Отговори
# 75
  • Somewhere in the World
  • Мнения: 1 336
Е , Сис, щом е хубава изненадата- прежали се да го целунеш по някое време Stuck Out Tongue Winking Eye
Добре, ти се явяваш от време на време, за това не питам.
Днес си говорих с шефовете.Ми той си знае човека, ама нямало какво да направи! Ми хубаво - аз имам !
За награда минах през Дъглас се наградих с едни парфюми, поръчах днес едно палто, и са ме друса гузна съвест за изхарчените пари.
Аз за Бъдни вечер и на Коледа на обяд ще поканя сина ми, ма за НГ трябва си купя нова пижама за диваня… от спининга си организират парти, ма не е мойто- чалга клуб.
Отивам да готвя едно пиле със зеленчуци да занеса утре на мама.

# 76
  • Мнения: 7 414
Имам чувството, че до Нова година има цяла вечност. Ние последните няколко години сме на домашно, бойкотираме кожодерските кръчми. Нямаме никакъв план, никаква организация. Не знам кога ще минем през свекини.
Ходи ми се на планина за два-три дни между празниците, да погледам сняг и да подишам въздух, но то и за там половин бъбрек трябва, та едва ли.

# 77
  • Мнения: 10 944
Прити, няма защо да ти е гузно, празници идат, подаръци си си направила.

Допи ми се вино, ама нямам, та ще чакам да ми мине Simple Smile

# 78
  • Мнения: 1 960
Ох..
много ми е притеснено за здравословен проблем на майка ми, но няма да разказвам... просто стиснете по едно палче, вие сте вълшебници...
И Игри на волята гледах, и се разревах, мразя така, къв съм идиот значи, от нищо...

И ММ замина на коледно парти, поне е в града, преди по цял уикенд го правеха...

И на Нова Година сме на село, и на Бъдни Вечер сме на село... но при нас е така, свикнали сме...

И на баткото пубертета не ми харесва...
бе изобщо мрънкане да искате...

# 79
  • Пловдив
  • Мнения: 40 934
И аз гледах и търсих оферти покрай моя РД, ама цените наистина са...и както др.години се отказвам и купувам самолетни билети Grinning Ся и това не смея...не ми харесва така. Криво ми е Confused

Прити, стискам палци в новото място да си като у дома си!

Последна редакция: пт, 01 дек 2023, 20:47 от mystic woman

# 80
  • Мнения: 6 331
Ули,макак нямаш 😳!вино!? Ние,като типични българи,не оставаме без вино и ракия 🫢😂.Първото може и да е купешко,но второто задължително домашно.И туршии,и кисело зеле,и компоти 😂...Живи и здрави да са свекърите,аз не бих се наела с толкова неща.
Бърд,аз пък се чудя,дали да не съчетаем НГ със селски банкет с родата.Те си се събират всяка година де,но ако идем и ние, много ще ни теснее.Най-много да се съберем със сестра ми и фемили,пак си правим чуден купон 🤭

# 81
  • Мнения: 12 138
Мързи, 🤗 Стискам палци притесненията ти, да са напразни 🍀🍀🍀

Прити, как гузно? Забранено е. Гузно, моля ти се. Порадвай се на придобивките. Парфюми и палто, какво по - хубаво. И да е на хайрлия новата работа!

Ули, казвай навреме, ще съдействам с доставка 😜
А Ренкич, баш. Какво туй нЯщо без вино, м?

# 82
  • Мнения: 5 781
Преди детето правехме страхотни купони у дома за нова година. Събирахме се с близки приятели и всеки носеше по нещо! После се появи детето и от тогава я посрещаме кротко в креватчето, сънувайки десети сън 😂
Тук Бъдни вечер никой не празнува, всички чакат Коледа! А новогодишно заведенията отварят след 12 вечерта!

Мързи, стискам !

# 83
  • Мнения: 10 944
А, де. Има едно домашно, ама е миналогодишно и вече е на оцет сигурно.
Аз спрях алкохола преди няколко години и изгубих навик да купувам вино. Пък преди и аз кат' вас щях да реагирам. Ще се поправям.
Ама фъстъци имам, брои ли се Joy

# 84
  • Мнения: 12 241
Мисти, за синко ти Биолектра 365, ефеверсцентни таблетки. Голямата това пие като магнезий.

# 85
  • Мнения: 7 414
Мързелотка, стискам силно и се надявам всичко да е наред! Flowers Four Leaf Clover Hug

Ренко, ако има чалъм, отивайте на селски банкет. Сигурно е супер весело, пък и тъкмо да ми снимаш красоти Simple Smile

Прити, аз май не съм разбрала - имаш ли ново място или тепърва ще търсиш?

Аз имам вино - отлежало, та чак залежало Joy Не ми върви червеното. И фъстъци имам, но сурови, ама чак не смея да сложа за печене след една овъглена партида.

Каня се и аз утре да мина на един бърз шопинг и да си купя това-онова. Пловдивчанки, какво е положението в Плаза? Още ли се чака на опашка за влизане към мола или вече премина тази истерия?

# 86
  • Пловдив
  • Мнения: 40 934
Моя го било страх да идем да му вземат кръв Stuck Out Tongue Winking Eye  Ама наистина...На кой се метна такъв пъзльо начиии Grinning Отиде да мисли на компа.

# 87
  • Мнения: 10 835
Моя го било страх да идем да му вземат кръв Stuck Out Tongue Winking Eye  Ама наистина...На кой се метна такъв пъзльо начиии Grinning Отиде да мисли на компа.
Кажи му, че вземането на кръв е нищо в сравнение с преглед на простатата. Има да стои като статуята на Роден и да зяпа компютъра.....

# 88
  • Мнения: 12 241
Бърди, не ти трябва да ходиш в Плаза. И през седмицата се вият опашки за вход, събота/неделя колоната коли е до светофара на Цариградско шосе. Заради пусто Джъмбо не мога да отида да ми смелят месо в Метро. А в селското нямат тази услуга.

Мързи, дано са напразни опасенията ти и да мине леко през този период. Heart

# 89
  • Мнения: 6 331
Бърд,нали взе фраер,или бъркам?За нула време стават там.Но стоиш до тях,и често-често ги бъркаш.Едва ли ще ти отнеме повече от 5 минути печенето им.Слагам отдолу хартия за печене,така директно не.

Общи условия

Активация на акаунт