ЧААТАЙ УЛУСОЙ 💣 "БЕЗМИЛОСТЕН"/"Gaddar" 💣 Проекти, колеги, приятели - Тема 6

  • 18 880
  • 735
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 13 709

Здрасти, гледам, че сте обърнали внимание на Хакан, та реших да сложа малко снимки от онова време.
Обичам умереното фентъзи и може би затова "The protector" e сериал, който обичам. Според мен, може би само в тази роля Чаатай е по хлапашки щур, невъздържан и готов на всякакви подвизи. Не че в другите му роли не е млад, но сякаш винаги зад него е някаква житейска кауза която определя поведението му. Като Хакан и после Мухафес, сякаш живее за света и няма товара на социалната класа. тази освободеност дава на героя му лекота, младежки идеализъм и огнен жар.

Феми и може би някой друг много харесват Айча и героинята й, но на мен ми е любима Зейнеп и отношенията й с Хакан. Много силни усещания и влияние имат един върху друг, може би само "призраците" в главата на Зейнеп не позволиха връзката между тях да се развие повече. Според мен двамата имаха толкова силна и дълбока любов, химия, ако щете телепатия, че двамата се усещаха от разстояние. Та с две думи - Хакан и Зейнеп са моята фентъзи двойка Heart Eyes

Скрит текст:






    Дени, много ми хареса описанието, което си направила на Хакан и екранната му половинка Зейнеп. Жалко, че не съм гледала сериала, за да коментирам заедно с теб. Не обичам фентъзи, но доста статии за "Защитникът" съм прехвърлила.
     От години следя Чачо и ме интересува всичко, което пишат за него.
     А актрисата в ролята на Зейнеп винаги ми е била много симпатична.
     С удоволствие изгледах видеото, което си ни донесла. Благодаря ти!










Скрит текст:






# 31
  • Мнения: 27 530
Страхотни гифки от клипчето.
Хазар съм я гледала и в проект с Киво и там много ми хареса. Има странен вкус за мъже беше се хванала с дядка ,но се разделиха и сега е с по млад мъж.

# 32
  • Мнения: 13 709



Hakan: Muhafız Yarışması: Kim Daha İyi Hatırlıyor | Netflix

Сладури:



# 33
  • Мнения: 27 530



Hakan: Muhafız Yarışması: Kim Daha İyi Hatırlıyor | Netflix

Сладури:




Сладури усмихнати  Heart Eyes
Това е игра с въпроси за героите.
Мисля че това е реклама за трети сезон на проекта.
Как ми се искаше да имаше нещо подобно и за Терзито.
Но е нормално  за "Протектор" ,защото това е  турски сериал финансиран от платформата ,а на другите е само дистрибутор.
Но пак правят страхотни презентации.
Няма да пропуснат за Кралят на Нетфликс гала вечер и реклама за "Джентълмена"

Последна редакция: сб, 09 дек 2023, 23:18 от femmi2

# 34
  • Мнения: 13 709

     Хайде още малко Хакан, че утре Сарп ще е на "мода".







     А тази гифка е за всички бодърстващи през нощта:


# 35
  • Мнения: 10 428
     А тази гифка е за всички бодърстващи през нощта:

Joy Joy Чаго ша черпи и от елексира..
Скрит текст:
Wine Glass Joy Joy

# 36
  • Мнения: 13 709
Софи, няма заспиване след този пост!
Започвам направо с утринната гимнастика.

# 37
  • Мнения: 27 530
Софи, няма заспиване след този пост!
Започвам направо с утринната гимнастика.


Със сутрешната гимнастика да сервирам кафенцето и закуската🌲 ☕☕🍩🍩☕

# 38
  • Мнения: 13 709
Здравейте, дами!


     Испанките "подгряват" за акцията, а аз за SarpSunday, очаквайки, че скоро ще се насладя и на "Gaddar".




  
İçerde/Вътрешен човек

Двама братя, разделени от съдбата, се срещат отново като противници в сериала „Вътрешен човек“ (Içerde).
Криминалният екшън проследява съдбите и неочакваните обрати в живота на братята Сарп и Умут (Мерт), които след дълги години раздяла застават един срещу друг като врагове. Когато братът на Сарп, изчезва и е обявен за мъртъв, чувство за вина обзема бъдещия полицай. След години в опит да намери своя вътрешен покой, Сарп приема задачата да влезе под прикритие в мафиотската групировка на Джелял като своя лична мисия.
Навлизането му в гангстерския свят обаче ще доведе до неочаквани разкрития, свързани с неговото минало и изгубения му брат. Израснал в обкръжението на мафиоти, нелегални сделки и измамни схеми, вече порасналият Мерт също е част от групировката. Той влиза под прикритие в полицията по заповед на Джелял, който приема за свой втори баща, за да доносничи. Там среща и Сарп. Ситуацията става още по-заплетена, когато и полицията, и мафията разбират, че сред тях има къртица и нареждат на Сарп и Мерт да открият предателя - всеки в своята организация.
Разтърсващите разкрития и тайните от миналото в един момент застигат и двамата. Така съдбата отново събира разделените братя, застанали от двете страни на закона като врагове.




     Братята Йълмаз - страхотен тандем и невероятно представяне за Чачо и Арас.
     Уникални актьори!









# 39
  • Мнения: 27 530





братска прегръдка Heart Eyes

 Не мокри сънища ще сънуваш ами ...

