Избор на прахосмукачка - 6

  • 6 574
  • 165
  •   1
Отговори
# 120
  • Пловдив
  • Мнения: 13 489
Това ли е оригиналния препарат?


Ще я поръчваме довечера, евентуално като се появят питанки по нея, удобно ли ще е да ви пиша на лично?

# 121
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 765
Да, това е. Моят беше брандиран с марката Зелмер, но моята прахосмукачка е от 2014 г, преди да ги ребрандират на Бош. Би трябвало в комплекта към прахосмукачката да има и кутийка с препаратите.
Пиши, ще отговарям колкото мога по-бързо, предвид малкия човек вкъщи Simple Smile

# 122
  • София
  • Мнения: 1 977
Момичета помощ. Иска ми се да вземем перяща прахосмукачка, да мога да пера матрака (че малката непрестанно го полива с нещо) и седалките на колите, които също са омазани от нея....
Ама ми се иска да чисти и нормално,защото имам един Филипс, ама определено не чисти ок килими. Ако ми предложите и нещо по-бюджетно ехе....

# 123
  • Мнения: 11 626
Е нали 2 поста по-нагоре това се обсъжда...

# 124
  • София
  • Мнения: 1 977
Е нали 2 поста по-нагоре това се обсъжда...
Благодаря ви,точно този Бош гледах и аз. Мерси много!

# 125
  • Мнения: 337
Здравейте, търся професионална перяща прахосмукачка. Ще се използва за почистване на мека мебел, тапицерии, матраци и други подобни. Знам, че има различни модели на различни цени. Затова търся мнение от опитни лица, които вече имат впечатление и са работили с конкретен модел, и могат да ми дадът съвет към кой модел да се насоча.

# 126
  • СОФИЯ
  • Мнения: 532
Здравейте,в търсене съм на нова прахосмукачка.моля да ме насочите кои параметри да гледам.ще се ползва за килим(обикновени,не персийски или от тези "косматите"),не държа да е тиха или лека,единствено искам да са достъпни консумативите,защото хепа филтър за сегашната ми зелмер няма никъде .имам куче и предпочитам да е по -мощна.мога да отделя около 400 -500 лв.Ровента или Бош май са препоръчвани основно .Благодаря

# 127
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 107
От години ползвам тази и съм много доволна.

# 128
  • Мнения: 252
Здравейте
С молба за насоки. Прочетох по-назад препоръка за Dyson cinetic big ball absolute 2. Обаче намерих на приемлива цена Dyson Big Ball Animal 2 CY28 Bagless Cylinder. Явно не е най-новата технология. Но целта ми не е да взема най-новата, а да върши работа в апартамент и да не ме изоставя. Последната ми е Филипс пауър про и уж сменям филтри, пера, суша, купувам и пак спря да дърпа. Има ли смисъл да взема Анимал?

# 129
  • Мнения: 6 886
Да, разликата с Kинетик е, че има филтър който ще трябва да переш от време на време. Но ще трябва да го переш не защото си усетила, че спира да дърпа, а защото така е препоръчително. Ще забравиш какво е да не ти смуче прахосмукачката. Анимал версията идва с повече приставки отколкото Абсолют. Би трябвало да са включени турбо четка и едно дето е специално за събиране на косми от мебелите без да се оплитат - Tangle free turbine.

# 130
  • Мнения: 252
Ще забравиш какво е да не ти смуче прахосмукачката.
Това точно ми трябва, благодаря ти от сърце!

Да, има доста накрайници в комплекта.
Тежка ми се струва, 7.5 кг, което леко ме озадачи. Но ще й свикна 😀

# 131
  • Плевен
  • Мнения: 715
И аз с питане за перяща прахосмукачка.
Чудим се между тази и някоя на Керхнер

Не търся нещо професионално, а за домашна употреба, за ползване между професионалното почистване. Имам си за сухо пране.
Знам, че тази е тежка, мненията са в двата полюса.

И аз се чудех точно между тази и Керхер SE 4001 . Взех Боша уж за проба, ама си остана. Много мощна, чисти много добре. Единственият минус е, че не е много удобна за тапицерии. Керхера е по-удобен, защото се ползва без тръбите, само като ръкохватка и за автомобил например е много по-добре. Обаче е само 1400 W . И детето каза, че е много грозна Laughing

# 132
  • Пловдив
  • Мнения: 13 489
Купихме я още при запитването ми, купихме и препарати и още не сме я отворили да я пробваме 🤣

# 133
  • Плевен
  • Мнения: 715
Ооо, почвайте я! Страшна мръсотия изкара!

# 134
  • Мнения: 108
Момичета здравейте .
Моля за съвет! В търсене съм на прахосмукачка ,искам да е сравнително лека и маневрена и същевременно да си върши добре работата ,да има някаква мощност .
Бюджета ми е до 350 лв макс .
Спряла съм се на три модела :

Karcher VC3 (като на Deatcrush две мнения по-нагоре)

Ровента swift power cyclone 900w

И една на Филипс 5000 power cyclone 7 , пак 900w

Цените са долу горе едни и същи и на трите .
Аз клоня към Керхер май май.
Някой ползва ли я? Доволни ли сте ? Плюсове ,минуси? А за Ровента и Филипс какво мислите ?

Забравих да спомена ,че и трите са без торбички ,с филтри.
Благодаря за мненията предварително.

Поздрави !

Общи условия

Активация на акаунт