Къде живеят популярните личности?

  • 60 518
  • 182
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 229
Възприемам известните личности като абсолютно обикновенни хора. Wink
С Кръстьо Лафазанов често се засичаме като водя детето на ясла,8-мо ОДЗ ,той води щерка си на градина там.
На Петя Буюклиева майка й е в квартала,  фолк певицата Джина Стоева, в един от високите блокове при Лучано живее.
Срещу нас в една от кооперацийте съм виждала често едната адреналинка от Господарите, тази с тъмната коса,ама не съм сигурна дали живее там,може и гаджето и....
Ваня от Треска за злато и тя е в съседен блок,даже сме си лафили 1-2 пъти като бяхме навън с децата,често си разхожда детенцето в квартала и си се държи най -обикновенно.
За други не се сещам newsm78 Е,гаранция ,че има и други известни живеещи в Борово....или близкия район

Упс! Ние сме комшийки! Laughing Laughing

# 16
  • Мнения: 3 537
Може  Laughing може и да сме се виждали без да се познаем Joy
Между другото може и друг някой от Господарите на ефира да живее в квартала, защото ми прави впечатление, че имат доста репортажи в района..... newsm78...може и да греша,незнам

Последна редакция: ср, 31 яну 2007, 13:55 от Мимис

# 17
  • Мнения: 3 248
Може  Laughing може и да сме се виждали без да се познаем Joy

А може и да се познавате, но да не знаете една за друга, че пише във форума или просто, че съответният ник е нейн. Joy Joy Joy Joy Joy

# 18
  • Мнения: 7 723
Около нас живеят доста голяма част от известните личности в България. С много от тях сме в приятелски отношения, и ще ви кажа- те са хора като всички останали.  Wink

# 19
  • София
  • Мнения: 276

... Бойко Борисов живееше в Драгалевци ако не ме лъже паметта...
Лъже те, да Simple Smile. Живее в Банкя.

На Петя Буюклиева майка й е в квартала...
Мисля, че майка й почина преди няколко години в автомобилна катастрофа.

# 20
  • Мнения: 920
В Угърчин, къде?!
Град Угърчин е разположен в северните части на Предбалкана по р. Каменица и многобройните и малки притоци , като Лепетура , Света, Грешки дол и други . Град Угърчин се намира на 33 км. западно от гр. Ловеч и 28 км. източно от гр. Луковит. Разположен е в котловина, обградена с невисоки хълмове: от юг Иван дял, от изток — Високата могила (Чукара), от север ; Бели камък, Средно бърдо и Забити камък и от запад ; Голи рът и Чуката.“.[/color]

А може би те не искат да се знае къде живеят.

BTW Какво стана със замъка на Къци?

# 21
  • Мнения: 481
В блока до нас - в Лозенец - живее г-н Станчев (от Стар Академи) с приятелката си Ася (от Невада)

# 22
  • Мнения: 537
В Красно село в блока на артистите има много артисти и хора от тези среди. Савина от Антибиотика живее на ул. до Оборище, Диляна Грозданова е в Лозенец.

# 23
  • Мнения: 99
Диана Великова живее у нас   smile3534

# 24
  • Мнения: 7 723
Диди, аз мислех, че си живее у тях си  Laughing

# 25
  • Мнения: 99
Диди, аз мислех, че си живее у тях си  Laughing

Нанесла се е и не ще да си ходи hahaha.. каза когато ти-тогава и аз smile3533... на всичкото отгоре и мъжа й и той тука 1dating....

# 26
  • Мнения: 677
В Бевърли Хилс продават карта с отбелязани къщите на знаменитостите..
Що не направите такава за София?
Чакам към края на темата,успех!

# 27
  • Мнения: 5 539
Диана Великова живее у нас   smile3534
Не съм я чувала Thinking Каква е тя, с какво се занимава?

В блока на артистите в Красно село наистина има голямо стълпотворение на известни личности. Павел Попандов, Руси Чанев, Иван Попйорданов /бащата на Чочо Попйорданов и бивш шеф на БНТ/ и др. Може и да не ми е съвсем актуално инфото, защото е от преди няколко години.

# 28
  • Мнения: 803
Васил Найденов живее в "Иван Вазов", около 14та поликлиника, често го засичам из квартала - съвсем нормален човек.
Шефката на БНТ живее около НДК ( имаше едно кафене Валенсия, дето май го гръмнаха много отдавна, тя живее в блоковете зад него).

# 29
  • Мнения: 27 524
Около мен има доста

Лили Иванова
Ники Кънчев
един от ФСБ
Жельо Желев

имаше и още, ама сега не се сещам

Общи условия

Активация на акаунт