Как изкарвате събота и неделя?

  • 4 860
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 801
чистим къщата, когато можем (не толкова често); излизаме на разходка с малката, я в Кайлъка или Скобелев парк, където е по-безлюдна, я в една борова горичка откъдето си наливаме вода от едно изворче....ходим на гости....
любим се, когато малката заспи, не че през седмицата не го правим, но тогава е по-на спокойно и по-протяжено и дълго.
готвим нещо засукано
четем книги
всеки път има все нещо различно от предната събота и неделя, макар, че примерно разходките са на едни и същи места, то в Плевен няма кой знае колко за гледане и отмаряне.

# 16
  • Мнения: 46 520
Чистим, ходим в Зоологиеската или в центъра, ако е хубаво времето, после киснем на кафето пред входа, обикаляме рзни познати или ги каним вкъщи, ако София заспи, гледаме филми, от време на време пътуваме и до баби и дядовци Sunglasses

# 17
  • Мнения: 3 777
Пътуваме, няма студ, слънце - просто палим колата още петък и сме извън София.
Ако не заминем някъде, си организираме кино дни, ходене на гости, зоопарк, ходене по магазини.

# 18
  • Мнения: 817
Или дните, когато сте цялото семейство. Как се забавлявате, къде ходите, какво правите?
При нас събота е деня, в който всеки си прави каквото иска - вижда се с приятели, обикаля по магазините(аз, мъжа ми е пас Laughing), а в неделя сме тримата с детето.
Преди често се виждахме в София ленд с приятели,които също имат деца, но сега няма къде да се ходи.
Също каним гости или нас ни канят, но писва. Ходим и по МОЛ-овете, а детето оставяме в детския кът, но пък той взе да го приема като наказание и да не иска да остава Confused
С удоволствие бих си откраднала някоя споделена идея от вас Grinning

Дуци все едно си описала нашто ежедневие.По принцип и ние сме така , петък сутринта опаковам саковете на децата и ги изтрелвам при някоя баба и така петък вечер и съботата са са наши,в неделя задължително прекарваме семейноно гледаме поне веднъж месечно да се измъкнем за събота и неделя сами или само с големия и да по обиколим някаде из БГ.Любими дестниации са ни Банско и Боровец за през зимата иначе Велинград и Сандански.Но общо взето всичко е на етап до предпоследно защото с две деца изненади винаги се очакват в последния момент................. Thinking
Сега като по натрупа сняг общо взето всеки уикенд от петък се изнасяме на ски ,големи сме почитатели на този спорт а и големия вече доста понапредна и е с нас по пистите иначе бебка я оставяме на някоя баба или взимаме някоя баба с нас Blush
Ако сме си в София пак се разхождаме някаде ,избягваме парковете защото мъж ми не ги понася ,било му мръсно ,навсякаде кучешки акита ,пренаселено и т.н. .За това се разхождаме извън София имаме си любими маршрути Тъй като живеем в планината и близо до нас тръгва една туристическа пътека и си правим преходи от Симеоново до Бистрица ,на Плама също обичаме да ходим................ .

# 19
  • Мнения: 1 546
Събота спим много. После ставаме и си правим нешо вкусно за закуска. Следват разходки, шопинг, кафенца. Може кръчмица с приятели вечерта. Или чоплим семки и гледаме филмче. В неделя сутринта милото работи, аз започвам да глася уроци, да проверявам домашни...Готвя.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 654
В събота обикновено пазаруваме-семейно неща за дома. Следобед излизам с приятелки на кафе и до някой от Моловете. Неделя е ден за разходка сред природата -Витоша, Бистрица и Железница или пък ако времето не позволява далечни дестинации сме в някой от парковете. А когато вали и съвсем не става за разходка четем, сменяме водата на аквариума, а детенце вади цялата си менажерия-къщи, кухни и т.н Grinning

# 21
# 22
  • Мнения: 4 734
Водя малката по морето, събираме цяла торба мидички и после ги лакирваме вкъщи до посред нощите. Сядаме някъде да хапнем риба и се разхождаме ако ще и кучи студ да е. И аз се точа да открадна някоя идея Laughing

# 23
  • Мнения: 7 474
Водя малката по морето, събираме цяла торба мидички и после ги лакирваме вкъщи до посред нощите. Сядаме някъде да хапнем риба и се разхождаме ако ще и кучи студ да е. И аз се точа да открадна някоя идея Laughing

 Laughing Най-благородно ти завиждам за морето  Hug

# 24
Водя малката по морето, събираме цяла торба мидички и после ги лакирваме вкъщи до посред нощите. Сядаме някъде да хапнем риба и се разхождаме ако ще и кучи студ да е. И аз се точа да открадна някоя идея Laughing

 Laughing Най-благородно ти завиждам за морето  Hug
И аз Grinning, и аз Grinning

# 25
  • Мнения: 2 792
 В един от двата дни, правим опити за основно почистване аз и децата, защото мъжът ми няма свободен уикенд.
 Ако е хубаво времето не сме в къщи, транжираме по паркове и градинки.
 Понякога целукупно се изнасяме на някъде, но не е на често.
 Като уикенд традиция се наложи съвместното гледане на филм, разбира се под моя цензура  Mr. Green, кой какво прави струва задължително всяка неделя се гледа нов филм и аз съм четеца, в случай на субтитри  Tired

