Отговори
# 630
  • Мнения: 538
Цитат
Този Мерт ми харесва. Гледала съм го в любов 101. Но много младичък изглежда.
Hands Plus1 Blush  Чела съм хубави отзиви за играта му ,аз съм за  .
въпреки че вече съм се настроила за ЛейДжем на финала.Heart



Много е Нежна и ефирна Серошка.


От креативният директор на Bvlgari Лучия Силвестри: „Серенай, имаш най-подходящата енергия,за да носиш бижута на Bvlgari. Надявам се да те прегърна отново възможно най-скоро.” ✨



Новата лятна колекция на Серенай и MAVI!


https://twitter.com/i/status/1794066441093701639
Цитат
Серенай на летището в Истанбул след завръщането от  Мардин. Журналисти я посрещнаха на летището:
С: Нов ли си?
Ж: Аз съм Мустафа от Beyaz TV. Здравейте. Как сте?
С: Благодаря ви, благодаря ви. Всичко беше много добро, впечатляващо.
Ж: Г-жо Серенай, кога ще очакваме парче или видеоклип от вас?
S: Не, аз съм актриса. Правя музика само за себе си.
Ж: Но имаш много красив глас.
С: Благодаря ви много.
Актрисата оставя без отговор въпроса за колегите си, посетили Кан.
Ж: Искахме да попитаме за фестивала в Кан. Какво мислите за актьорите, които бяха там?
С: Какво мога да отговоря? Задаваш такива непоследователни въпроси. Благодаря . Да поговорим друг път.
Репортерът, който не успя да общува със Сереней по начина, по който искаше, реши да й зададе последен въпрос и хукна след нея. Но Серенай отговори рязко.
Ж: Г-жо Серенай, искахме да попитаме за партито.
С: Миличък ! Само минутка, само минутка. Виж, нека да не правим така. Това не е хубаво.
Ж: Добре, добре.
С: Моля те. можеш ли да го изключиш

Сериалът „Прилив“ с участието на Серенай Саръкая и Чатай Улусой скоро ще започне да се излъчва по Mega TV, най-големият телевизионен канал в Чили


https://twitter.com/i/status/1794160980630622468  Много ми харесва интрото на сериала. Two Hearts Подбрали са им и хубави гласове за дублаж този път.

# 631
  • Мнения: 536
Здравейте,търсейки дали сериала е излязъл попаднах на тази тема за любимката ми Серенай!
Има ли някъде преведен първи сезон на Thank you next?
Много благодаря

# 632
  • Мнения: 2 186
Здравейте,търсейки дали сериала е излязъл попаднах на тази тема за любимката ми Серенай!
Има ли някъде преведен първи сезон на Thank you next?
Много благодаря

Здравей!
Ето тук го има с превод на руски

 https://turkplaytv.com/kto-prishel-kto-ushel

# 633
  • Мнения: 538
DTDT5 ,здравей! Hug
Радвам се,че и на теб ти е любимка нашето момиче. Сериала е супер,щом харесваш Серенай непременно го гледай.

Netflix Brazil препоръчва да гледате „горещия турски сериал“ „Thank You, Next“



Two Hearts

# 634
  • Мнения: 538


🗣 Журналистът на The New York Times Лулу Гарсиа-Наварро Innocent @lulugnavarro в интервюто си с изпълнителния директор на Netflix: "Най-новата ми мания е турски сериал, наречен "Благодаря, следващият"
Също така започнах да следвам @serenayss ☺️

#KGKG #ThankYouNext @netflixturkiye
#SerenaySarikaya #HakanKurtas #MetinAkdülger #BoranKuzum




📍 Четвърта седмица,  осемнадесет дни след премиерата, сериалът „Благодаря, следващ“ е на 8-мо място сред всички сериали на платформата Netflix в света и влезе в списъка ТОП 10 в 58 страни, а също така продължава да води ТОП на турския Netflix



Heart
















Цитат
Според Мюге Дагистанли, Мерт Демир след началото на връзката си със Серенай засили позицията си и увеличи хонорара си за представяне от 500 хиляди TL, след това на 800 хиляди, до 1 милион и накрая до 2 милиона.

Освен това той не приема пазарлъци. Междувременно Серенай заминава на 10-дневна почивка на гръцките острови следващата седмица,преди началото на снимките за втория сезон на „Thank You, Next“ за Netflix, които започват в средата на юни. . Тя ще бъде придружена от свои приятели. Мерт Демир няма да може да се присъедини към нея заради негови концерти. Серенай също ще търси къща за закупуване в Гърция по време на почивката си.

