кухненска мивка

  • 17 484
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 893
Sun    bouquet , дори си харесах модел и цвят.

# 16
  • София
  • Мнения: 6 011
Включвам се само да споделя,че моя приятелка има такава гранитна мивка от фабер и е нещо СТРАХОТНО!Много красиво седи в кухнята и другото,което е по-важно за мен-не остават никакви капки и петна по нея-алпаката трябва да се бърше след всяко миене/не че го правя вече,де/.Гранитните мивки са и доста дълбоки.Абе замислям май смяна на моята Бланко с такава,ама да видим шефа какво ще каже! Mr. Green

# 17
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Включвам се само да споделя,че моя приятелка има такава гранитна мивка от фабер и е нещо СТРАХОТНО!Много красиво седи в кухнята и другото,което е по-важно за мен-не остават никакви капки и петна по нея-алпаката трябва да се бърше след всяко миене/не че го правя вече,де/.Гранитните мивки са и доста дълбоки.Абе замислям май смяна на моята Бланко с такава,ама да видим шефа какво ще каже! Mr. Green
А гранитната колко струва?

# 18
  • София
  • Мнения: 6 011
Включвам се само да споделя,че моя приятелка има такава гранитна мивка от фабер и е нещо СТРАХОТНО!Много красиво седи в кухнята и другото,което е по-важно за мен-не остават никакви капки и петна по нея-алпаката трябва да се бърше след всяко миене/не че го правя вече,де/.Гранитните мивки са и доста дълбоки.Абе замислям май смяна на моята Бланко с такава,ама да видим шефа какво ще каже! Mr. Green
А гранитната колко струва?
Мивка+батерия=1000лв. като мивката струваше около 650 грубо,но мога да попитам и съвсем точно ако искаш.Все пак тя ми каза,че е имало доста модели и различни цени,също така и с мелачки за отпадъци.

# 19
  • София
  • Мнения: 18 679
Не плаши хората с тия цени, бе жена Laughing
Има и по-евтини. Май основно зависи от големината и новостта на модела Wink
Аз лично си харесах малка кръгла мивка, с батерията ми излиза 450 лева. При наличие на миялна за мене е безпредметно да се поставя 90 см. мивка с отцедници и т.н. Whistling

# 20
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
А гранитната колко струва?
Мивка+батерия=1000лв. като мивката струваше около 650 грубо,но мога да попитам и съвсем точно ако искаш.Все пак тя ми каза,че е имало доста модели и различни цени,също така и с мелачки за отпадъци.
#Crazy

# 21
  • София
  • Мнения: 6 011
Уплах ли получи?
Нейният съпруг също! Shocked Shocked Shocked
Кухнята и излезна към 10 000лв. без хладилник,че си имаха.

# 22
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Уплах ли получи?
Нейният съпруг също! Shocked Shocked Shocked
Кухнята и излезна към 10 000лв. без хладилник,че си имаха.
Уплах ли получи?
Нейният съпруг също! Shocked Shocked Shocked
Кухнята и излезна към 10 000лв. без хладилник,че си имаха.
Направо изпаднах в "стресов шок" - както казва една приятелка  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 1 418
И аз съм си харесала на Юролукс. Да ме прощават Бланко, ама за една и съща мивка, гранитна, цената им е двойна. Айде, нема нужда Naughty
Не бих рискувала за сметка на цената-качеството.

# 24
  • Мнения: 216
и аз да се разпиша: бланко и аз съм ги отписала; и последно за franke се глася. но освен на разходка до лозенец, къде др. мога да ги открия?!

# 25
  • София
  • Мнения: 18 679
[Не бих рискувала за сметка на цената-качеството.
Аз също. Защо смяташ, че Бланко са толкова по-качествени от Юролукс? Ако имаш някаква информация по въпроса, сега е моментът да кажеш, че другата седмица си купувам мивката и после вече ще е късно Laughing

# 26
  • Мнения: 1 418
Нямам,но с всички мебелисти,с които съм контактувала ги препоръчват тях пред останалите.

# 27
  • София
  • Мнения: 18 679
Хубаво де, ама защо? Аз разлика не видях...Дизайнът - еднакъв, материалът - еднакъв, цената - двойна Shocked
На мен лично това ми прилича на плащане за едното име и покриване на разходите на производителя за реклама. Съжалявам, не съм склонна Wink Ако давам 300 лева отгоре за миялна Сименс, произведена в Германия вместо за Х от Китай, ето това е плащане за качество. 300 лева отгоре са същата мивка си е снобария Confused

# 28
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
300 лева отгоре са същата мивка си е снобария Confused
Ами нали трябва да има и такива хора - снобари!
Ти пък - не се пали толкова, за нас си остават по-евтините варианти  Wink - и добре, че ги има  Laughing

# 29
  • Мнения: 1 418
Хубаво де, ама защо? Аз разлика не видях...Дизайнът - еднакъв, материалът - еднакъв, цената - двойна Shocked
На мен лично това ми прилича на плащане за едното име и покриване на разходите на производителя за реклама. Съжалявам, не съм склонна Wink Ако давам 300 лева отгоре за миялна Сименс, произведена в Германия вместо за Х от Китай, ето това е плащане за качество. 300 лева отгоре са същата мивка си е снобария Confused
Нямам представа защо е така.Аз лично имах мивка BLANCO,от металните.Сега ми предстои да правя кухня,но още не съм стигнала до мивката.Ще поразпитам и като имам актуално инфо за фирмите ще пиша.
Относно снобарията искам да кажа,че така или иначе пак ще сложа(най-вероятно)метална,защото не виждам смисъл от гранитна,при положение,че има миялна.Ползвала съм BLANCO и затова пак такава ще купя.Личен опит,не снобария. Wink

Общи условия

Активация на акаунт