Препоръка за осиновители?

  • 6 399
  • 5
  •   1
Отговори
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Имаме много близки приятели,които от 15 г.опитват,но не могат да имат дечица.Вече се навиха да си осиновят детенце и сега подготвят документи.От социалните им искат препоръки от няколко човека.И те ме помолиха аз да напиша .Моля ви,ако има някой ,който знае какво трябва да  пише в тази препоръка,да ме посъветва.Много ми се иска да им помогна,защото знам колко са страдали и чакали.

# 1
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Аз съм писала такава препоръка. Беше съвсем нормално написано обяснение за качествата, които притежаваше момичето (при нея беше по-сложно, защото не беше омъжена). Трябва само простичко да обясниш какви прекрасни и добри хора са, колко много желаят да имат дете и с колко много любов ще го обгърнат... И не забравяй да напишеш пред кого да послужи препоръката. Успех!

# 2
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Най - общо. От колко време ги познаваш. Какво семейство са и как изглеждат пречупени през твоя поглед. Смяташ ли, че ще могат да се справят с отглеждането на дете и т.н.

# 3
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Много ви благодаря,момичета!
Започвам да пиша Stuck Out Tongue

# 4
  • Мнения: 6 243
Мисля, че ще е хубаво в препоръката са споменеш дали самата ти имаш деца. Това ще дадае възможност на тези, които я четат да си направят преценката доколко ти си компетентна да оценяш нечии качества да бъде родител.

# 5
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Цитат на: sladka hapka
Мисля, че ще е хубаво в препоръката са споменеш дали самата ти имаш деца. Това ще дадае възможност на тези, които я четат да си направят преценката доколко ти си компетентна да оценяш нечии качества да бъде родител.

Да-имам три Wink

Общи условия

Активация на акаунт