# 635
  • Мнения: 9 710
Голям успех! .. Heart

Мюге щом го казва може да и се има доверие може би е една от най-достоверните клюкарки

# 636
  • Мнения: 538
Цитат
Голям успех! .. Heart
Мюге щом го казва може да и се има доверие може би е една от най-достоверните клюкарки
Не знам изобщо дали може да се вярва на който и да било от тези клюкари.Всички се надпреварват  да се хвалят какви клюки са чули и кой какво им бил казал. Money

Едже Йоренч как се смее на сутрешната баня на Лейля и приятели  Joy https://twitter.com/i/status/1795758211498135812

От Директора по маркетинг и комуникации на Bvlgari Валентина Трота споделени моменти със Серенай в  IG историята и.На всички много им е харесал новия сериал  .




 На четвъртата седмица, на двадесетия ден след премиерата, сериалът „Благодаря, следващият”продължава да е челната десятка, зае 7-мо място сред всички сериали на платформата Netflix в света и влезе в списъка ТОП 10 в 55 страни, а също така продължава да води ТОП на турския Netflix


ЛейДжеммм  Two Hearts

# 637
  • Мнения: 2 186
Лейла 🌼


Перихан Саваш ще продължи и във 2 сезон снимките на който ще започнат през юни.

# 638
  • Мнения: 4 527


Цитат
Перихан Саваш ще продължи и във 2 сезон снимките на който ще започнат през юни.
То си е за чудене- кой от актьорите ще продължи в следващия сезон след като
Лейля избяга от Йомер и от приятелите си,които също се оказаха предатели .Може би ще  има продължение на отношенията й с всички  ,а може да има скок във времето ; в мястото на действие и не един,а няколко нови герои да заместят старите.

Готини Сероша и Метин.Heart Eyes Sunglasses Heart Exl 

Забавляват се от сърце и без задръжки.Няма дистанция ,няма формалности...





Еджето сякаш направи скок във времето и гледаме продължение на двойката Мира и Оркун. Йомер  я предаде и изневери,а Лейля отново е наранена в любовта и объркана...Искаше ми се друго да беше написала за тях.
Родителите на Лейля са ми много интересна двойка и хипотетична проекция на нейния бъдещ живот с Йомер.
Аз покрай подаръка на Джем  научих даже нещо полезно Simple Smile ,за което  не бях чувала- японското  изкуство-кинцуги. А подаръкът му бе изключително ...красноречив. 

# 639
  • Мнения: 9 710
Сладурана Heart



# 640
  • Мнения: 538

Цитат
„Първо просто получих съобщение от Eджe: „Можеш ли да гребеш?“ Останалото стана известно много по-късно. Но още тогава предположих, че тя планира нещо с мен. И дори този малък намек ми беше достатъчен, за да разперя криле и да започна да се вълнувам. Blush
• Серенай Сарикая в интервю за Oksijen TV, май 2024 г



Цитат
„Серенай е най-големият ми шанс“
Серенай Саръкая играе главната роля и в двата ти сериала (Shahmaran и KGKG). Какво беше изживяването да работиш със Serenay? Какво можете да кажете за нейното представяне?
- Бих казал, че Серенай е най-големият ми шанс. Тя е отлична актриса, трудолюбива и скромна. Тя ме прави по-добър режисьор.
• Бертан Басаран,режисьорът на KGKG И Шахмаран , от интервю за списание Pause Dergi, юни 2024 г
Вики Hug ,в  Х от сутринта размятат тази публикация и гадаят дали той няма да е новия партньор на Серенай.


Серошка сериозно се покри .Дали се готви за новия сезон на сериала или е заминала на почивка .В Х всички се чудят.
Обаче са хванали симпатичния ни зет на връщане от  концерт в Лондон. Blush
 https://twitter.com/i/status/1797179213629272340 Казал,че във връзката им всичко е ок,но поради натоварения му график с концерти и наближаващите снимки на сезон 2 на KGKG със Серенай им е трудно да се виждат и да са заедно.
Heart Eyes











# 641
  • Мнения: 9 710
Озан дойде ли продавам всички които са в проекта ;д
Ама не знам въпреки,че има договор течащ с Нетфликс снима филм и сериал.Филма беше излъчен сериала е снимал и два сезона ,но единия дори още не са дали ;д

# 642
  • Мнения: 538
Може и  друг да е новия партньор.

Фенско творчество
 -Лейля и Бади Heart Eyes


-супер клипче.









