Еднояйчни или двуяйчни?

  • 4 254
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 022
Невъзможно е да са разнополови и еднояйчни.

# 16
  • Мнения: 649
Ами незнам, тогава на тях кой им е казвал че са еднояйчни, а и наистина много си приличат. То това с приликата не е гаранция, но... Каква е гаранцията, че не е възможно? Че настина се обърках.

# 17
  • Мнения: 2 022
Деси, приличат си, но като брат и сестра. Момичето се получава от оплождане на яйцеклетката, която е XX със сперматозид XX, a момчето с XY. Тоест двата сперматозоида задължително са различни Simple Smile Няма как да стане иначе Simple Smile Тоз дето им го е казал толкова е разбирал Simple Smile

# 18
  • Мнения: 649
И сега като им кажа.. Twisted Evil... Те са живяли толкова години с тази мисъл..... Да ама работата, че трябва да го обясня на 6-ма, а не само на двама ooooh!.

# 19
  • Мнения: 2 022
няма смисъл да им казваш, ако това би ги наранило Simple Smile Какво значение има -  живи и здрави дечица - к'ъв е проблема Simple Smile
еднояйчни двуяйчни -  на всички да са ни живи и здрави!

# 20
  • Мнения: 2 757
И сега като им кажа.. Twisted Evil... Те са живяли толкова години с тази мисъл..... Да ама работата, че трябва да го обясня на 6-ма, а не само на двама ooooh!.
Може пък да са правили кръвни проби и от там да знаят. Въпреки, че до сега не бях чувала за подобен случай, но не го изключвам като вероятност. Ама  ако мислят, че са еднояйчни само защото си приличат много е доста наивно. Аз и сестра ми сме породени, но някои хора не ни различават и ни питат дали не сме близначки - сигурно имат предвид еднояйчни  Joy

# 21
  • Мнения: 7 640
разнополови=разнояйчни, няма какво да спорите.

# 22
  • Мнения: 67
Мойте мадами явно са еднояйчни-една плацента и два околоплодни мехура.За мен са абсолютно различни,но хората не могат да ги оправят.

# 23
  • Мнения: 2 757
Мойте мадами явно са еднояйчни-една плацента и два околоплодни мехура.За мен са абсолютно различни,но хората не могат да ги оправят.

Една плацента не значи задължително еднояйчни, понеже не са редки случаите на 2 срастнали се плаценти, които по-неопитен доктор може да помисли за една.

# 24
  • Мнения: 255
разнополови=разнояйчни, няма какво да спорите.

аблолютно правилно Peace

# 25
  • София
  • Мнения: 1 951
Моите са двуяйчни.

# 26
  • Мнения: 219
Какво значение има еднояйчни или разнояйчни. Важно еда се родят живи и здрави. Не знам как е било при вас, но от момента, в който разбрах, че са две, си ги исках и двете. Имаше проблемни моменти по време на бременността ми, когато докторите се опитваха да ми казват, че се борят да оцелее поне едното, а аз си мислех как така едното - аз си ги искам и двете, как не разбират, че когато са близнаци - двете са като едно цяло. Не съм ги смятала като един човек, а за самата бременност, не може с единият нещо да се случва, а аз да съм спокойна.
От цялата история за еднояйчни или разнояйчни най-важното е износването и успешното им раждане. Наистина моите се хранеха от една плацента и това доведе до проблеми (не, че е задължително, но при мен така се получи).
Затова на всички чакащи близнаци - успешно износване и раждане.

# 27
Здравейте бъдещи мами на близнаци! И аз се присъединявам към Вас.Моите са еднояйчни и го разбрах когато разбрах че ще са две. Полът още не са ми го казали но това не е от голямо значение за мен. Само дано всичко да е наред. Казаха ми че ще са еднояйчни в 18г.с.

# 28
  • Мнения: 1 744
Добре дошла Вики! Лека бременност ти желая! Hug

Общи условия

Активация на акаунт