Maximal Revenge - тема за спортното онлайн риалити номер 1 в България

  • 11 560
  • 205
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 27 179
Добре дошли във фентемата на Максимал
Онлайн риалити предаване създадено от Гуспата (Фермата), което включва в себе си участници и правила от Сървайвър, Фермата и ИВ.
Идеята е всичко да е честно на 100% и нережисирано!

Гледал съм всичките три сезона и горещо ги препоръчвам.
Всички епизоди и сезони ги има в ютюб страницата на предаването

Всеки понеделник от 20:00 часа: нов епизод по телевизия Бг+ и Ютюб
Всеки четвъртък от 20:00 часа: Студо Макскаст



Червен поток:

1. “Чар и стратегия” - Пламен и Аксения.
2. “Fit & CrossFit” - Ставри и Рори
3. “Каскадьори” - Емил Видев и Ваня.
4. “Wild Team” - Анди и Геви.
5. “PowerTeam” - Радо и Мартина.
6. “Спортни инфлуенсъри” - Ради и Ива.

Син поток:
1. “Кастинг победители” - Никол и Кристиян.
2. “FitTest2” - Борис и Елина.
3. “Оцеляващи” - Симеон и Ермина.
4. “Beauty & the Beast” - Валерия и Марчо.
5. “Вдъхновители” - Спас и Анна.
6. “Приключенци” - Денис и Марина.



Официална страница във Фейсбук:
https://www.facebook.com/maximalbulgaria

Официален Ютюб канал:
https://www.youtube.com/@maximalrevenge/videos



Сезон 4: Родени победители (2023)

Епизод 1





# 1
  • Мнения: 2 497
Точно аз ли трябваше да съм първа. 🤣
Благодаря, Дяволче, за темата! Ще ви чета, но не мисля да гледам... Чакам Крум.
Иначе съм изгледала всички сезони без последните епизоди на предишния. Simple Smile

# 2
  • Мнения: 335
Ще трябва да изгледам всичко от начало, за да добия представа за битките.
Дано липсва любимата на някои "социална игра". Innocent

# 3
  • София
  • Мнения: 3 042
Не съм го гледала досега, но ще им дам шанс.
Diavolo, благодаря за темата.

# 4
  • Другата България
  • Мнения: 37 306
Не очаквам особен интерес към формата, тъй като е малко познат на аудиторията, респективно и кой знае каква активност в темата.
Дано ме опровертаят.
Дори мислех да се коментира в спамочата, но може така да е по-добре, да си има отделна такава тема, за да е по-синтезирано.

Изгледала съм сезоните на “Максимал“, надграждат, факт. Стараят се, факт. Но не мога да харесам Гуспата и това е, не знам дали се обмисля да заложи на друг водещ, ако не се, е добре да се помисли по този въпрос. Много хора свързват риалитито именно с него, а не с хората, които участват, и това ги отблъсква на прима виста. Другото, което не ми харесва, е “Съветът на Максимал“. Не знам дали е помислено в тази насока и дали и през този сезон ще го има, но ако така продължават да отпадат двойки си е не само нечестно, но и силно пристрастно, което изкривява всичката обективност и го слага на ниво Тупаревска продукция. Още не са започнали битките, не мога да коментирам елементите и компонентите им, но от гуми, вериги, варели и бидони ...ай сакън, миналата година имаше пораздвижени игри, дано сега са надградили и при тях, освен в регламента. Това с потоците ми хареса, въпреки че автоматично обрече Спас и Ана, а каузата си заслужава, определено.
“Познавам“ почти половината участници, другата половина тепърва откривам. На прима виста много дразнещо това момче, приятелят на Елина, Борис??? Че той не млъкна, за сметка на други, на които не им се чу гласа, от новите момчета, тези от кастингите. Не съм го гледала в сезона му в ИВ, Елина я видях как нищо не показа, надявам се тук да се разгърнат поне физически, но ако този така ще каканиже....
Много силна двойка са Мартина и Радо, за мен това ще  е една от двойките, които ще продължат много напред. По принцип участниците от “Фермата“  винаги се представят на ниво, миналата година Силвия ги отвя, а Боби също направи забележително представяне, беше двойка с Денислава. Другата двойка, на която залагам, е от кастингите - Никол и Кристиян. Третата са Рори и Ставри, Рори я гледах миналия сезон, страхотно се представи.
Очаквам и Ермина и Симеон да се придвижат напред.
Но все пак, да не забравяме съветът на Максимал. Който може да спъне всяка една добре представила се двойка, за съжаление.

