💫 Ханде Ерчел и Керем Бюрсин 💫 "Друг човек" и след "Ако обичаш силно" /Тема 30/

  • 40 161
  • 730
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 10 314
Flowers Hibiscus Добро утро, прекрасни момичета! Flowers Hibiscus

Пожелавам ви прекрасен ден, изпълнен с много хубави емоции и слънчево настроение Wink

Gift Heart

# 706
  • Мнения: 1 117
Здравейте!
Ново от Ханде:



Animal Bee

# 707
  • Мнения: 837
Flowers Herb Добро утро! Фанчетата и Стоянчетата да почерпят! Да са живи и здрави, весели, влюбени, щастливи!
Ново от червенокоска...




Слънчево момиче!
https://www.facebook.com/watch/?v=2026672867711063

Последна редакция: ср, 27 дек 2023, 10:42 от Yassy_N

# 708
  • Мнения: 5 135
Здравейте! Flowers Hibiscus



Още снимки от сета





# 709
  • София
  • Мнения: 2 629
Здравейте! Christmas Tree Честит Стефановден на всички празнуващи! Flowers Four Leaf Clover

По темите на последните дни Smile

Харесвам този медно-русо-червеникав цвят, с който се появи Ханде.



Много женствен цвят, цветът на косата на Венера от картината на Ботичели.  Според мен отива преди всичко на хора с много светла кожа, но ми хареса и на Ханде. Капризен при избора на цвят на тоалетите, както и при някои други  цветове коса. Твърдо не ми харесва с розово. Smirk



За рекламата на парфюма . Sunglasses Съжалявам, но не ми харесва. Старомодна, няма нищо оригинално и както вече писа Сними, има твърде много розово. Sad Лично на мен ни ми е много убедителен видът на Ханде като нежна и ефирна цветна фея, облечена с розови облаци от воали, много повече й подхожда видът на дръзка, енергична, със самочувствие и увереност в собствената сила жена,  каквато я представяха в последните й реклами и фотосесии. Лично мнение. Stuck Out Tongue Winking Eye



Последна редакция: ср, 27 дек 2023, 14:38 от Dilemi

# 710
  • София
  • Мнения: 13 670
Жълтата преса твърди, че Ханде и Хадисе, която е била любовница  на Хакан Сабанджъ през 2016 г., са се засекли на партито. Хадисе е била поканена да пее там. Двете са се опитли да избегнат срещата си, но в един момент Хадисе си е тръгнала първа.
Има ли момиче, което Хакан да не е забърсал?


# 711
# 712
  • Мнения: 2 731
Линде, това е от 2016 г., стари работи, по - интересното е, че 2023 г. Хадисе беше "приятелка" и на Керем .. ама явно и там нещата не издържаха 😎
Нашият ( както го пишат понякога  Слънцето и Миси) и той доста напредна с бройката 😉😎

# 713
  • София
  • Мнения: 13 670
Линде, това е от 2016 г., стари работи, по - интересното е, че 2023 г. Хадисе беше "приятелка" и на Керем .. ама явно и там нещата не издържаха 😎
Нашият ( както го пишат понякога  Слънцето и Миси) и той доста напредна с бройката 😉😎
Не знам колко е напреднал с бройките Керем. Клюки без доказателства. Поне някой да го беше снимал или засякъл с някоя.  Другото са празни приказки. Колкото да се оправдаят бройките на Хакан. Това с "приятелка" на Керем се разпадна. Той лично го отрече. Но това с бившата любовница на Хакан си е съвсем реално. Хакан ги кара по домова книга. Няма пропуск. Добре, че е мама Арзу та бързо ги отпраща. Имаше една мома, която дори забременя от него.  Хаканчо не си поплюва. Беше забърсал даже бившето гадже на брат си.


Този лилаво-розов костюм на Ханде и стои много добре.

Последна редакция: ср, 27 дек 2023, 16:02 от БлагаВест

# 714
  • Мнения: 10 314
Ханде напредва в Инстаграм Trophy

Скрит текст:

# 715
  • Мнения: 2 731
След 30  мин. май ще имаме реклама с участието на Керем 😉

# 716
  • На зелено
  • Мнения: 657
Рекламата на Ханде не ми харесва, твърде много розово и бозаво 😁 А и на самата нея розово не ми харесва, не и това светло, кукленско. Отива на малко деца, а на още по-малко възрастни. Трябва да си определен цветотип, за да ти отива това розово.

# 717
  • Мнения: 10 314
Ето я и рекламата на Керем:
https://twitter.com/thebursinguncel/status/1740033682344141159
и в Ютуб:


Green Heart

Gift Heart

Последна редакция: ср, 27 дек 2023, 17:50 от mi_si

# 718
  • Мнения: 2 731
Очаквах повече от рекламата на Керем.
Асена е лайкнала това в Инстаграм

# 719
  • София
  • Мнения: 2 629
https://twitter.com/thebursinguncel/status/1740033682344141159

Спомняте ли си какъв е вкусът на истинските аромати?


Скрит текст:
Вече ви е трудно да повярвате на това, което виждате... Сега отделете малко време и погледнете отново... Не ви ли се струват малко фалшиви изкуствените филтри и практикуваните пози? Спрете, отделете малко време и помислете... Не е истинско. Нито едно от тях не е истинско... И така, спомняте ли си какъв е вкусът на истинските аромати? Нека ви напомня, че беше неподправен и натурален. Беше като живот... Предлагаше неочаквани вкусове, оставяше траен Послевкус. Беше нещо, което не съжалявахте, че сте изяли, нещо, което обичахте да споделяте. И беше смело... Züber, истинската закуска.

Харесва ми рекламата с участието на Керем! Nature Dizzy
Хубаво послание, с кадри от реалния живот. Дано закуските да са наистина здравословни.Flowers Four Leaf Clover

Последна редакция: ср, 27 дек 2023, 20:27 от Dilemi

Общи условия

Активация на акаунт