Още секси гръбчееее Stuck Out Tongue Winking Eye


Софиии:wine_glass: ,  пазаиш ли гифа с елИксира , където се пие на екс Joy

# 40
  • Мнения: 13 709
Продължавам със Сарп, докато чакам еликсира. Тъкмо ще имам време да потърся и гифките с Дуда. Не мога да не отразя най-сюблимния момент - Сарп с пистолет, а полицайката на колене.
А сега Сарп и Мелек - още една партньорка на Чачо, която много харесах.





# 41
  • Мнения: 27 530





SunglassesSunglassesStuck Out Tongue Winking EyeNature FireSleeping


Поглед ли е Огън ли е съблазън ли е... чудо ли е Flushed


Инфо за Онур Сайлак , с когото Чачо ще си дели главната роля в ''Гаддар' . Богата филмография  актьор , режисьор и много го бива в злодейски роли .





Ариф Онур Сайлак (роден на 12 май 1977 г., Анкара) е турски актьор и режисьор. Освен това е преподавател в университета Кадир Хас в областта на филма и драмата.

Роден е в Анкара. Учил е в Близкоизточния технически университет, катедра по физика.

Той напуска университета и опитва късмета си в университета в Анкара, факултет по политически науки, катедра по публична администрация, което е съвсем различна област.

Междувременно започва да играе, като се присъединява към театралния клуб на университета (Театрална група на Комуникационния факултет). Участва в самодейни театрални постановки. След това той решава да продължи остатъка от живота си като актьор и печели театралния факултет на университета Билкент. Веднага го приемат и се фокусира изцяло върху актьорството. По време на обучението си в университета в Билкент той участва в няколко театрални пиеси, включително пиесите „Getto“ и „Üc Kurusluk Opera/Die Dreigroschenoper“ в Държавния театър в Анкара и „Hersyee ragmen“ на Назим Хикмет в театъра в Билкент.

Той играе героя на име "Cetin" в телевизионния сериал "Hisarbuselik".

Той разшири аудиторията си със сериала Code Name. Работил е и като театрален режисьор в TED College. Благодарение на певческия си глас тя участва в университетския хор и се интересува от музикален театър (Бидерман и подпалвачи). Пише текстове за някои театрални пиеси. Той представи младежка програма от 13 епизода, наречена Let's Go (2003), по телевизия TRT 2. Той стъпва в света на киното с пълнометражния филм "Sonbahar/Есен", който беше прожектиран за първи път на 6 юни 2008 г. в рамките на 15. Altin Koza Film Festivali и също спечели наградата за най-добър филм.

По-късно той също играе роля във филма "Guz Sancisi". През 2009 г. тя изигра главната роля във филма "Denizden Gelen" на режисьора Несли Чплгечен, който спечели специалната награда Yilmaz Güney.

Той се жени за Туба Бююкюстюн, актриса като него, на 28 юли 2011 г. в Париж, Франция.

Той основава компания, наречена B.i.t arts, и навлиза във филмовата индустрия. Съпругата му Туба Бююкюстюн също участва в "Орман", първият й опит в късометражния филм.

Saylak, който ще срещне любителите на киното през 2023 г. с филма Boga Boga, работи с Hakan Günday в този филм, както и в предишния му филм MORE.



Айтек Шаян , който ще играе шефа на полицията в екшъна.  Айтек участва и във фантастиката ''Кюбра'' за Нетфликс. Ако не греша той е от приятелите на Гьокхан - героя на Чачо .  


 Айтек Шаян - Дата на раждане: 9 октомври 1985 г  38 години Място на раждане: Измир , Турция Височина: 175 см Професия: актьор

Айтек Саян е турски театрален и филмов актьор, който стана известен благодарение на героя на Бозан Ерол, телевизионния сериал "Безименни'' През 2019 г. излезе сериалът „ Гарванът “ . Айтек Саян играе ролята на Али. Неговият герой е син на Рифат ( Левент Юлген ) и по-големият брат на Дила ( Бурджу Биричик ), главният герой. Баща му се отнасяше към него с недоверие през целия си живот, човекът нямаше любовта на баща си. Али винаги се оказва неспособен да оправдае очакванията на баща си, усилията му не са достатъчни и затова се чувства безполезен, той постоянно се опитва да направи всичко, за да спечели доверието и уважението на баща си. Али е женен за Седа и има дъщеря на име Дефне, която е на пет години.

Последна редакция: нд, 10 дек 2023, 17:08 от femmi2

# 42
  • Мнения: 13 709
     
     Феми, благодаря за инфото! Всички тръпнем в очакване на "Gaddar", но това не ни пречи и да се повеселим със Сарп.
     Добре, че е "İçerde", та да се сетя за съществуването на Дуда. Ама тя много се е "разхубавила". Колко добре им действа "разлъката".
     Дуда цъфти, Чачо блести! Защо ли им трябваше толкова време да кретат заедно?!







# 43
  • Мнения: 27 530

Ехаааа , въйййй новоооо . Супер пич е Hearts. Но му е студено и е със зимна дреха
Може би се е прибрал вкъщи или пък е на работа ?   Има кафе и вода  до него и някакви сладкиши . Ръчка си телефона. Ох, не е социален уж  все ръчка и следи и си пише с някой .  


🥵🥰 Кой ли го е щракнал и пуснал фотото ?

Последна редакция: нд, 10 дек 2023, 17:52 от femmi2

# 44
  • Мнения: 13 709
Да го повторя:

Цитат
Стилът на #ÇağatayUlusoy😉🔥🔥🔥🔥🤘🏻 в  #Gaddar

Общи условия

Активация на акаунт