Промоции на книги тема - 19

  • 47 419
  • 613
  •   1
Отговори
# 540
  • София
  • Мнения: 6 189
Така, така, и аз се заричам първо да прочета наличните, ама все се изкушавам. Хайде хартиените може и да ги прочета, ама тези на Киндъла са десетки, да не кажа стотици.
Аз не знаех за безплатната доставка на Озон и гледах да направя 50 лв поръчка (не че ми беше трудно), та и до офис на куриер беше безплатно.

# 541
  • София
  • Мнения: 3 316
Феникс, имам предположения коя е книгата 😍
Аз мога да отида на панаира едва на втори юни, имам единствено две книжки на Сиела и няколко детски от Миранда. Колебая се за новото издание на "Летописите..."

# 542
  • Мнения: 10 520
Marisha ❤
За “Летописите” - писах, ако към изданията с порезки гледате, малко по-бледи на живо ми се сториха, отколкото когато ги разглеждах в сайта. Книгата на Джон Гуин също ми привлича интереса, но сега имам да чета и препрочитам една друга легендарна книга.

# 543
  • Мнения: 36 921
До кога е Панаирът на книгата в Озон? Мислех дали да не направя още една поръчка - сега отстъпката е по-добра, отколкото преди няколко дни.

# 544
  • Мнения: 10 520
Според това, което пише в сайта на Озон - “Промоцията е валидна от 23.05. до 02.06.2024 г.
Ozone.bg си запазва правото да променя, допълва, разширява или преустановява по всяко време продуктите, участващи в промоцията.”

# 545
  • Бургас
  • Мнения: 5 943
от Озон поръчах само три книжки
Аз ли нож в ръка държа Автор:   Ашли Уинстед
Акулата  Автор:   Мери Бъртън
Играчка-плачка Кевин Улсън

тези моливи са много симпатични и горещо препоръчвам https://www.ozone.bg/product/x-files-pencil-set-official-licensed-product/.
Скрит текст:
и дезодоранти Гарние, тук цената е най-добра.

# 546
  • София
  • Мнения: 9 972
В Озон в момента е безплатна, в стор.бг - 1 лв.
предполагам че за връщане не става с Box-a?

# 547
  • Мнения: 10 520
Сиела вече са заредили и “Северният вятър” на Панаира. Очакваше се за 30-ти, изглежда са успели по-бързо да излезе от печат.
(Пропускам я, четох за книгата в ГР).

# 548
  • Мнения: 36 921
Изненадах се, като видях това в Озон: https://www.ozone.bg/product/predaniya-za-olimp/

Отначало поредицата много ми харесваше, но после стана прекалено либерална за моя вкус и спрях да я чета.
Скрит текст:
Уточнявам - нямам нищо против либералните елементи, когато са само елементи, но когато са център на историята (и в същото време не се случва нищо интересно), ми се повръща от тях.

Не знам защо са го сложили в хорър категорията - това е нещо като корейски романтичен сериал за Хадес и Персефона (наричам го корейски, защото следва подобна схема - неопитна девойка се влюбва в могъщ магнат, той има сериозни проблеми (травма), а тя е много по-силна/способна, отколкото изглежда на пръв поглед. Плюс странични персонажи, които забъркват каши, въртят любов, или просто са там, за да дразнят зрителя/читателя.

# 549
  • Мнения: 10 520
Освен в тази категория е и отбелязан като “Интерес -Комикси”. Мисля, че преди време го видях на реклама като “графичен роман”.

# 550
  • Мнения: 36 921
А, да - би трябвало да сложат снимка от вътрешността - аз съм го чела и знам как изглежда, обаче ако някой не го е чувал и въпреки това го купи, може да остане леко изненадан.
Естествено, корицата е ориентир; все пак - това е стилът на авторката и така изглежда цялата история:
Скрит текст:

# 551
  • Мнения: 1 648
Ерове са с много добро предложение на панаира - купуваш 2 книги, но плащаш само едната (по-скъпия продукт).

# 552
  • Мнения: 11 549
И аз го видях това на Ерове вчера на панаира. Но от тяхното издателство ... не ми харесва нито една книга.
Имаше някаква километрична опашка снощи, точно като миналата година за Георги Господинов. Хората се наредили, ама не ми е удобно да попитам защо и за кого. А някакъв писател (непознато лице за мен) го изтъпанчили на един стол, като някаква маймунка, която да се снима с всички... то беше супер конфузна ситуация. По-добре да бъде вътре в шатрата и да дава автографи на хората, а не всякакви минувачи, които подминават  шатрите и не се интересуват от панаира, да минават на метър пред него. Беше пред шатрата на Хермес. И понеже не ми беше ОК да питам кой е този човек... влязох във ФБ страницата на Хермес и ето го отговора:

# 553
  • Мнения: 36 921
Тази книга е доста известна; коментираше се много и във форума. Майка ми също много я хареса (без да знае за коментарите - просто попаднала на нея).

# 554
  • Мнения: 5 477
Аз на автора прочетох точно една книга и се отказах от следващите.

Общи условия

Активация на акаунт