Некоректен сладкар-съсипан празник!Внимавайте!

  • 11 469
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 123
Лично аз съм поръчвала от Неделя по разни поводи, а последният път поръчах детска торта. Сама си избирам пълнежа, формата, цветовете и картинките. На вкус винаги са превъзходни, парчетата са около 16, макар че излизат повече, а най-високата цена е 44лв. Само единствено са забравяли да добавят нещо в надписа. Та затова съвет- кратичко и лаконично послание, че тия в цеха съвсем обяснимо работят в сладкарски цех, а не са научни сътрудници  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 1 187
Преди 2 седмици Ели имаше рожден ден и поръчахме за в къщи торта от Сладкишница Гаврош и тортата беше стархотна и на вкус и на вид, за градината поръчахме от сладкарници Дайски със снимка отгоре. Снимката, която сложили не бяхме поръчали станало било някакво объркване казали на мъжа ми, ако бях и аз с него щях да я върна и следващи ден да ми направят това, което сме поръчали, но той нищо не казал. Хубавото е , че Ели не се сърди за такива неща и каза само, че за именния ден ако може торта със снимката която искаше за рождения ден.

# 17
  • София
  • Мнения: 660
Вече няколко години празнуваме рождения ден на шерката на Слънчев бряг.
Намерихме си една сладкарница в Несебър,правят страхотни торти за без пари- ЗАХАРО се казва,
по вкусни торти не сме яли  Hug

# 18
фея, същия сладкар е.

# 19
  • Мнения: 1 263
На първия рожден ден на Пепи поръчахме торта в една от добрите сладкарници в града.Десет пъти ги питахме да не стане проблем защото рождения ден е на 06.05. и да решат да почиват, потвърдиха че няма проблем  платихме я още на 01.05. Два часа преди да дойдат гостите отиваме за тортата даваме им белажката която ни дадоха мотаха се 10 минути и изведнъж се оказа че  торта няма те забравили а сладкарите им почивали, просто се втрещих.Мъжо отиде до кварталната сладкарница и след полавин час имахме свясна торта надписана.Всъщност на нас това ни е втората случка с торта.На свадбата ни бяха доставили в ресторанта само голямата торта, малката с която трябваше да се играе пред кумовете я бяха забравили, добре че върху голямата имаше едно малко сърце за декорация та минахме с него.
Ама здраве да е.

# 20
  • Мнения: 4 428
Сега и на мен темата ми е тортата за първия РД на Маги  Grinning Аз мисля да я поръчам от 100гр сладки. Мъжа ми ме изненада миналия месец за моя РД с торта от там и беше разкошна и на вид и на вкус  Peace
http://images13.snimka.bg/002189001-big.jpg

Надявам се и с тортата на щерката да се справят така добре  Peace

# 21
  • Мнения: 1 101
Имам лош спомен от "Двете фукли" Crossing Arms
За мен фаворит на този етап са сладкарници "Неделя".

# 22
  • Мнения: 3 457
и за мен бяха Неделя най -добрите-до онзи ден.Няма да коментирам лошото отношение на някакъв индивид,който ми държи тон ,че детето му пищяло в ухото-а то пълзеше по пода и си крещеше.Няма да коментирам как се опитва да ме убеди ,че 150 км. ги минават от сутринта от 8-9 часа до към 13-14 часа.Както и да е -получихме си тортата-много красива.На децата зъбите посинели целите.На следващият ден дъщеря ми и по последни сведения още 4 деца с разстройство и акат сини акита #Cussing outИзобщо нямам инфо колко вредни или безвредни са тези бои ,които са ползвали.До сега само тяхни торти сме купували ,но това ще е за последно-за годинката на малкия незнам от къде ще си търсим торта ,но няма да е  Неделя #2gunfireЕто я тортата за сини акита #Cussing out

# 23
Вече няколко години празнуваме рождения ден на шерката на Слънчев бряг.
Намерихме си една сладкарница в Несебър,правят страхотни торти за без пари- ЗАХАРО се казва,
по вкусни торти не сме яли  Hug
Аз също съм от Несебър и купувам торти само от Захаро - но напоследък са си вдигнали цените и започват да имитират
тортите от сладкарници Неделя, което ги прави непрофесионалисти!

