Къде живеят популярните личности?

  • 60 608
  • 182
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 2 623
А с Явор Дачков сме гъз до гъз (врата до врата на един етаж)  Laughing

Не знам, но този човек ми е страшно антипатичен  Sick

Иво Карамански живееше точно над вуйчо ми в Люлин.
Сега там живее жена му с 3-те дъщери.

# 61
  • Мнения: 27 524
А с Явор Дачков сме гъз до гъз (врата до врата на един етаж)  Laughing

Не знам, но този човек ми е страшно антипатичен  Sick

Има защо  Peace ама да не изпадам в публични подробности  Crazy

# 62
  • София
  • Мнения: 2 623
А с Явор Дачков сме гъз до гъз (врата до врата на един етаж)  Laughing

Не знам, но този човек ми е страшно антипатичен  Sick

Има защо  Peace ама да не изпадам в публични подробности  Crazy

Блонди, изпадни в лични подробности, че ме загриза любопитството  Embarassed

# 63
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
А кой е блока на артистите в Красно село,че ми стана интересно  newsm78?
18-етажен блок на пресечката на бул. "Гоце Делчев" и "Дойран"

е как кой бре... брат'чеда е там  Heart Eyes
Мими Иванова и мъж в съседен блок. В нашия блок е Наум Шопов, Стефка Берова имаше гасониера с/у нашия блок...
С жената (новата) на Иво Инджев вземахме едно време заедно манджата на дацата си. Мисля че и онзи мазник - Владо Въргала е по Мл.3-4.

Преди 2 семдици на ледената пързалка Ариана, помислих мъжа на Екимова за проверяващия билетчетата  Laughing Какъв беше... някакъв музикант май...  newsm78

# 64
  • Мнения: 6 417
Ива Екимова и Дими от "Сленг" живеят в "Младост" 2 и често Дими пазарува в ХИТ-а.

# 65
  • Мнения: 934
Бате Енчо живее в един съвсем бикновен апартамент в Левски-Г, много обикновен и замен човек е, но виж малката му дъщеря и жена му са малко фръцли. Един арменец много известен композитор, ама не се сещам името му, живее на Стара планина точно до 1СОУ и децата му учат там, а жена му преподава музика или води някаква музикална фрмация в учлището.

# 66
  • Мнения: 4 371
Албена и МАксим живеят до нас в блока с рибния ресторант. А пък в нашия блок кой живее, но няма да ви кажа за да не ми завиждате  Grinning
Изяде ме любопитството Crossing Arms
Как се казваше този певец, дето пее "Ти закъсня ужасно, ужасно закъсняяяя....". Той живееше до баба - Западния парк, но баба ми почина и не знам дали още е там въпросния. Георги някой си беше, но ми избяга от главата Crazy

# 67
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 701
Май беше Георги Станчев  newsm78

# 68
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Евгения Атанасова живее в Стрелбище, в една нова кооперация.

# 69
  • Мнения: 27 524

Не е ли Илия Ангелов, от Диана Експрес или се бъркам?  Thinking Ама той не е починал, почина Георги Минчев, ама тая песен не е негова  Thinking

# 70
  • Мнения: 3 268
На мен в Павлово съседка ми е Глория,в нашия блок апартамент си купи бившия премиер Димитър Попов,на Карла Рахал мъжът й живееше под нас преди да се оженят,Христо Стоичков има апартамент на 50 м. от нас,но не живее там,Бойко Борисов също има апартамент

# 71
  • Мнения: 46
 Радост от Огледала живее в Слатински Редут в близост до парка Редута. Постоянно си сменят колите със съпруга й, сигурно са под прикиритие  Whistling

Последна редакция: пт, 02 фев 2007, 10:45 от Shushumishka

# 72
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 701

Не е ли Илия Ангелов, от Диана Експрес или се бъркам?  Thinking Ама той не е починал, почина Георги Минчев, ама тая песен не е негова  Thinking

Ааа, не, Блонди, бабата на Дуци е починала, а не певеца.
Почти съм сигурна, че е Георги Станчев.

# 73
  • Мнения: 4 371
Да, Георги Станчев.
Жив е човека Laughing

# 74
  • Мнения: 229
Бате Енчо живее в един съвсем бикновен апартамент в Левски-Г, много обикновен и замен човек е, но виж малката му дъщеря и жена му са малко фръцли. Един арменец много известен композитор, ама не се сещам името му, живее на Стара планина точно до 1СОУ и децата му учат там, а жена му преподава музика или води някаква музикална фрмация в учлището.

Хайгашод Агасян е композитора и наистина живее близо до 1 СОУ. Имала съм бегли допири със детето му и на онези години от които имам спомени беше страшно разглезено дете идиотче. Не казвам, че сега е такова, но тогава наистина беше невъзпитано и арогантно дете.

Общи условия

Активация на акаунт