Промоции на книги тема - 19

  • 47 249
  • 613
  •   1
Отговори
# 525
  • София
  • Мнения: 9 972
За днес:
Скрит текст:
Пп. А този индивид, облечен като ... Не знам какво търсеше там, даже една майка се чудеше какво да отговори на 5 годишното момиче, като го забеляза...
Скрит текст:

Последна редакция: пт, 24 май 2024, 17:23 от Starrydream

# 526
  • Мнения: 11 541
Е майката има развинтено въображение, детето няма Wink

# 527
  • Мнения: 1 648
При мен този код беше автоматично попълнен, много добро предложение от стор.бг, защото важи за всички книги и е по-добро от това, което повечето издателства, без едно-две, ще предложат на панаира. Прави ми впечатление, вече за пореден път, че като в Хеликон пуснат намаления на определени заглавия, някои много бързо минават в изчерпана наличност, но след края на промоцията се появяват отново налични на редовна цена. Видях, че "Керван за гарвани" е -30%, но като тръгнах да пускам поръчка - няма наличност. При предишно намаление същият случай с "Дъщеря на Смирна". От Озон пък не пишат колко % е намалението, а само корична и намалена цена, но като сметна, излиза между 10 и 15%.

# 528
  • Мнения: 10 518
Артлайн имат онлайн по време на Панаира намаления до -40%, но повечето, които видях (като “Деца на времето”) са с -20%.
На сайта им са посочили това:
“ Кампанията се провежда в периода от 23.05.2024 г. до 02.06.2024 г. включително или до изчерпване на количествата. По време на кампанията избрани заглавия ще бъдат намалени с до -40% от крайната цена. В кампанията не участват продукти, които са на етап предварителна поръчка (преордър/pre-order).”

Скрит текст:
Днес на Панира видях изданията с порезките на Летописите на Светлината на бурята, малко по-бледи ми се сториха, отколкото ги гледах преди време някъде на снимка.

# 529
  • Мнения: 1 762
Здравейте,
Знаете ли кода за стор.бг до кога важи?

Редактирам се: явно е изтекъл, не стана.

Последна редакция: сб, 25 май 2024, 08:56 от /Hope/

# 530
  • Мнения: 1 538
Панаирът на книгата започна и много исках да отида, но няма да се случи заради някои неща, но видях, че Озон имат  Онлайн панаир с безплатна доставка и се възползвах скромно, но това са книги, които са ми на сърце и отдавна исках да ги имам... Дано наистина да са налични. Ще споделя в друга тема, когато ги получа. Та така, мили ми четящи, стискайте ми палци всичко да е наред с доставката!

# 531
  • София
  • Мнения: 6 187
И аз пуснах една малка поръчка в Озон, а на зълва ми поръчах да ми вземе Кинг от Панаира, защото съм болна и не можах да отида.

# 532
  • София
  • Мнения: 23 156

Успях да мина и аз днес набързо, че бяхме почивните дни извън града и едвам смогнах.
Като цяло този път нещо с по-горчив вкус останах- главно заради Колибри, защото отново се оказах по-запозната с книгите им и нещо започва да ме дразни това. От Просвета пък се намесиха в личен разговор с дъщеря ми, което ми направи много лошо впечатление и ме изнерви допълнително след Колибрито. 🤣
Иначе повечето хора бяха усмихнати и дружелюбни, въпреки че беше вече краят на работния ден.

# 533
  • Мнения: 10 758
Аз съм пас за този панаир.
Обхванал ме е книжен минимализъм. Нито ми се разглеждат книги, нито ми се купуват. Искам най-сетне да изчета натрупаните с години книги, а не само да си обещавам, че ще го направя. Ако ми а през Панаира най-много да взема нещо от задължителната литература за лятото на детето, в случай, че го нямаме.
Дидка, оздравявай! И аз бях болна миналата седмица Sad

# 534
  • Мнения: 10 518
Бъдете здрави, мили четящи! Със или без посещение на Панаира има достатъчно книги, пък и ще има и вероятно други подобни събития .
Скрит текст:
Посетих събитието и въпреки намеренията ми да взема само някои детски книжки, в крайна сметка се завърнах с една такава, но и една за мен, която прецених, че държа и искам да имам - поздрав към Мариша 😉.)

# 535
  • Мнения: 1 648
Много приятно се изненадах, че вече и Озон доставят с BoxNow! Трябваше спешно да купувам нещо друго, но прибавих и една книжка, не е ново заглавие - "Мебет" от А. Григоренко.

# 536
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 825
Колко е доставката с box now, Райна?

# 537
  • Мнения: 1 648
В Озон в момента е безплатна, в стор.бг - 1 лв.

# 538
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 825
За стор знам, питах за Озон. Мерси. Simple Smile

# 539
  • Мнения: 2 478
Панаирът на мен ми е далече, пък и имам много натрупани книги за четене.
Ще поръчам само за децата за 1 юни.

Да питам и аз понеже за първи път поръчвам с box now от Озон и ми даде безплатна доставка. Това само заради Панаира ли е и ако да колко е редовната доставка?

Общи условия

Активация на акаунт