# 24
  • Мнения: 5 370
Видях, че вече са похвалили 100 грама сладки, но искам да се включа и аз-и то с много пресни , двойни спомени. Тортата на нашия втори РД и на една приятелка бяха все оттам, само дето не можах да я снимам, имам я на филмче, с формата на червено ферари беше. Цената там е на парче и зависи от пълнежа. Моята торта излезна около 50 лева, но си заслужава парите, защото могат да се докарат доста повечко, отколкото са поръчани, при нарязването.
И тази , и миналата година поръчвахме там......и смятам да продължим да го правим. Peace

торта за първата годинка

# 25
  • Мнения: 2 039
Ето и аз да се оплача.На сватбата ни,която беше преди 3,5 г.,поръчахме торта при "захарния арт шоп на Краси Бекярова". #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire Показа ни един разкошен каталог с едни чудеса вътре,ама направо да получееш от арт!Цените бяха доста по-високи от на много други места,ама нали сме суетни,айде,да живее лукса  Mr. Green Поръчахме по каталога една разкошна торта,цялата като изрисувана на прелестни влюбени мечета и сърца,без цветенца,гълъбици и фльонги  Naughty Един час ни убеждаваше тази мошенничка,че била най-добрата и че цената си струва на 100%  Close
И кво да видя:в деня на сватбата донесли в ресторанта една торта,изглеждаща така-голяма двуетажна бяла торта,без никаква украса(само разсипани няколко захарни перли за разкош  #Cussing out),дори крива,гадна,а отгоре се мъдреха някакви две влюбени захарни меци,ама тъй грозни,все едно правени от сина ми  Crossing Arms #Cussing out #2gunfire Останах потресена,ама нали е моята сватба,реших да не си развалям настроението,като се има предвид,че съм силно избухлива в такива несправедливи ситуации  #Cussing out Но винаги ще помня въпросната торта и ще отказвам всеки,решил да посети това гротесктно захарно ателие  Crossing Arms

# 26
  • Мнения: 4 428
Аз пак да похваля 100гр сладки  Grinning Справиха се супер и с тортата за РД на щерката
http://images16.snimka.bg/002631707-big.jpg
Направиха я точно като на картинката и беше супер вкусна  Peace Малко излезе скъпичка / о/о 60лв за о/о 25 парчета/, но си заслужава. Освен това явно бяха предвидили доста голями парчета, защото остана доста торта след празника  Grinning

# 27
  • София
  • Мнения: 512
Препоръчвам "Лагуна" , съвсем пресни впечатления, вчера празнувахме рожден ден на моите на бандити. Избрахме торта с декорация - костенурки нинджа и еклеров пълнеж. Останах доволна.
http://www.laguna-bg.com/catalog/cake-6-34.html

# 28
  • Мнения: 539
По същият начин и аз с голям мерак търсих торта за 1 РД на голямата ми дъщеря. Обиколих всички сладкарница и се спрях на "100 гр. сладки." 2 часа седях и се рових в каталозите, бях възхитена какви красоти има и понеже исках по-бебешка (да разбере детето) се спрях на по обикновенна с едно пате - като я видях РЕВЕШЕ ми се! такава грозотия, с едни огромни изцъклени патета - тортата на каталога беше бяла, а моята - тъмно синя! Ако не я бях платила предварително, нямаше да я взема.  За вкуса да не говорим - отвратителна, с този "мус" както го наричат, което е всъщност най евтината сладкарска сметана. за втория поръчах "Неделя", беше хубава и вкусна. Знам и една сладкарница "Росита", много са им красиви тортите. (тогава се колебаех м/у нея е 100 гр. сладки) Мисля тази година да ги пробвам тях.

# 29
  • София
  • Мнения: 2 623
И за двата рождени дни на малкия, а и за нашите
поръчвам само и единствено от сладкарници Неделя.
1. Детските торти са разработени от диетолог, без
вредни съставки или оцветители
2. Изключително вкусни и леки
3. Красиви
4. Много, много пресни
5. Винаги ме изненадват приятно с някой подарък,
а за втория рожден ден на Боби бяха добавили
едни прекрасни звезди на клечки и на всяка звезда
имаше буквичка, а всички заедно образуваха
" Честит Рожден Ден ". После децата много се
забавляваха с тях, защото всъщност излезна,
че са близалки  Hug

http://www.bgphoto.net/photos/7228/o633123315383281250.JPG

Общи условия

Активация на акаунт