за воде6тата на огледала

  • 2 749
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 186
Тая анкета нещо не мога да я разбера.
Радост не е имала нужда да отслабва, защото не е напълнявала. Това, плюс бързото и възстановяване е основно въпрос на ген. Отделно е ходила на фитнес и вероятно се е хранила разумно. Не е чак толкова трудно и невероятно да изглеждаш добре и след раждане. Нито е привилегия само на богатите.

# 16
  • Мнения: 10 758
Аз нещо не мога да разбера newsm78Питаш водещата как е отслабнала или как ти да отслабнеш?Щото анкетата ти е - "Как да отслабна?"
Аз съм за опция "?"
Послушай Сопрано, той е много навътре с диетите Wink

# 17
Всъщност истината е - платила е на някоя бедна девойка да роди детето. Те богатите всичко могат да си позволят. Вие вярвате ли, че наистина беше бременна.

 Joy Laughing

Добра начало.....................................за 2 400 серии.  Party

# 18
Упс, отивам и аз да се храня  smile3529

# 19
  • Мнения: 2 152
Каква 2ра опция. Аз съм сигурна. Ирен Онтева как роди близнаци с коремче като футболна топка за малки вратички.

Божееееее ooooh! ooooh! ooooh!.....ако си сериозна си за преглед, честно ти казвам.....За жълта книжка даже. Пъво Ирен Онтева роди едно момченце,Кристо, а не близнаци.

Ами аз съм поредния пример. Не съм напълнявал изобщо, нито на крака, нито дупе, нищо - само един огромен корем.На 1-ия месец след раждането си закопчах всички стари дънки.Бях все едно никога не съм раждала.Малко е поотпуснат корема, но се заех с  коремни преси и го постегнах. Радост, като я гледам в последните предавания, е абсолютно по същия начин.Кви са тези идиотщини, че някой друг й е носил бебето - Божеееее ooooh! ooooh! ooooh!

# 20
  • Мнения: 2 147
Не злобейте момичета #Cussing out
не съм и фенка ,но не така newsm78

# 21
  • София
  • Мнения: 1 956
Еее... как е отслабнала. Та тя въобще не е напълнявала. Обаче не е хубаво така да се злобее срещу жената. Вярно, че има завидно поддържана визия, а и заниманията й са такива. Обаче някак по-скоро Евалла й правя. Защото повечето жени с нейното положение и възможности далеч не се справят така блестящо с бременността. Много са водещите, манекенките, актрисите, певиците, които са качвали по 30-тина килца за 9-те месеца... А за да не надебелее човек по време на бременност се иска доста силна воля, хранителна и физическа култура. Не е само до ген, не е и до голяма степен до пари. Защото хем трябва да се яде, хем не трябва. Сигурно никак не й е било лесно да й се ядат пици, спагети, сладкиши, банички и т.н. и да не ги е яла. Защото фигурата се опазва с много лишения... Със сигурност не се е тъпкала за двама и не е лежала по цял ден пред телевизора. Не й е било лесно със сигурност.

# 22
Защо решихте, че някой злобее ????? Аз  харесвам Радост ...като външност и най вече като излъчване...

Но когато прочетох анкетата и най-вече постинга на авторката  Wink ми стана много забавно.......
Пък и отговорите са готини..има и за пример.  Wink

Гласувам и аз със "?"

# 23
  • Мнения: 2 152
I newsm78 АЗ ТОВА СЕ ЧУДЯ....Никой не злобее, освен един постин, в който авторката казва, че уж не го е износила сама. Иначе никой не злобее...пак нападате без да помислите първо.УУуу аман... #2gunfire

# 24
  • Мнения: 413
Ахахаха Joy Joy Joy
Няма такава анкета!
А ако победи питанката, тогава какво? Rolling Eyes
Нова анкета!
Тема: ?
Отговор а - фитнес
              б - секс
              в - чай
 Crazy

# 25
  • Мнения: 5 103
Мисля , че е абсолютно възможно, да изглеждаш добре веднага след раждането, месец след моето ходех с гол корем и къси поли, никой не вярваше, че съм родила преди няма и 20-30 дена.

# 26
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
кръц кръц, ти сериозно ли не усещаш иронията?

# 27
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
кръц кръц, ти сериозно ли не усещаш иронията?
Няма ирония тук, това е самата истина. Така правят богатите, нищо, че плачат по цял ден - все намират време да си сложат бебето в друг корем.
Кой иска да ми доноси бебето, плащам в пари или червеи за риба, както се договорим! bowuu

# 28
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ще ти го понося, бе...Ааа, то беше Донося. Не, не ща. Heart Eyes

# 29
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Жената изобщо не е напълнявала,за разлика от нас и такива като мен които се хранех ме като за последно.
В болницата една майка която роди в един ден с мен на изписването беше с къса пола като момиченце.
Така че е възможно.

Общи условия

Активация на акаунт