# 26
  • Мнения: 3 674
Как ли?М Зависи...поради липса на ракия тук (а съпругът ми каза че това било наи-вкусното нещо cheers) аз през weekenda  правя домашна ракия ...от ВОДКА!!! Mr. Green Последните дни наваля 1 метър сняг и ме пробват да ме учат на ски...пусто не става.... ooooh!
Аз съм дълга 178 см и с тия "писалки" на краката  2.00 метра...ептен трагедия. Embarassed.Ама нали  моя искал да сме сред прородата...ееех, паднах два пъти...видях "звезди посред бял ден"... smile3517но добре че не си чупих нещо... toothиначе много искам да се науча да карам ски..но пусто не ми се удава и това си е ..." bash Мъжът ми вика"тука и 3 годишните карат ски!"...-да ама те са мънинки и падат от ниско...а аз съм дълга(висока) ...и падам отвисоко...и боли! cry Това в съботите...Обичаме в неделите да ходим на Bowling или на "SEELand" това е един много голям закрит спортен център с много басеини и пързалки.Моя и децата се хвърлят от трамплините...а аз съм "страничен наблюдател"понеже плувам като "ютия"  help,а и водата е студ в повечето бесеини.Пусто викингите са калени..ама аз като не съм викинг,избудалях от студ.. cold...но  все пак помислили са и за такива като мен...има един  басеин които е топъл ..та аз там си  кисна в него.. Sunglasses
Боулинга е шоу...много се кефим цялата фамилия... newsm44.Когато е скука...аиде пак  ще "правя" ракия ...от водка. . ". Drunk Рецептата ми е невероятна...сама си я измислих. Не сте ми питали ама въпреки това ще ви я кажа... newsm74....В 6и6е  водка слагам стафиди и каисия и сливи  (сушени).
Тук ги продават на килограми.....и става  една плодова- превъзходна! 
 Викингите (приятели)като ни иджат на гости....припадат от кеф... newsm20.....искат рецепта,ама не давам.....патент.!!!!:  bg: Само на вас дадох рецептата...  chef
 
Ta Такa си прекараваме ние weekendite.... moresmile

Последна редакция: чт, 01 фев 2007, 04:11 от roza66

# 27
  • Мнения: 2 292
супер си иzкарваме, само чакам да дойде уикенда.

# 28
  • София
  • Мнения: 4 867

слънчогледовите снимки (и сватба) са вълшебни!

# 29
  • Мнения: 217
Как ли?М Зависи...поради липса на ракия тук (а съпругът ми каза че това било наи-вкусното нещо cheers) аз през weekenda  правя домашна ракия ...от ВОДКА!!! Mr. Green Последните дни наваля 1 метър сняг и ме пробват да ме учат на ски...пусто не става.... ooooh!
Аз съм дълга 178 см и с тия "писалки" на краката  2.00 метра...ептен трагедия. Embarassed.Ама нали  моя искал да сме сред прородата...ееех, паднах два пъти...видях "звезди посред бял ден"... smile3517но добре че не си чупих нещо... toothиначе много искам да се науча да карам ски..но пусто не ми се удава и това си е ..." bash Мъжът ми вика"тука и 3 годишните карат ски!"...-да ама те са мънинки и падат от ниско...а аз съм дълга(висока) ...и падам отвисоко...и боли! cry Това в съботите...Обичаме в неделите да ходим на Bowling или на "SEELand" това е един много голям закрит спортен център с много басеини и пързалки.Моя и децата се хвърлят от трамплините...а аз съм "страничен наблюдател"понеже плувам като "ютия"  help,а и водата е студ в повечето бесеини.Пусто викингите са калени..ама аз като не съм викинг,избудалях от студ.. cold...но  все пак помислили са и за такива като мен...има един  басеин които е топъл ..та аз там си  кисна в него.. Sunglasses
Боулинга е шоу...много се кефим цялата фамилия... newsm44.Когато е скука...аиде пак  ще "правя" ракия ...от водка. . ". Drunk Рецептата ми е невероятна...сама си я измислих. Не сте ми питали ама въпреки това ще ви я кажа... newsm74....В 6и6е  водка слагам стафиди и каисия и сливи  (сушени).
Тук ги продават на килограми.....и става  една плодова- превъзходна! 
 Викингите (приятели)като ни иджат на гости....припадат от кеф... newsm20.....искат рецепта,ама не давам.....патент.!!!!:  bg: Само на вас дадох рецептата...  chef
 
Ta Такa си прекараваме ние weekendite.... moresmile


Извинявам се за офф -а... къде точно в Норвегия живееш? Това е едно от малкото места, където ми остана сърцето дотолкова, че реших да прескачам чат-пат до университета в Осло с оправданието, че правя докторат. Иначе просто се наслаждавам на тая чудна държава - всички страни, които съм обиколила ми бледнеят в сравнение с нея (само Финландия и отчасти Швеция могат да се конкурират)   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт