💪"Игри на волята: България" - сезон 5, тема 13 - ФИНАЛ (27.11 - 03.12)

  • 275 902
  • 4 844
  •   4
Отговори
# 4 755
  • Мнения: 192
Ралица е прокси на продукцията, не си ги взима сама тези решения на кого да манипулира реакциите и какви разкрития да прави. Тя си върши работата.

Прокси прокси, ама злобата прелива. Отвътре ѝ иде.
Димо не е злобен пък и вече се поотрака в коментарите.
Гласувам да сменят Ралица с някоя природно добра личност.
Но то такива с лупа да ги търсиш.
Карин Околие е например такава.

Ама такава ѝ е ролята - на лошото ченге. Тя е актриса и влиза в роля.

Това, което знам за Ралица и за живота ѝ всъщност сочи към това да е доста свястна жена.

Разбирам какво имаш предвид, но това е роля. Честно казано я предпочитам стократно пред Сърчаджиева, и то най-малко заради външния вид.

# 4 756
  • София
  • Мнения: 7 895
Аз харесвам и двамата и не искам да ги сменят.
Алекс беше голямо недоразумение като водеща.

# 4 757
  • София
  • Мнения: 771
Дори и да я сменят Ралица - ако по сценарии пак ще има "смъмряне от класната" и издаване на стратегии - то и новата ще го прави същото.

# 4 758
  • София
  • Мнения: 7 895
Ако ще има промяна, то да е повече морски битки.

# 4 759
  • София
  • Мнения: 3 454
за морски битки трябват И водолази. за тях ще трябват и допълнително пари.Smiley

Не знам водолази, ама спасители Wink Могат да вземат пенсионерa от миналия сезон, голям смях падна а него в темата Grinning

# 4 760
  • София
  • Мнения: 6 215
Ралица в Капките, когато участваха с Димо, ми направи впечатление на емоционална, експанзивна, като цяло положително настроена. Та и аз предполагам, че се вживява в роля в ИВ. Всичко идва от гласа в слушалката. Не искам да я сменят, свикнах с нея, а и често е най-хубавата от всички налични жени. Grinning

Промяна бих искала да има в условията, при които живеят, да не се окажат пак половината със здравословни проблеми след участие.

# 4 761
  • София
  • Мнения: 1 672
Не знам водолази, ама спасители Wink Могат да вземат пенсионерa от миналия сезон, голям смях падна а него в темата Grinning
Къде без Мич Бюканън. Беше класа Grinning

# 4 762
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 207
На мен честно казано ми е все тая дали ще сменят Ралица, че дори и Димо. Той по се изтрайва в интерес на истината.

# 4 763
  • Мнения: 2 557
Крум ❤️ ще става татко. 😊👶

# 4 764
  • Другата България
  • Мнения: 37 832
В първия момент си казах :“Я, пейзажът ми е познат!“
Във втория се сетих откъде ми е познат, след като между първия и втория момент загрях, че Крумчо е наш зет, много Северозападен Blush.
В Лопушанския манастир са се снимали, за който не е ходил горещо препоръчвам. Heart
Честито и на двамата!

# 4 765
  • Мнения: 123
Вчера в Събуди се даваха репортаж по случай 30 години Ivet Fashion и Калоян от миналия сезон е едно от лицата им.

10:31-12:09 може да си го припомните:

# 4 766
  • Stockholm
  • Мнения: 484
Най-атрактивни са морските битки. Всичките ми фаворити са ме впечатлявали най-вече с плуване Blue Heart   Дано нямат нахалството да отрежат плуването, че отивам на БТВ.
Ралица едва я търпя. Да си гледа детето и да не се мярка, че ми писнА от компромиси Joy

# 4 767
  • Мнения: 4 482
Излезе ми пост, че ИВ си търсят оператори, звукари и организатори, срокът за подаване на CV е до 05.06.
Или нещо е станало с екипа (например е отишъл в конкурентно предаване), или съвсем са го ударили през просото.

# 4 768
  • София
  • Мнения: 6 215
От ИГ на Гого:

# 4 769
  • Дубай
  • Мнения: 3 772
Ше има много разбити сърца... Оф, обаче много се радвам, че е намерил сродна душа

Общи условия

Активация на акаунт