Едит. Няма как без социална игра, за съжаление. Именно заради съветът на Максимал, който определя коя двойка да отпадне. А въпросния съвет се формира от вече отпаднали двойки. Съответно има и пристрастност, и конкуренция, а и това, че участниците се познават от преди /от форматите, в които са участвали заедно/, много влияе на оценките. И на “оценките“. Миналата година така “Фермерите“ отстреляха Юлиян, а мисля и Ваня - забравила съм вече, но и тя не показа кой знае какво, много набързо отпадна.

Последна редакция: вт, 19 дек 2023, 20:14 от Merri_An

# 5
  • Мнения: 335
Не очаквам особен интерес към формата, респективно и кой знае каква активност в темата.
Дано ме опровертаят.
Дори мислех да се коментира в спамочата, но може така да е по-добре, да си има отделна такава, за да е по-синтезирано.

Изгледала съм сезоните на “Максимал“, надграждат, факт. Стараят се, факт. Но не мога да харесам Гуспата и това е, не знам дали се обмисля да заложи на друг водещ, ако не се, е добре да се помисли по този въпрос. Много хора свързват риалитито именно с него, а не с хората, които участват, и това ги отблъсква на прима виста. Другото, което не ми харесва, е “Съветът на Максимал“. Не знам дали е помислено в тази насока и дали и през този сезон ще го има, но ако така продължават да отпадат двойки си е не само нечестно, но и силно пристрастно, което изкривява всичката обективност и го слага на ниво Тупаревска продукция. Още не са започнали битките, не мога да коментирам елементите и компонентите им, но от гуми, вериги, варели и бидони ...ай сакън, миналата година имаше пораздвижени игри, дано сега са надградили и при тях, освен в регламента. Това с потоците ми хареса, въпреки че автоматично обрече Спас и Ана, а каузата си заслужава, определено.
“Познавам“ почти половината участници, другата половина тепърва откривам. На прима виста много дразнещо това момче, приятелят на Елина, Борис??? Че той не млъкна, за сметка на други, на които не им се чу гласа, от новите момчета, тези от кастингите. Не съм го гледала в сезона му в ИВ, Елина я видях как нищо не показа, надявам се тук да се разгърнат поне физически, но ако този така ще каканиже....
Много силна двойка са Мартина и Радо, за мен това ще  е една от двойките, които ще продължат много напред. По принцип участниците от “Фермата“  винаги се представят на ниво, миналата година Силвия ги отвя, а Боби също направи забележително представяне, беше двойка с Денислава. Другата двойка, на която залагам, е от кастингите - Никол и Кристиян. Третата са Рори и Ставри, Рори я гледах миналия сезон, страхотно се представи.
Очаквам и Ермина и Симеон да се придвижат напред.
Но все пак, да не забравяме съветът на Максимал. Който може да спъне всяка една добре представила се двойка, за съжаление.
Всичко зависи от играчите и представянето им.
Не съм с големи очаквания след коментара ви, но ще се надявам да има промяна към по-добро в новия сезон.
Аз 2-3 пъти четох за това начинание на Гуспата, но като нямаше линк и забравях бързо за прочетеното.
Сега благодарение на Diavolo ще мога да изгледам всички епизоди в ютуб. Simple Smile

# 6
  • Другата България
  • Мнения: 37 306
Не зависи само от играчите и представянето им, за съжаление.
А би трябвало.
Дописах си коментара, горния.
За “Съветът на Максимал“. Blush

# 7
  • Мнения: 1 889
И от мен благодарско за темата Дяволче.🍺 Почти всичко съм изгледала без първи сезон, надявам се че сега след като е и по телевизия да добие повече популярност . Определено много по- честно и ненагласено е сравнение с конкурентни подобни формати. А и си мисля , че тази година ще е по - надградено, предишните сезони бяха за по няколко дни и много набързо бяха игрите, доколкото разбрах тази година ще е повече време и има шанс да е много по- добре направено. Определено имам вече поне пет двойки, които харесвам, а каузата на Максимал и личната такава на Анна заслужават повече популяризиране. Харесвам Рори от предишния сезон, а партньора и ми се струва че е " машинка". Кастинг двойката също ме впечатлиха от визитките, особено Никол като маймунка ги минаваше лостовете. Естествено Ванчето и тренера и Боби и Елина. Мартина и Радо " Power team " и те са фенове и ми се струват и много подготвени. От сърце ще стискам палци на  " Вдъхновителите" , заради личната кауза, макар че с този поток в който попаднаха не ги виждам.  Синият поток определено са бойци от всякъде, само Радослав и Мартина липсваха там.😁 А забравих и тези последните ендурото и състезателката по картинг ( за сефте чух ,че имало и такива състезатели в БГ ) и те са ми много симпатични. Точно ще си пускам трета серия да видя сега как ще са и на терен.😁

# 8
  • Мнения: 335
Не зависи само от играчите и представянето им, за съжаление.
А би трябвало.
Дописах си коментара, горния.
За “Съветът на Максимал“. Blush
Така написано ми звучи като Министерство на Истината. Но след като изгледам няколко епизода, ще добия представа.

