Berlitz

  • 17 199
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Защо да няма фиксирани часове? Мия откакто е записана все от 17.30 ходи. Дните също не са се променяли.

# 16
  • Мнения: 1 210
Хора какво работите, че да успявате да водите хлапетата по разни курсове по "никое" време през деня?

За оправяне в навалицата в центъра пък въобще не мога да си представя бавачка с Петър. Просто у наше село Дружба е толкова спокойно, че в центъра вече ме хваща клаустрофобията.

Явно ще трябва да мисля за частен учител. Обаче идва проблема, че следобед по-трудно се учи и се опасявам, че ще си завъдя едно нерваче. А пък сутрин съвсем не го виждам като как ще стане.

Я споделете малко know-how по въпроса.

# 17
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
Фроска, Мия е по-голяма от Ади, Ади на 02.03 ще направи 4г и половина, и да, има група деца, предполагам и Мия в това число, които  имат ден и час, те ми казаха, има такава групичка деца, но Ади е малка.

# 18
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836


Anichka, аз освен на детска градина не я водя никъде още. Но и не работя. Ако ученето в СУ, па макар и на 100г, па макар и второ такова като образование е работа - тогава може би да, понеже съм редовно, но идеята е, че дори и да искам да я водя на някакъв курс, това трябва да е след 17ч,  а не знам как ще организирам пианото есента - аз винаги съм ходила от 19ч30 на пиано като малка 2 пъти седмично, така, че все си мисля, че ще измисля нещо.

# 19
  • Мнения: 2 839
Ауууу newsm09
А аз като една родителка-тормозителка мислех С&Г да ги записвам лятото. А то щом в София не се събират групи, какво си мечтая за Варна  newsm78
Предлагам да дойдете за лятото тук и да изкараме един курс заедно  Mr. Green

Verdad, как ляп бе жена  Naughty Целта е другото лято като ходим на почивка да могат де се спасяват по цял ден в компанията на англоговорящите аниматори, а мама и тати да се изпъват край басейна   Twisted Evil

Почнахме вече плуване, лятото английски, в градината пак английски и танци, догодина мисля по един кръжок или танци ... да ги видя аз кога ще ми седнат на компютър и Нинтендо и Нинамквилайна  smile3508

# 20
  • София
  • Мнения: 4 867
Хора какво работите, че да успявате да водите хлапетата по разни курсове по "никое" време през деня?

ей това е имоята бока!
затова на виктория й спряхме пианото, когато тръгна на училище - още съжаляваме, защото вървеше много добре.
затова габа ходи на детска градина и всичко й е там - английски, танци, приложни изкуства. колкото толкова.
затова виктория ходи в школа по английски, която е до училището (а през септември като смени училището, сменихме и школата)

и съм безумно горда, че успяхме да вместим кънките в графика и двете сериозно ходят на тренировки, че и аз отново карам покрай тях. като размразят пързалката през април, се надявам на мястото на кънките да сложим плуване преди да сме развалили графика.

трудно е, особено с придвижването из софия, което губи толкова време. а и децата освен от уроци и занимания се нуждаят и от време за спокойно гушкане без някой непрестанно да ги подканя да побързат...

# 21
  • Мнения: 3 271
Аничка, янита, преди няколко седмици говорих за това с мъжа ми по друга тема (балет за Катето примерно). Нашите ходят само на това, което се организира от градината. Уикенда не стига до никъде. Графикът ни през седмицата е доста сложен с децата, работата и 1 кола (и пак добре, че поне кола имаме).
Така че и аз хич не си представям да вмествам още занимания в графика им докато не станат на възраст да ходят сами... Но пък това ще е след доста години  Sad ooooh!

# 22
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Може и да прозвуча доста крайна, но аз никога няма да запиша детето си в Берлитц.
Знам какви са преподавателите, имам доста познати, които работят там - с едно-две изключения, повечето за нищо не стават. Пък били и американци някои от тях.

# 23
  • Мнения: 2 839
Може и да прозвуча доста крайна, но аз никога няма да запиша детето си в Берлитц.
Знам какви са преподавателите, имам доста познати, които работят там - с едно-две изключения, повечето за нищо не стават. Пък били и американци някои от тях.

Ок де, нали затова са тези теми, разкажи  Thinking

# 24
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Голяма част от познатите ми там се интересуват от паричките си, а не от това какво ще научат курсистите.
някои от тях не са квалифицирани за преподаватели; фактът, че някои са нейтив спийкърс, не ги прави автоматично добри и качествени преподаватели.
да, има и свестни, но като цяло нямам добро мнение за тях.

# 25
  • София
  • Мнения: 2 019
Голяма част от познатите ми там се интересуват от паричките си, а не от това какво ще научат курсистите.
някои от тях не са квалифицирани за преподаватели; фактът, че някои са нейтив спийкърс, не ги прави автоматично добри и качествени преподаватели.
да, има и свестни, но като цяло нямам добро мнение за тях.


Дай тогава мнение за някоя от другите школи. Ако имаш впечатления де. Чудя се къде да запиша дъщеря си. Предпочитам да не правя грешки.
Извинявам се, че отклонявам темата.

# 26
  • Мнения: 2 839
Голяма част от познатите ми там се интересуват от паричките си, а не от това какво ще научат курсистите.
някои от тях не са квалифицирани за преподаватели; фактът, че някои са нейтив спийкърс, не ги прави автоматично добри и качествени преподаватели.
да, има и свестни, но като цяло нямам добро мнение за тях.

Доколкото разбирам, познаваш всички/повечето преподаватели?
И казваш, че са американци? Не англичани?

# 27
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Шоши, мнение за други школи не мога да дам, защото не знам как стоят нещата там. Имам инфо за Берлитц.

# 28
  • Мнения: 2 839
Pipince, англичани ли са, или американци??

# 29
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
Не, според темата не се отклонява, напротив, нека Пипинце да каже, ако може, за София ли става дума за Берлиц или за Пловдив или Варна (съжалявам, не погледнах "Местожителство") преди да започна да пиша.....
Та Пипинце, моля те кажи малко повече, може и на лични, защото аз се бях спряла на Берлиц преди да го посетя, но това за преподавателите ме шокира.

Общи условия

Активация на акаунт