В скреж скована е красивата Монтана!

  • 11 229
  • 279
  •   1
Отговори
# 15
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Water Lily аз вече съм сложила три банера,и  даже работят.Единя е на Монтана днес,другия е за времето в София и Монтана и третия е на сайта в подкрепа на медиците в Либия. poliral гласувах за теб,ще си направя още регистрации и пак ще гласувам.

# 16
  • Мнения: 689
Петя-както вече писах-ще те хванат,ако се регистрираш от един и същи компютър повече от веднъж!Но пък може да идеш на инт.-кафе и да смениш 4-5 компа WinkКолко съм подла само Twisted Evil
Аз мислех да го направя,но ще ме засекат,че съм в Емирствата Sad

# 17
  • Монтана
  • Мнения: 499
Предварително Благодаря на тези който са гласували или ще гласуват за мен.,пък ако спечеля после ще почерпя Peace

Последна редакция: пт, 02 фев 2007, 10:45 от poliral

# 18
  • Мнения: 298
Петя, поздравления за новата темичка. Добре че сте вие с  Water Lily, за да побутвате темата напред, че преди хич не вървеше.  Simple Smile
Разгледах албумчето, но никоя от вас не познавам, но има време това да се поправи  Wink

# 19
  • Мнения: 1 858
Има много за разказване обаче прди малко се прибрах от работа и направо не знам кога ще смогна да разкажа. Ако не успея обаче задължително ще си направите изводите от снимковия материал, който ще кача.

# 20
  • Мнения: 210
Нека и аз да се разпиша в новата тема.Супер е,Петя!И аз гласувах за Poliral.Дано спечелиш,ние сме с теб,успех.Чакам с нетърпение да видя снимките от готината срещечка.

# 21
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Water Lily Благодаря за дооточнението. Джувка от теб ще получа ли снимка.Радвам се че и ти пишеш.Можеш ли да разкажеш нещо повече за теб защото аз непомня какво си писала а и то е писано още в първата тема,а повечето сме от втората.maatete и аз чакам снимките.
Искам да попитам само аз ли чета бебешки списания.Има нови снимки в албумите.

Последна редакция: пт, 02 фев 2007, 18:44 от pеtia

# 22
  • гр. Козлодуй
  • Мнения: 203
Ами ще взема и аз да гласувам за Poliral Simple Smile.

# 23
  • Мнения: 689
Гласувай Ири-ако спечели,ще направим едно женско парти Wink

Поли е много сладка-да и изпапкам шнолката!Сара има същата косичка и гушка Heart Eyes

А може ли да ми се каже на лични,коя е мацката с червения пуловер?Мерси предварително!

# 24
  • Мнения: 1 858

А това от срещата в Монтана http://snimka.bg/album.php?album_id=101217

Последна редакция: нд, 11 фев 2007, 16:08 от maatete

# 25
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Аз запазвам анонимността на всички майки в албумчето ако някоя от вас реши да се разкрие сама.Ири включвай се и ти по често.Разкажи и ти повече за теб.Аз май в последно време съм станала склерозна.Разкажи ни как е в Козлодуй.

# 26
  • гр. Козлодуй
  • Мнения: 203
Аз съм родена в Монтана. Учих в немската /випуск 96/, студентствах в Русе. След дипломирането започнах работа в Козлодуй, а сега си гледам бебето, защото няма кой друг Simple Smile. Не се оплаквам де. На 29 г съм. Може с някой да се познаваме Simple Smile.
В Козлодуй няма нищо интересно. Постоянно духа вятър и не може да си покажем носа навън с малкия.
Ще пратя и снимки, но като имам време някой друг път.












# 27
# 28
  • Мнения: 252
Здавейте и от мен честита ни нова тема! Не съм писала от доста време Дени все ми е болен и нямам време кога да ви пиша иначе влизам само колкото да прочета темата и да не изоставам.maatete мнго са хубави снимките от всичките срещи.Ще се надявам и аз да мога да дойда на някоя най-накрая да се запознаем и да си полафим на маса.Е това е за сега от мен.

# 29
  • Мнения: 689
Здравейте мацките!

Зачетох се в тема 1 за Монтана-много има,които не се включват,но е по-добре от преди!
Сетих се за дечицата от домовете и колко хубаво би било,ако ги зарадваме с нещо...Бихме могли да се съберем и да направим разни сладкиши и т.н.поне.Знам,че никой няма излишни пари...Но поне един весел ден може да им подарим.
Това си мисля,защото на Кари за завършването подготвяме парти,което доста скъпо ще излезе,а дечицата по домовете няма кой да ги гушне дори Sadмного тъжно...

Ки4о-захрани ли Поли или сте минали на АМ?Аз се чудя Сара кога да я захранвам..Май ще поизчакам.
Другите мами-вие кога и с какво ги захранихте вашите сладури?

Маатете,Полирал и Ели-личи си,е добре сте си изкарали.Малкия мъж в компанията е много симпатичен,искам го за зет,моля!

Общи условия

Активация на акаунт