# 9
  • Другата България
  • Мнения: 37 306
Няма шанс.
Теренът в понеделник. Третата част е монологът на Борис, картофите и луканката на Гуспата.
Затова явно ще е повече като времетраене, защото ще са силно разтегнати епизодите в /за мен/ излишни лалалайства.

Дяволо, къде е снимано? Чух любимото ми северно черноморие,  а и по вятъра няма как да сбъркаш. Но знаеш ли точната локация?
Не зависи само от играчите и представянето им, за съжаление.
А би трябвало.
Дописах си коментара, горния.
За “Съветът на Максимал“. Blush
Така написано ми звучи като Министерство на Истината. Но след като изгледам няколко епизода, ще добия представа.
Пусни си няколко от последните епизоди на миналия сезон и ще видиш сам за какво говоря.
Тогава бяха в къща, и събрани пред топлата камина гледаха битките на останалите двойки, и ...на моменти нелицеприятно коментираха тези, които /не/харесват.
А на съвета явно фермерите си гласуваха за фермери, ИВ за ИВ.

# 10
  • Мнения: 1 889
Да пуснах третата част и надеждите ми се спихнаха, вече две минути физзарядка правят. Дано само първите епизоди са такива  заради визитките и силно се надявам да няма съвет този сезон, че и за мен е голяма глупост. Надявам се на битки за оставане щом ще е месеци сезона. А и тази година има повечко от кастингите има шанс да " блеснат".  Този сезон много непознати лица има за разлика от предходните два. Аз да попитам Мартина във Фермата ли е участвала ? Аксения, Валерия и Радослав съм ги гледала предният сезон , ама нея не я знам.

# 11
  • Мнения: 2 497
Точно "Съветът на Максимал" ми дойде в повече миналия сезон, а доколкото си спомням, аз ви пуснах мухата с този Максимал Ривендж и (отмененото) участие на Ники Мартинов. Лобиране по формати и приятелска линия...
Любим сезон ми остава този с Веско Панчев и Роберта. Още помня как Веско разнасяше във финалната битка Милен.

# 12
  • Мнения: 1 889
Е той Панчев си е типичен танк, Милен и на малкото пръстче не може да му стъпи , пък и смее ли после ще го кара да глади.😉😁

Последна редакция: вт, 19 дек 2023, 22:34 от Joy 05

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 26 381
Има ли награда?

# 14
  • Другата България
  • Мнения: 37 306
Скрит текст:
Да пуснах третата част и надеждите ми се спихнаха, вече две минути физзарядка правят. Дано само първите епизоди са такива  заради визитките и силно се надявам да няма съвет този сезон, че и за мен е голяма глупост. Надявам се на битки за оставане щом ще е месеци сезона. А и тази година има повечко от кастингите има шанс да " блеснат".  Този сезон много непознати лица има за разлика от предходните два.
Аз да попитам Мартина във Фермата ли е участвала ? Аксения, Валерия и Радослав съм ги гледала предният сезон , ама нея не я знам.
“Фермата 7“. И Пламен е от същия сезон. И докато за него не предвиждам кой знае какво, още повече, че е двойка с Аксения, то Мартина е много силна и подготвена жена, и според мен комбинацията с Радо ще я заведе доста напред, ако разбира се, съветът не реши друго.
И двамата бяха на финал в сезона си - и Пламен, и Мартина. Тя просто не се харесваше на зрителите заради други....качества и поведение, знаеш, че там не се гледа на физическата подготовка като на нещо от първостепенна важност.
На Валерия това ѝ беше второ участие във “Фермата“. На първото и тя беше на финал.
Ермина пък е финалистка от последния “Сървайвър“.

Дано “Съветът на Максимал“ е отпаднал, дано.

Не.
Има кауза. Тази година е борбата с рака на гърдата.
Миналата беше българската роза.

Общи условия

Активация на акаунт