Отговори
# 75
  • Мнения: 2 319
За Мерт казва май че са само колеги и нищо повече 😂😂😂
Ееее знаеме ги ние тия колеги....
Видяхме лятото...
Може би са в отворена неангажираща връзка 😆

# 76
  • Мнения: 1 785
За да е отговорила така , според мен са приключили.. можеше и сега просто да благодари и да се усмихне.Ама си каза , не сме заедно.
Еми , здраве да е!

# 77
  • Мнения: 1 130
Стана ми тъпо сега, дано лъже,ама щом го каза,по принцип увъртат,но този път не каза "благодаря, бай" ама те така се целуват в сериала,така магически играят. Аххх че ми стана кофти😞

# 78
# 79
  • София
  • Мнения: 1 943
И за мен лъже, но както се каза по-рано, всеки има право да вярва в каквото иска. Те и пролетта бяха близки приятели Simple Smile

# 80
  • Мнения: 8 545
https://twitter.com/JAY_ZD2911/status/1730305902379475202?s=19

На английски:

"Приятели, искам да сложа край на това, защото не искам повече да е на дневен ред. Също така, за да не се изморявате вие, както и ние. Ние сме само колеги, няма нищо особено между нас. Това е, благодаря ви!“

Който знае турски, да преведе, по-точно ще е.

# 81
  • Мнения: 2 319
И според мен лъже....
То толкова снимки излизат от сетовете зад кадър... то толкова близки колеги и приятели чак ми е чудно... излизат на вечери..
Защо примерно Мерт не излиза с Буче на вечеря и те са колеги???
Тя искаше тази вечер да затвори уж темата ама то май още повече ще почне да се говори...
Не разбирам наистина защо овъртат като има доказателства и знаем всички че са заедно и отдавна това тяхно близко приятелство е приключило и се е превърнало в любов...
Както и да е тяхна си работа...

# 82
  • Мнения: 1 130
Еее то колко време мина от юли месец, много неща може да се случили между тях и този натиск,но въпреки всичко след тази почивка в Бодрум,от там всичко утихна относно новини с тях. Имат натиск,то е ясно. ДАНО АФРА ЛЪЖЕ😃

# 83
  • Мнения: 2 319
Ееее ако е свободен да се пробвам аз тогава 😂😂😂
Тамън сме набори с Рамо 😂

# 84
  • Мнения: 1 130
Забелязвате ли че казва ,"колеги", а не колеги,приятели. Едно студено

# 85
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 900
Жената каза, че са само колеги. Значи е така. Важното да си играят добре ролите, пък ако ще да са врагове. Интересно моят източник какво ще каже сега 🤣 Обичам хаос 💃💃💃

# 86
  • Мнения: 9 347
Щастие на младите заедно или по отделно ...
Да си изкара хубаво на партито и успехи и желая на Афра..



# 87
  • София
  • Мнения: 1 943
Колеги ще са докато пак не ги хванат на някое летище Joy

# 88
  • Мнения: 1 130
Жената каза, че са само колеги. Значи е така. Важното да си играят добре ролите, пък ако ще да са врагове. Интересно моят източник какво ще каже сега 🤣 Обичам хаос 💃💃💃


После сподели какво ти е рекъл. Че стана интересно. Сега ще ги залеят по медиите

# 89
  • Мнения: 8 545
Щастие на младите заедно или по отделно ...
Да си изкара хубаво на партито и успехи и желая на Афра..

Даа, щастие, да са здрави и успешни!

Общи условия

Активация на акаунт