Чаатай Улусой-талант и професионализъм,проекти,партньори и приятели

  • 23 325
  • 734
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 5 967
Нани, това ли искаш?

# 661
  • Мнения: 1 604

Да, да ,да
Научи ме, Жаки ❤️
Моля те 😊🫠

# 662
  • Мнения: 5 967
И в Тик Ток се вихрят

# 663
  • Мнения: 7 140

Спомняте ли си турския боксьор Джем Кълъч, с когото Чаатай имаше няколко срещи в Лос Анджелис?  Една от тях беше на боксов мач на  28 септември 2018 г., от който имаме няколко снимки на Чаатай.  Боксьорът почина днес на 29 години, все още не  се знае защо.  "Wild Card Boxing", клубът, в който тренираше, публикува новината днес.
 Чаатай е на снимката с Cem Kılıç и баскетболиста Mehmet Okur на мача DeAndre Ware на 28 септември 2018 г., който Cem ​​спечели.

# 664
  • Мнения: 5 967
Добро утро! Coffee

Много е тъжно, когато млад човек си отиде от този свят. Както се казва в такива ситуации, дано е на по-добро място. Аз прочетох, че са го намерили мъртъв в дома му. Той е спортист, не вярвам да са наркотици, но и спортистите ги тъпчат с какви ли не неща. Но каквото и да е момчето го няма вече. Мир на праха му!

Да си минем на нашето момче. Какво имаме до сега и какво чакаме.
Имаме тийзър и имаме постер и това само имаме.
Чакаме поне 2 фрага, а може и още 1 тийзър.
Чакаме снимки от 1 епизод, чакаме резюме и чакаме най-вече дата.
То чакането стана много.

Знам, че плаката е почти във всеки пост, но толкова е хубав, че не мога да не го сложа и за събуждане.


Лек ден, момичета! Hug

# 665
  • Мнения: 7 140
Добро утро!
Всяко ново нещо около Чаатай и проектите му, предизвиква голямо вълнение!
Ето, че и почитателите му се увеличават!

Браво на нашето момче!
Великан!

# 666
  • Мнения: 813
Добро утро!

Аз като се развълнувахте тук и реших, че има нов тийзър, че нещо са добавили. Мда. Един кадър. Но какъв. Имам малка забележка как са го изрязали на главата, тя Нези ги прави по-добри. Ама направили са го да изглежда великан. Хаха, тя Нези подобно е написала точно.
Аз искам същото яке.

# 667
  • Мнения: 5 967
Като че ли има някаква яснота около датата. Бирсен общо взето е в час с информацията и мисля, че можем да се доверим.

За началната дата на Gaddar, Birsen Altuntaş написа, че се говори, че е 19 или 26.
Това означава, че Gaddar ще бъде излъчен със стандартни епизоди. Ay Production следва същия път като "Семейство", тоест ще бъде излъчен с приблизително 5 или 6 епизода и няма да липсват сериали и трейлъри.

Това с 5-6 епизода не ми стана ясно, но може да е грешка в превода.

# 668
  • Мнения: 7 140
Тъкмо ще си изгледаме" Kübra " на спокойствие и ще си го обсъдим подобаващо.
Аз се радвам, че първоначалната дата се отложи!
"Terzi " е номиниран за награда от Университета Галатасарай в категорията сериал на дигитална платформа.
"Şahmaran" също. Ще е интересно!
Разбрах,че само  студентите от университета могат да гласуват. Ще чакаме с интерес техния избор, защото са интелигентни млади хора, различаващи се от масовия турски зрител.


# 669
  • Мнения: 813
Аууу. Беше 5ти, стана 12ти. Сега отива чак в края на месеца.
Явно ще имам достатъчно време да изгледам всичко неизгледано. Че и да повторя.

Ще трябва да почна да медитирам.

# 670
  • Мнения: 7 140

Жаки,дай цялата публикация, да видим какво пише
Аз до тук това разбрах
Да мине новогодишният празник и ще стане ясно. Има слухове, че може да е 19 или 26, но това е издателският свят... Балансите може да се променят.
Добро утро!

Аз като се развълнувахте тук и реших, че има нов тийзър, че нещо са добавили. Мда. Един кадър. Но какъв. Имам малка забележка как са го изрязали на главата, тя Нези ги прави по-добри. Ама направили са го да изглежда великан. Хаха, тя Нези подобно е написала точно.
Аз искам същото яке.
Герии,  специално за теб!

Както казва Девин (Серенай):
Erkek be,Erkek! Alfa, beta, sigma, hepsi bu!

Последна редакция: сб, 30 дек 2023, 12:14 от NeZ_9

# 671
  • Мнения: 5 967
Нези, щом тя го казва, можем да й се доверим.
Предполагам, че щом го е казала има някаква вътрешна информация.
А и като гледам темпото на пускане на материали за сериала има резон в думите й.

Ей тоя фен, стана известен, все го въртиме Joy

# 672
  • Мнения: 813
Ох, Нези, благодаря! Много се смях за алфа , бета, епсилон…

Аз както сега гледам Сарп, после ще трябва да потретя шивачът, за да си припомня, че е пораснал. И без това ми беше трудно да превключа от сладурския образ в кварталът към мачото сега.
Много е странно. Така като е различен във всеки филм и сериал и имам чувството, че изневерявам на любимия актьор с всеки нов образ. Да не ме помислите, че съм от болните фенки с въображението. Имам си мъж и семейство, на него не изневерявам.

# 673
  • Мнения: 7 140
Да не ме помислите, че съм от болните фенки с въображението. Имам си мъж и семейство, на него не изневерявам.
Всички сме така,Гери!  Няма как да те помислим за болна фенка. Тук такива няма! Wink

Последна редакция: сб, 30 дек 2023, 17:14 от NeZ_9

# 674
  • Мнения: 5 967
Ама, Гери голяма си фога!...кефиш ме.

Минах оттук-оттам и едно нищо.
Ама си харесах това и ви го нося.

В епизод 45 на Medcezir, Яман пее песента „Все още имам надежда“, след като вярва, че е загубил Мира от Оркун. Докато се наслаждавахме на красивия глас на Çağatay, песента беше редактирана, за да включва сцени от епизоди 45, 65 и 70, където виждаме бегла представа за бъдещия съвместен живот на Яман и Мира.
Пуснете си линка да го изгледате цялото и чуете песента.
Не случайно, най-много награди спечели с тоя сериал.
https://www.instagram.com/p/C1e9ka5LgT1/

Общи условия

Активация на акаунт