Често боледуващи деца

  • 1 031
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 283

какво е това: изписват ни от болница сутринта, а следобед е пак с 38.8 Т ???? или 2 дни с висока Т - 39.3, на 3-тия ден всичко е ОК и на 4-тия започва всичко от начало. ??????????? На хомеопатично лечение сме.

# 1
  • София
  • Мнения: 311
Дай повече подробности - колко е голямо детето, защо сте били в болница, с какво са ви лекували....

# 2
  • Мнения: 283
На 1г. и 6 м. - момче. Това за болницата е от миналата година, но от тогава схемата с непрекъснатото боледуване се повтаря и повтаря ... Не минава и месец без да сме болни. И така от м. Септември т.г. сме на хомеопатично лечение - опитваме се избягваме антибиотиците, но боледуването продължава. Е оправяме се без антибиотик за 3 седмици ... и така почти всеки месец.

Сегашното състояние е: 2 дни с висока Т, на 3-тия - всичко е ОК и от днес сутринта пак Т, пак кашлица, кисел, не яде - 38,6Т. Смениха ни хомеопатичното лекарство, но положението не се подобрява, а напротив.

Не знам къде греша??

# 3
  • Мнения: 872
Според мен това, че толкова скоро сте се разболели отново е от това ,че в болницата сте хванали нещо вирусно, колкото и да се опитваш да се предпазиш ,докато сте там - няма начин,какво ли няма из въздуха, то не само из болниците де. Освен това след боледуване спада имунитета.
И аз имам горчив опит от болниците ,и от това как влизаш да те лекуват от едно ,а си лепваш и нещо друго...
Поздравления, че се лекувате с хомеопатия,първия път на мен не ми издържаха нервите. За т 39,5 градуса да не се дава температуропонижаващо...?!Не успях да изтрая 3 дни.


Общи условия

Активация на акаунт