Разходка сред милиони светлини – Lumina Park е едно от най-вълшебните места в града

  • 5 707
  • 151
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 124
Зимата обичаме да сме в планината в свободното си време.
От парка искам да видя най -много каляската и елените.

# 91
  • Мнения: 607
Зимата обичаме да се разхождаме до Коледни базар и сред природата.
Бих искала да видя целия парк. За мен ще бъде удоволствие!

# 92
  • Мнения: 1 001
Особено като бяха по-малки децата, обичахме да прекарваме време пързаляйки се на някой хълм и в планината. Сега разходки, хапване навън.
В парка искам да видя най-вече животинските фигури

# 93
  • Мнения: 235
В парка и сред природата обичаме да прекарваме повече време. В Lumina Park искам да видя Жеравите.

# 94
  • Мнения: 2 523
Обичаме да се разхождаме или пързаляме по снега, когато има.
Искам да видя поляните, отрупани със светлини.

# 95
  • Мнения: 1 189
Разкажете ни как прекарвате времето с децата си навън през зимата? Разхожда ме се в парка или в планината, играем в снега, ако има такъв.
Коя светлинна инсталация се вълнувате да видите в Lumina Park? - Искам да видя всички, но най-вече каляската с конете и въртележката.

# 96
  • Русе
  • Мнения: 768
Когато децата бяха малки ходехме да се пързаляме с шейни и найлони. Сега ходим на разходки, понякога на кино заедно, но като цяло те излизат вече сами и рядко с нас. Бих искала да разгледаме всички инсталации, впечатляващи са.

# 97
  • Някъде там, ела и провери...
  • Мнения: 253
Разкажете ни как прекарвате времето с децата си навън през зимата? - най-често в разходки из природата или каране на ски, стига да има достатъчно сняг
Коя светлинна инсталация се вълнувате да видите в Lumina Park? -  всичките, като цяло ми е интересно да видя как е направен парка

# 98
  • София
  • Мнения: 2 011
През зимата, както и през останалите сезони, правим дълги ежедневни разходки с кучето.
Не мога да се спра на конкретна инсталация, всичките ми се струват интересни. Може би каляската с елените.

# 99
  • Мнения: 4 683
Разкажете ни как прекарвате времето с децата си навън през зимата?
В парка са любимите ни места за игра и разходка. Понякога ходим на кино и в планината.

Коя светлинна инсталация се вълнувате да видите в Lumina Park?
“Жерави”

# 100
  • Мнения: 428
През зимата ходим на разходка в планината, ходим на кино ,театър или в парка.  Бихме искали да видим ,,Елените".

# 101
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 699
Ходим на разходка.

Биха искала да видя всичко в парка.

# 102
  • Пловдив
  • Мнения: 1 278
Обичаме да "майсторим" снежни човеци, да се разхождаме, а аз и да снимам природата...
Всичко в парка изглежда много красиво и ще се радвам да го разгледам Blush

# 103
  • Мнения: 9 494
Разкажете ни как прекарвате времето с децата си навън през зимата? - разходки в планината; ски

Коя светлинна инсталация се вълнувате да видите в Lumina Park? - Искаме да видим всичките.

# 104
  • София
  • Мнения: 10 704
Обичаме да се разхождаме на свеж въздух, нищо, че е студено. Някъде по пътя да пием топъл чай и хапнем нещо вкусно. Посещаваме всякакви места и планината до нас( живеем в дефилето) Simple Smile

В Lumina park искам да видим всички инсталации, децата не са виждали подобни на живо. Сигурна съм, че и те и ние ще бъдем омагьосани.

Общи условия

Активация на акаунт