# 643
  • Мнения: 4 527


Статия от днес за сериала:
Сериалът "Thank You,Next" със Серенай Саръкая: много вина и разочарование

Възможно ли е да простите на любим човек, който през годините на връзка е станал не просто ваш любовник, но най-близкият ви, станал е вашето семейство? На този въпрос се опитва да отговори главният герой на турския сериал „Thank You,Next“. (в оригинал „Kimler geldi, kimler geçti (Кой дойде, кой мина) Лейла (Серенай Саръкая).
Лейла е успешен адвокат, живее в модерен апартамент в Истанбул, има прекрасни приятели, облича се модерно и ходи на шикозни партита. Но в личния й живот всичко се обърква, любимия й Омер (Метин Акдюлгер), с когото са заедно от девет години, я мами.

Създателите на проекта ни показват три типа, с които всяка жена най-вероятно се е сблъсквала в живота си: случаен тип от бара, с когото започва неразбираема връзка - Фейяз (Боран Кузум), самодоволния, успял красив мъж, за когото задължително винаги светва червена лампа, но въпреки това нещо я тегли неудържимо към него - Джем (Хакан Курташ) и нейния най-близък, с когото са преживели толкова много, но той я предава,а това е трудно да се прости, но също така е невъзможно да се забравят всичките години на щастлив живот с него- Омер (Метин Акдулгер). Именно тези взаимоотношения главната героиня се опитва да изясни за себе си.

Тъй като сериалът е заснет не за местната телевизия, а за платформата Netflix, животът на младите и съвременни хора е показан в целия му блясък. Те често ходят на партита, могат да има интимност в живота си след среща в бар, а виното тече като река в живота им. Бутилка червено се отваря както в чест на празника, така и когато искате да удавите мъките си във вино.

Друг знак, че сте модерни и принадлежите към средната класа в Истанбул, е да имате домашен любимец. Сред жителите на Истанбул, които се смятат за хора с европейски възгледи, е модерно да имат кучета у дома. В Истанбул едва ли ще видите момиче със забрадка да разхожда ретривъра си, но има много момичета с къси панталонки, които се разхождат с кучетата си. И така, нашата героиня Лейла има куче Бъди, което не може да раздели с бившия си.

Въпреки че сериалът изглежда толкова лек и несериозен заради всички тези партита, смешни ситуации и приятелите на Лейла, които в своята подкрепа и комедия много напомнят на приятелите на Бриджит Джоунс, той е изпълнен с вътрешните диалози на Лейла, които принуждават зрителя да започне да говори за прошка, за близостта, за интимност, предателство и шансът да се поправи счупеното.

В допълнение към любовните отношения, сериалът отразява темата за приятелството. Първо, може ли да има приятелски отношения между хора, които са имали интимност. И в сериала ни показват, че понякога това е невъзможно, но в други ситуации защо не. Разбира се, не мога да си представя как това е възможно в контекста на турския манталитет, но животът е многостранен. И второ, предателство може да се случи не само в любовните отношения, но и в приятелствата и как да се справим с това?

Разказът в сериала е интересно структуриран, така че бъдещето и миналото вървят едно срещу друго и до последния епизод не е ясно как се развиват отношенията на Лейла с останалите герои.

Като цяло сериалът е заснет и много красиво: модерен интериор, красиво снимане на открито, шикозни тоалети на главния герой. В Турция вече излязоха цели ревюта за дрехите, с които се появи Серенай Саръкая. Ще добавя тези, които много ми харесаха.

Шикозен комплект от зелен шифон на марката Raisa Vanessa. Вярно, цената му е страхотна, само горната струва 62 900 TL (около 2 хиляди долара).

Розова рокля с пайети от марката New Arrivals, цената й е 12 900 tl ($400).

Тази мини рокля е от марката adl в сътрудничество с дизайнера Мерт Аслан. И вече не се продава.

Полупрозрачна мини рокля с пайети от дизайнера Zuleyha Kuru.


Цитат
Може и  друг да е новия партньор.
Grinning Ами забелязвам,че Гюнфер е взела много присърце рекламирането на нашия сериал,та ми идва наум едно предположение. Wink

# 644
  • Мнения: 9 710
Ново от Мави

Общи условия

Активация на акаунт