Къде живеят популярните личности?

  • 60 652
  • 182
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 916
А къде живее Сергей Станишев?
Аз пък четох едно интервю на Елена Йончева, която казва, че откакто Сергей Станишев е премиер са се преместили да живеят в резиденция Бояна. Иначе Румен Овчаров по известен като Р. Овч. знам, че живее в Гоце Делчев близо до Южния парк. Бойко Борисов живееше в Драгалевци ако не ме лъже паметта. Цеци Красимирова съм я засичала няколко пъти да влиза в една кооперация на Патриарх Евтимий и Витоша /мисля, че там живее/.

Резиденция Бояна е президентска, правителствената е резиденция Лозенец.
Румен Овчаров живее на "Силеврия" до Южния парк.

# 31
  • Мнения: 2 407
Желио Желев жиевв в Младост 1 до Мобиком.
Ива Екимова май е в Младост 2 ,поне там води дъщеря си на детска.
Искрен Пецов е в Младост 1а.
Жени Калканджиева е в Бояна.

# 32
  • Мнения: 2 407
Бойко Борисов живее в Банкя.

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 23 889
Мисля, че Галя Сатенката живее някъде в Стрелбище, около здравната каса. Засичала съм я няколко пъти там.

# 34
# 35
  • Мнения: 1 941
Аз съм в Изток - до скоро наоколо около се разхождаше Неделчо Беронов/май вече е във Варна/, а на будката за вестници редовно се засичам с просветния министър Даниел Вълчев и неговото куче. В дипломатическите блокове живее половината парламент или поне тази час, дето са от провинцията. Мира Добрева и Жоро Торнев живеят до магазин Елемаг в Изгрев. Иван Станчев астролога зная, че живее на Сан Стефано до БНТ/или някъде там/. Наблизо живее и Алис Крайчева.

# 36
  • София
  • Мнения: 4 887
Росен Петров- на Слави Трифонов сценариста, живее в "Бели брези", в блок 13. Виждам го много често.

# 37
  • Мнения: 832
фолкпевицата Мария вече живее в София откакто се омъжи,

Знам, че тя е в Студентски град, в новите блокове, които са откъм Симеоновско шосе.
Иначе до нашия блок живее Силвия Кацарова и дъщеря и Теди Кацарова.
Слави Трифонов знам, че живее в Драгалевци.

# 38
  • Мнения: 27 524
Желио Желев жиевв в Младост 1 до Мобиком.

А, значи вече не ми е съсед  Crossing Arms

# 39
  • Мнения: 5 103
Фолк певицата Камелия ул.Черни лом 7, къща намира се в Банишора точно до майка ми и баща ми.

# 40
  • UK
  • Мнения: 3 959
Веселин Маринов живее на улица "Любата" в Лозенец.

# 41
  • Мнения: 599
Цанко Цветанов е до вратата ни сега, Евгени от Ку-Ку бенд е на нашата улица, а в бъдещия ни блок - Юлиана Дончева и някаква световноизвестна манекенка, на която мъжът ми не запомнил името  Rolling Eyes Ама какво значение има?!

# 42
  • Мнения: 27 524
Кати е в Стрелбище.

# 43
  • София
  • Мнения: 1 750
Александър Божков е в Лозенец, често го засичам в Пикадили. Прави ми впечатление, че е доста ведър и усмихнат човек.
Цветана  Манева също съм я виждала в Лозенец.
Ани Салич знам, че живее в Лозенец, но не съм я виждала.

# 44
  • Мнения: 5 468
Александър Божков е в Лозенец, често го засичам в Пикадили. Прави ми впечатление, че е доста ведър и усмихнат човек.
И как не? И аз да имах неговите лесни пари, щях да съм все усмихната и ведра Crazy.

Общи условия

Активация на акаунт