Полувреме или финал на една дилема?

  • 10 005
  • 218
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 18 618
Въпросът е защо още го мислиш и защо само се чудиш колко по-ниско да му свалиш летвата, когато виждаш, че няма никакъв интерес да я прескача.

# 61
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 371
Въпросът е защо още го мислиш и защо само се чудиш колко по-ниско да му свалиш летвата, когато виждаш, че няма никакъв интерес да я прескача.

Права сте!Не съм втора стока, напротив постигнала съм най важното в живота си-имам деца.Тоест била съм семейна и съм градила и подържала отношения няколко години с бившия си съпруг, след това имах и друга връзка,но не се получи.

Не знам защо подценявате фактът, че тя е с две деца. Необвързан мъж ерген да се хване с жена с две деца от друг трябва да е супер много привлечен от нея, ама наистина много, до степен да е голямата му любов или тя трябва да е уникална мацка по много параметри.
Тя каза че е на 42, той по малък, предполагам около 37-8, вече му е време за семейство, а при авторката ако изобщо се навие и стане,ще има най много още едно дете, но ще бъдат семейство с три, като не се знае големите дали изобщо ще го приемат. Може съвсем логично да не иска да се вкарва в цирка.
Иначе съм убеден, че я харесва, но не достатъчно, че да се хване с нея предвид гореизложеното. Мъж да търси приятелство с жена без да е привлечен от нея поне малко много ме съмнява. Както и ме съмнява да излезе нещо от цялата тази история, по добре да свали картите и да му казва или или, защото това положение очевидно не я устройства

И това е така.Наясно е с всичко, може би и затова иска някакво време.Но лично аз смятам,че ако мъжът се вижда в това семейство ще положи някакви усилия и ще покаже интерес.На първо време повече срещи, повече опознаване като евентуален бъдещ партньор и би трябвало да се бори по някакъв начин.
Действия както казах не виждам за тези 6 месеца,по скоро оправдания за всяка ситуация,но нищо повече.Вероятно сте прав.Вероятно не всеки би приел такава ситуация за в бъдеще, колкото и да е широко скроен.Всичко опира до желание, чувства ако ги има и градене на нещо смислено занапред.
Може би и страх има.Но това показва,че не може да се разчита на него и сякаш е незрял,щом се стига до подобни каши в моята глава.
Вероятно за да не се е получило и с други жени до този момент, които са били свободни и по млади... проблема не е съвсем в мен,а в самия него както писаха в първите постове потребителки.

# 62
  • Мнения: 18 708
За разлика от него, ти си жена с житейски опит и извън "само чувствата". Имаш последствия от чувствата - деца, отговорности за тях и т.н. Нека той търси себе си, но да не измъчва теб!
Аз срещнах мъжа ми разведена с деца и всеки ден като се видехме, настояваше да се разберем кога пак ще се видим. Та не е до децата.

# 63
  • Мнения: 4 968
Вкарала си се във филм.
Добра партия си за приятел с екстри, но мъж ерген без деца се оглежда за друго.
Иначе хич нямаше да се чудиш! Отговорът, обикновено е ясен.

# 64
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 371
B2022 ,да така е.Много правилно с няколко думи описахте същността.Благодаря 😊
Нека търси СЕБЕ си.
Рози и Бодли , точно това виждам все повече и аз четейки всички мнения тук.

# 65
  • Мнения: 7 484
Дистанцирай се и му покажи, че не си резервна опция. Да си оправя живота, но приеми, че оттук нататък, нито ще сте приятели, нито партньори.
Понякога по- добре Нищо, отколкото трохи.

# 66
  • Мнения: 6 699
Аз не изчетох всичко, ама вие секс правили ли сте? Или сте си само приятели за кафе?

# 67
  • Мнения: 218
През пост се пита секс дали са правили.. На вас любовта само в гащите ли ви е? Грубо звучи, но понякога чувствата не се създават само в леглото.
Авторке, аз много чаках преди да приключа отношения. Колкото повече бавиш, толкова по-голями ще са последствията. От пресен опит ти го казвам.

# 68
  • Мнения: 29 707
Абе, не е само в гащите, ама от там тръгва.

# 69
  • Мнения: 218
Абе, не е само в гащите, ама от там тръгва.
Явно на мен нещо ми е сбъркано, че мога да се влюбя в някой, без да съм спала с него..
Както и да е, шарен свят.
Да не е оф поста, с такива дето не са си приключили старите отношения не създавайте нищо.

# 70
  • Мнения: 29 707
Не пречи да се влюбиш, ама след това искаш и да си легнете, нали!?! Не само да сте си приятелчета на по кафе.

# 71
  • Мнения: 1 510
То ясно, че секс не е имало. Надали и ще има. Човекът може да е самотен и да няма с кой да си говори.

# 72
  • Мнения: 11 400
Авторке, за съжаление няма да я бъде тази връзка.
Този човек си има неговоте проблеми - май е инертен и егоистичен, и за това и на тази възраст е сам. Убедена съм, че е и тежък характер.
Не си усложнявай живота.
Разбирам, че душицата ти иска някой да е до теб, но с ерген на 40, а ти с 2 деца трудно ще се получи - клонящо към никак. Евентуално за неангажираща връзка, но ти не си такъв човек, поне според написаното.

# 73
  • Мнения: 14 942
А кой инициира срещите и в кой град се случват?

# 74
  • Мнения: 18 333
Питаме за секса, защото хора, които не са правили такъв, връзка нямат, каквото и да си въобразява един от двамата. Това за пълнолетни индивиди, разбира се, не в гимназията.

Общи условия

Активация на акаунт