Кафе и кърмене?!

  • 2 262
  • 50
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 043
и аз си пиивам кафенце , няма видима реакция - спи си по доста

# 31
  • Мнения: 5 026
Спокойно започнах да си пийвам след 7 месец.

# 32
  • Мнения: 294
и аз си пийвам по едно, ама за да не ми е гузно си правя без кофеин

# 33
  • Мнения: 952
аз до 4..5 мес пиех безкофеиново ,после минах на капучино,много рядко пия чисто кафе Rolling Eyes Защо не пробваш с 3в 1 , мисля че и то ще свърши работа Peace

# 34
  • Мнения: 4 392
Аз пиех кафе през цялата бременност и кърмене, но пия адски слабо шварц- кафе...("крушова чорба" както се вика hahaha)

# 35
  • Мнения: 375
Купувах си и пиех безкофеиново кафе, защото не мога без кафе. Не мисля, че му се отразяваше на бебето.

# 36
  • Мнения: 313
Аз не пия кафе, но не вярвам да е вредно (в малки количества) за бебо. Също е добре да го пиеш след кърмене.

# 37
  • Мнения: 480
Аз си пийвах по едно и докато бях бременна, и докато кърмех. Понякога ми се припиваше и количка и съм дръпвала по една чашка. Изобщо не се притеснявай! Мисля че 1 цигара е мн по-вредна от едно кафе  ooooh!

# 38
  • Мнения: 1 432
Първите 2-3 месеца не съм пила кафе,не знам как издържах  Rolling Eyes..и 6околад не близвах. Сега ве4е сутрин пия по едно малко кафе,4е инъ4е не ства рабтата  Crazy .....с тва безсъние.И 6околадец ве4е хапвам,макар 4е трябва да го спра ,ама не зарди детето.......... Joy

# 39
  • Мнения: 435
По едно кафе на ден може  Simple Smile само да не е непосредствено преди кърмене  Peace

# 40
  • Мнения: 163
Аз също пиех по време на бременноста по едно кафенце:blush: ...и сега си продължавам....да не казвам голяма дума...ама няма видим ефект върху бебка....като цяло си е спокойна...пу пу  Mr. Green

# 41
  • Мнения: 256
оууу без кафе не мога няма нищо лошо в това че пием кафе по време на кърмене е така мисля аз newsm78

# 42
  • Мнения: 25
аз с първото дете пиех кафе,даже по 2 на ден.Сега с близначките пия без кофеин,но на моменти така съм сънена,че тогава пия нормално кафе.Според мен няма проблем да пиеш по 1.Нали знаете максимата-дозата прави отровата.

# 43
  • София
  • Мнения: 368
Аз пия по едно дълго кафе с много мляко след сутрешното кърмене. Рядко пия повторно, но понякога се е случвало. Засега не съм забелязала да е нервен Влади от това.

# 44
  • Варна
  • Мнения: 567
Аз пия всяка сутрин едно кафенце след сутрешното кърмене. И като бременна не съм спирала.
Специално моето бебе е сравнително спокойно и кротко и кафето не му влияе, нито кола или шоколад. До дете си е.

Не се притеснявай за това. Общо взето от всичко по малко и без да се прекалява е най-добрия вариант.

Общи условия

Активация на акаунт