💪"Игри на волята: България" - сезон 5, тема 13 - ФИНАЛ (27.11 - 03.12)

  • 267 399
  • 4 773
  •   3
Отговори
# 75
  • Варна
  • Мнения: 2 768
Мишо, Мастагарков и Мартин можеха да пратят Виолета,.ама...
Голям цирк

# 76
  • Мнения: 1 889
По- тъпо изхарчване на грошове не съм виждала. Ех, продукцията, продукцията срама нямате. Защо последно попитахте Дунев ,бе Раличке? За да може да се изчистят грошовете и да си бутнете Мартинчо по- напред и да си запазите олимпиеца.🤮 И това са " великите" стратегии  направо не искам да чуя повече за стратег с тази продукция.

Последна редакция: вт, 28 ное 2023, 00:01 от Joy 05

# 77
  • Мнения: 825
Съвсем спокойно можеха да гласуват за Виолета и да я махнат. Ама никой не посмя

# 78
  • Мнения: 333
Защо никой не гласува за куция кон? Стискам палци на Мастагарков.
По принцип ако Благо стреля с два по нея и Мартин ще го подкрепи и тя става с 3 и отиват Благо,Рълев и Коня.... Ама кой да се сети

# 79
  • София
  • Мнения: 2 925
Мастагарков да стреля с 2 по Виолета и Мартин 1 и ще и стават 3 - за трети номиниран

И аз на това се надявам. Но дали ще се сети Благо 🙄

# 80
  • Мнения: 7 190
Ралица се хилеше като вещица. Laughing И аз се развеселих много от нея.
Денислава дали може да е още по-ограничена или това е максимумът?
Виолета е като маман.

# 81
  • Мнения: 961
Мастагарков да стреля с 2 по Виолета и Мартин 1 и ще и стават 3 - за трети номиниран

И аз на това се надявам. Но дали ще се сети Благо 🙄
Или ще я съжали пак ли?

# 82
  • Мнения: 333
Мастагарков да стреля с 2 по Виолета и Мартин 1 и ще и стават 3 - за трети номиниран

И аз на това се надявам. Но дали ще се сети Благо 🙄

Няма 😉

# 83
  • София
  • Мнения: 27 339
Сега да видим дали Мастагарков ще прояви бърз ум и ще стреля по Виолета с двата си гласа. Друг ход няма.
А и тя вече стреля по него, въпреки че уж бяха близки...

# 84
  • Другата България
  • Мнения: 37 738
Започвам “Шоуто на Мартин“.
Гледам с малко закъснение, дотук 16 минути, буквално САМО Мартин и неговите терзания, размисли и сметки.
16 минути екранно време съвет на финалистите, и през тях ние гледаме и слушаме само Мартин! Каква “изненада“!

Поздравление за съфорумката, която позна за тройната елиминация.
И поздравление за Момчи, с поредния въпрос на място: “Кое от всичко беше неочаквано? Да, един поне да си каже, че им гледа сеира от....втори ред и се смее ли смее на “изненадите им“, а те през този сезон са наистина много.
Познахме за имунитета на Дунев - това не беше изненадващо изобщо, толкова се е уплашило дребното човече, че си даде всичките спестявания! Joy
Охарчиха се, сега гледам сеира.

Последна редакция: пн, 27 ное 2023, 20:37 от Merri_An

# 85
  • Варна
  • Мнения: 2 768
Благо не вярвам да се сети...

# 86
  • София
  • Мнения: 5 551
Защо никой не гласува за куция кон?
Защото си е оплела много добре кошницата, тя не е дала дума да пази коалицията на Денислава, но пък членовете на коалицията на Денислава (Мишо и Момчил) се чувстват длъжни по презумпция да я пазят. Колкото и да не ви харесва Виолета, тя откровено би във всякакви стратегически игри, и то като използва добрата социална игра на дъщеря си (защото Вили има ужасна социална игра сама по себе си).

# 87
  • Мнения: 14 840
Защо никой не гласува за куция кон? Стискам палци на Мастагарков.
По принцип ако Благо стреля с два по нея и Мартин ще го подкрепи и тя става с 3 и отиват Благо,Рълев и Коня.... Ама кой да се сети
Благо не се сети ама Марто
За Рълев съм, то е ясно

# 88
  • Мнения: 548
Еее, пак Блажето на пангара.  И Рълев и Виолета му бяха казали, че няма да стрелят по него. Честна гладиаторска!

# 89
  • София
  • Мнения: 2 925
Ако не се сети Благо, ще си заслужи отпадането. Ако отиде на битка с Рълев и Мишо, 100% ще им сложат плуване и е чао!

Общи условия

Активация на акаунт