат да разнообразят малко формата, могат да направят изначално повече равноправно участващи отбора - например 4 с по 6 участника всеки. И да съчинят още някаква локация.
Аз пък все още тая надежди, че като за  6 -ти сезон, ще се престрашат и ще направят 6 отбора от по  6  човека. Не им трябва нова локация, защото могат по два отбора да настанят на едно място (правено е вече в оригиналния формат), като все пак по-предно класиралия се има малко по-добра позиция (на резиденция вторите готвеха и чистеха, на стопанство третите имат повече храна от четвъртите, а на плажа/реката едните имат навес а другите не)

Това звучи интересно, но ще трябва да сменят "резиденцията" или поне да се бръкнат за повече стаи. Че, помним с 1 човек повече как се наложи някой да спи на дивана ☺️
А, как се е случило разпадане на племе в оригинала, когато са били 6 отбора? Или там няма такъв момент?

# 4 527
  • София
  • Мнения: 411
Това звучи интересно, но ще трябва да сменят "резиденцията" или поне да се бръкнат за повече стаи. Че, помним с 1 човек повече как се наложи някой да спи на дивана ☺️
А, как се е случило разпадане на племе в оригинала, когато са били 6 отбора? Или там няма такъв момент?
Това което си спомням от "2016: Súper Humanos, Súper Regiones" (макар че не го догледах целия сезон): почнаха със 6 отбора и на всеки три седмици по 1 отбор се разпадаше (май беше от капитанска битка). Но при тях всеки път слагаха някакви странни правила и не знам чак толкова испански, че да следя всеки един детайл. Но беше много яко по два отбора на локация: правеха си стратегии и между отборите как да се борят със останалите отбори

# 4 528
  • Мнения: 2 074
Питаха ме за игрите които  които си купихме от Амазон (гифовете дето пуснах) .

Не пускам тук линковете, че да не излезе реклама (да не се замогне Безос Simple Smile)
Който се интересува - на лични.

# 4 529
  • София
  • Мнения: 411
Каста на Фифо бил минал вече. Има ли някой който да го е гледал наживо? На пръв поглед мернах от няколко кадъра и снимки доста нацепени батки (и какички) Joy
И още нещо: чух слух, че човек на Елвиса бил подготвян от Фифо за новия сезон ScreamScreamScream

Общи условия

Активация на акаунт