Пазаруване от Amazon - тема № 105

  • 65 416
  • 697
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 6 392
Попаднахте ли на нещо интересно от складовете? Не търся нищо конкретно, но ако са ви се появили някакви изгодни неща за домакинството, моля да споделите:-)
Аз взех един робот с неуточнен произход за сухо и мокро за 67е, ще се ползва рядко и разчитам да е приличен.

# 376
  • Мнения: 4 769
И аз ще помоля за добри оферти на дамски сникърси 37, 38, 39 номер, ако е попадал.
Благодаря ви Heart

# 377
  • Мнения: 753
Здравейте, имам генериран предплатен етикет за връщане  на дреха към немския амазон.Мога ли с нея да отида в офис на Спиди или да изпратя имейл до Спиди за товарителница?

# 378
  • Мнения: 269
С товарителницата отивате в Спиди , вече не се пише мейл предварително.

Моето връщане стигна за 8 дни , но цяла седмица вече не е отбелязно в профила ми и нямам мейл , че са го получили.

# 379
  • Мнения: 5 302
Здравейте, имам генериран предплатен етикет за връщане  на дреха към немския амазон.Мога ли с нея да отида в офис на Спиди или да изпратя имейл до Спиди за товарителница?
Преди да отидеш, провери товарителницата в Speedy.

# 380
  • Мнения: 812
Между тези два модела, кой според вас е по-добър избор:
https://www.amazon.co.uk/gp/product/B0C6DXNQ79
https://www.amazon.co.uk/gp/product/B00OP26T4K

Косорито е малко по-скъпо (с около 30 лв), но не толкова парите са проблем, колкото функциите и надеждността на уреда.
Около цена 150 лв има ли по-добър избор на мултикукър в момента, където и да е?

# 381
  • Мнения: 753
Здравейте, имам генериран предплатен етикет за връщане  на дреха към немския амазон.Мога ли с нея да отида в офис на Спиди или да изпратя имейл до Спиди за товарителница?
Преди да отидеш, провери товарителницата в Speedy.
Етикета от Амазон да проверя в Спиди? Тяхната номерация не е като на Спиди, нещо не разбирам?

# 382
  • Мнения: 5 302
Здравейте, имам генериран предплатен етикет за връщане  на дреха към немския амазон.Мога ли с нея да отида в офис на Спиди или да изпратя имейл до Спиди за товарителница?
Преди да отидеш, провери товарителницата в Speedy.
Етикета от Амазон да проверя в Спиди? Тяхната номерация не е като на Спиди, нещо не разбирам?
Започва с JJD. Няма значение, че не е стандартната за Speedy, пак излиза в проследяването.

Може създадената товарителница да е за връщане от Германия, а не от България. Първата няма да ти свърши работа и излишно ще се разкарваш.

# 383
  • Мнения: 2 856
Аз пък гледам вертикална прахосмукачка комбинирана за сухо и мокро почистване и да е на кабел(писна ми от батерии)Да може да я пъхам под леглата и да е до около 500лв .Да има функция самопочистване.Има ли такова чудо?Някой доволен от конкретна марка и модел?

# 384
  • Мнения: 2 636
Абревиатура, тук ти си гуруто на Инстант пот-овете и издебването им на добри цени Smiley

Хора, пазарувате ли още от Амазон? Аз все по-рядко, и по-рядко...

# 385
  • Сф
  • Мнения: 4 784
Изключително рядко пазарувам вече. В годината я пусна 3-4 поръчки, я не.
Няма я вече тръпката да отворя кашоните..

# 386
  • Мнения: 812
Абревиатура, тук ти си гуруто на Инстант пот-овете и издебването им на добри цени Smiley
Ами не знам какво гуру съм, цените ги хващам (когато не ми трябва:angry:), но не съм много на ти с разните му там функции и екстри, затова попитах за разликите между двата модела, че трябва да взема единият за подарък и се чудя. Яд ме е, че Косоритата преди известно време бяха на смешни цени, но си взех само фраер тогава. Сега добре, че имам 20% намаление, та горе долу цената ще е поносима.

# 387
  • Мнения: 2 636
Имам показания ИП, върши ми работа. Прочети негативните коментари и за двата модела. Може да заложиш на ИП, заради повечето оценки, 18 хил. по спомен, срещу 400 и нещо за другия. Но пък прогрес барът на Косорито ми хареса доста. При ИП не знаеш колко време му трябва, за да стигне до същинското готвене. Но пък ИП е с по-красив дизайн Grinning Каквото и да вземеш, няма да сбъркаш. Купи по-евтиния и така Simple Smile

# 388
  • Мнения: 3 745
И аз все по-рядко пазарувам. Тази година -една поръчка,миналата,също. Няма вече такива сделки! Само,като си спомня,че преди през ден поръчвах по нещо супер изгодно....

# 389
  • Мнения: 16 876
И аз така Sad
И аз все по-рядко пазарувам. Тази година -една поръчка,миналата,също. Няма вече такива сделки! Само,като си спомня,че преди през ден поръчвах по нещо супер изгодно....

Общи условия

Активация на акаунт